cinsel isteksizlik yüzünden strese giriyorum..

Konusu 'Tüp Bebek Yöntemi ile Çocuk Sahibi Olmak.' forumundadır ve raebzeh tarafından 10 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    10 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : raebzeh
  1. raebzeh

raebzeh Elhamdülillah Ya Rabbi.. Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    dr. hanım öncelikle sorularımızla ilgilendiğiniz için çok teşekkür ediyorum..5 senelik evliyim..benim 3,5 yaşında kızım var,doğumdan sonra bende cinsel isteksizlik başladı..acaba herhangi bi sorun mu mevcut,yoksa pisikolojik mi?normal mi böyle isteksizliğin doğumdan sonra başlaması..dr umla bu konuyu paylaşmalımıyım ?herhangi bi ilaçla tekrar eskisi gibi olabilir miyim?lütfen yardımlarınıza ihiyacım var...

2. 14 Mayıs 2010
  3. Bahceci

Bahceci Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    selam cinsel isteksizliğin elbetteki bir çok nedeni olabilir. biz kadın doğumcular sadece yapısal ve hormonal kısmıyla ilgili sorun varsa çözebiliyoruz ve destek ilaçları önerebiliyoruz. ancak altta yatan neden psikolojik ise de psikologlardan yardım almak gerekiyor. çorumda oturuyorsunuz size öenerebileceğim bu anlamda psikolog maalesef bilmiyorum. eğer buradan arkadaşlar da bize fikir verir ise araştırırım. sevgiler.

4. 24 Mayıs 2010
  5. raebzeh

raebzeh Elhamdülillah Ya Rabbi.. Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    çok teşekkür ederim dr hanım..keşke size yakın olsaydım..inanın sizin gibi dr lara çok ihtiyacımız var..özelliklede bulunduğum ilçeye sizin gibi hastasını düşünen dr hala gelmedi..ne yazık ki..Allah sizin gibi dr lardan razı olsun..tekrar çok teşekkür ederim..

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.