Cinsel İsteksizlik

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve irmako77 tarafından 10 Eylül 2010 başlatılmıştır.

10 Eylül 2010
    Konu Sahibi : irmako77
  1. irmako77

irmako77 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    61
    4 ay önce ikinci çocuğumuzu dünyaya getirdim. Ve ben de inanılmaz bir cinsel soğukluk başladı. Çoğu zaman eşim istiyor diye beraber oluyorum. Görev şeklinde. Ama böyle olsun istemiyorum. Eşim bende mi sorun diyor. Beni arzulamıyormusun diyor. Aslında onunla hiç bir alakası yok. Eşimi çok seviyorum ama genel olarak cinsel isteksizlik sözkonusu. Off rol yapmak istemiyorum..:KK43: akannehirNe yapmam lazım?

2. 10 Eylül 2010
  3. tarcin_kokusu

tarcin_kokusu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    61
    cinsel isteği artırıcı afrodizyak etkisi olan şeylerden tüketmeyi bi dene istersen ilk etapta..

4. 10 Eylül 2010
  5. huri37

huri37 Huzur Üye

Beğenildi:
    45
    Ödül Puanları:
    153
    “Tarifsiz Mutluluk için gerekli olan malzemeler arasında 10 adet iri taneli kara üzüm, 1 adet kivi, 1 adet şeftali, 2 tatlı kaşığı nescafe, 2 adet incir, 1 paket vanilyalı puding, 1 adet hazır pasta tabanı, 1 paket irmik tatlısı, 1 lt süt, 1 su bardağı su ve 1 tatlı kaşığı Türk kahvesi vardır.”

Çeşitli Afrodizyak Yiyecekler ve Bitkiler
    *Kuşdili
    *Maydanoz
    *Nane
    *Tarçın
    *Kekik
    *Kişniş
    *Vanilya
    *Sivri Biber
    *Hardal
    *Kereviz
    *Ayçiçeği
    *Greyfurt
    *Çam Fıstığı
    *Susam
    *Sığır Eti
    *Yumurta
    *Bazı Erkek Hayvanların Erbezleri
    *Kuşkonmaz
    *Enginar
    *Bezelye
    *Badem
    *Ceviz
    *İstiridye: Tarihteki meşhur Kazanova’nın vazgeçilmez gıdasıydı. İçindeki çinko spermin çoğalmasına neden olduğu gibi cinsel isteği de artırmaktadır.
    *Hindi: İstiridyeden daha fazla çinko ihtiva ediyor. Üstelik daha ucuz ve protein açısından da zengin.
    *Roka: Bolca demir ve C vitamini içeriyor. Hem alyuvarlarınız için iyi hem de cinsel gücü artırıyor.
    *Kereviz
    *Muz Kabuğu
    *Şalgam:Afrodizyak olduğu Aristotales zamanından beri bilinir.
    *Çikolata: Çikolatanın içindeki yüksek şeker ve kalori cinsel uyarıcı ve keyif vericidir. Çikolata beyindeki serotonin seviyesini arttırır ve mutluluk hissi verir. Kadınlar erkeklere nispeten çikolatanın bu özelliklerine karşı daha duyarlıdır.
    *Antep Fıstığı ve Fındık: İçerdikleri doymamış yağ asitleri ve E vitamini nedeni ile afrodizyak olarak kullanılırlar.
    *Salatalık
    *Kuşkonmaz
    *Soğan
    *Domates
    *Fesleğen
    *Karpuz
    *Hindistancevizi
    *Bal
    *Pekmez
    *Kırmızı Biber

Son düzenleme: 11 Eylül 2010
  6. 11 Eylül 2010
  7. sevibade

sevibade Güzel Bakan, Güzel Görür Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Emzirirken hormonların etkisiyle böyle isteksiz olman normal,
    Emzirmiyorsan bile ilk 6 ay lohusalık depresyonu gibi birşey yaşıyor insan ve alınan kilolar, dökülen saçlar ve kendine güvenin biraz sarsılıyor, yeni hayata ve düzene alışmak, onu oturtmak da kolay değil...
    Kendine zaman tanımalısın ve kendini iyi hissettirecek aktiviteler yapmalısın. Saçlarının model ve rengini değiştirmekle başlayabilirsin, içindeki huzuru dinle, seni mutsuz eden ne? Mutlaka bulup itiraf etmen lazım kendine. İnşallah kolay atlatırsın arkadaşım, güle güle büyüt bebeğini bu arada..

8. 11 Eylül 2010
  9. aycaa35

aycaa35 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    148
    benim de bir arkdasim bu tarz bir seyler afrodizyak kullanmisti.kore ginsenigi mismis neymis .aadini tam bilemiyecegim .iyi geldigini söylemisti. bende dogum öncesi ve sonrasi acayip sogukluk yasamistim.tüm sevgimi bebegime vermistim. onun dünyasinda yasiyodum.sanki bebgimle nefes alip veriyodum.esmi gözüm görmüyodu.bu bende tam bir sene sürdü.yavas yavas atmaya calistim. zamanla geciyo.

10. 11 Eylül 2010
  11. samantha

samantha bkz: kara mizah Pro Üye

Beğenildi:
    2.555
    Ödül Puanları:
    163
    ginseng içeren vitaminler var. insan hareket etmekten yorulmuyor hiç :) ben biraz da yorgunluktan olduğunu düşünüyorum. o kadar bebekle uğraşıyorsun canım isteğin varsa da yorgunluktan kaçıyordur. kendini hırpalamamaya bak. evlendiğinizde durum böyle değilse demekki hamilelikte ve lohusalık yüzünden oluşmuş, ki bunlar da geçicek nasıl olsa. bir de çok üstelemeyin, üsteledikçe tadı kaçar. birazcık ara verin. dinç hissettiğin bir gün sen yakınlaş. devamlı onun isteğiyle başlıyorsa o istediği için oluyor diye şartlanır beynin. isteyeceğin zamanı bekle bedenini hazırla ve ilk adımı sen at. birazcık kendimi dinlemek istiyorum sorun senden kaynaklanmıyor hamilelik bebek beni çok yoruyor zaman ver bana düzelicek herşey de eşine de. senden gelecek sinyalleri beklesin. kadın kontrolü ele almazsa cinsellikten keyif alamaz.

12. 11 Eylül 2010
  13. cemresum

cemresum hayallerim hayal oldu Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    41
    bunun biçok nedeni var bebeğinizi emziriyorsanız cinsel hazı ortaya koyan hormon süt üretmeye yoğunlaştığı için olabilir ayrıca en etkili sebepte yorgunluk ve uykusuzluktur eşiniz ve aile büyükleriniz bebeğin gündüz ve gece bakımında size destek olurlarsa bu dönemi daha çabuk atlatabilirsiniz eşinizin anlayışı şart ayrıca arkadaşların önerdiği afrodizyak gibi şeylerde çözüm olabilir

14. 11 Eylül 2010
  15. GezegeNKralicesi

GezegeNKralicesi Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    2.595
    Ödül Puanları:
    238
    Zamanla düzelecektir. Ortam hazırlayın birbirinize heyecan katın belki istekli olursun :)

16. 22 Eylül 2010
  17. mybeans

mybeans Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Merhaba. Kızım doğduktan sonra aynı şeyi yaşadım. 2.5 yıl çok kötü geçti. Doktorlara gittim hormonlar normal dendi. Psikiyatriye gittim ilaçlar daha kötü yaptı. 3 ay önce tiroid bezimin yavaş çalıştığını öğrendim. Doğumla başlamış. İlaç verdiler tamamen geçti.Ben de çok şaşırdım. Ama gerçekten büyük bir sorundan kurtuldum.Devam ederse tiroid hormonlarına bir baktırın isterseniz.

18. 22 Eylül 2010
  19. OLCA

OLCA <HaSeT eDeN MuTsUz oLuR>! Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bendede bi ara olmuştu benimkisi doğumkontrol habından kaynaklanmış
    habı bırakınca geçti
    hep derler keçi boynozu diye ben ozamanlar denedim çok faydasını gördüm sanada tavsiye ederim
    DİKKAT : fazla kaçırma :))