Cinsellikle alakalı konuları kapatmaya çalışmam, beyfendinin zoruna gidiyor galiba!!!

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve Sensible tarafından 29 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

29 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : Sensible
  1. Sensible

Sensible Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    97
    Ödül Puanları:
    108
    Öyle üzgünüm ki su an..
    2 yila yakin bir beraberligim var. Ayri ülkelerde yasiyoruz,dolayisiyla fazla bir araya gelemiyoruz. Yaza nasipse söz/nisan durumlari var. Hayatima aldigim ilk erkek kendisi, ve dolayisiyla herseyi onunla ögrendim,ögreniyorum.
    Son zamanlarda cinsellikle alakali mevzulara cok giriyor. Evlilik öncesi cinsel birliktelik istegi yok, ama zaman zaman evlendigimizde neler yapacagim sana seklinde konusmalari var.

Neyse buna birsey demiyorum, sonucta cinsellikte askin bir parcasidir. Beni cok sevdigini ve o anlamda arzuladigini biliyorum. Ama bu konularla ilgili fazla derin mevzulara inmek istemiyorum acikcasi, sonucta biz suan evli yada nisanli degiliz.
    Ara sira söyledigi seylere güldügüm, ve sabretmeliyiz dedigimde oldu, ama konuyu tatli bir sekilde sakaya vurarak kapattigim zamanlar daha cok oldu.
    Ilk geceden korkuyormusun gibi sorularina, sevdigim adamdan neden korkayim ama tabikide endiselerim var diyorum. Sonucta bu islerde tecrübeli degilim, endiseli olmamda normaldir herhalde.

Bugün konusurken "hadi yatalim" dedim. Sakayla karisIk yatalim kelimesini yine o tarafa cekti. Güldüm ve tövbe yarabbi dedim. Ondan sonra bana seni istiyorum,arzuluyorum cünkü seni cok seviyorum, sen karim olacak kisisin var mi itirazin gibi seyler söyledi. Itirazim yok ama evlendigimizde benden ilk baslarda cok fazla sey bekleme, senin gibi tecrübeli degilim diyince, bana ne dese iyi? Ben o isi cok seviyorum, eger evlendigimizde bana sirtini dönüp yatarsan baska biriyle olur diyince, benim sarteller atti. Iyi masallah dedim. Bana neden bu isle ilgili bir hastaligim varmis gibi bakiyorsun dedim.Öyle baktiriyorsun dedi. Ve son olarak, ask sadece sarilip uyumak, el ele tutusmak vs degil dedi, o iste askin bir parcasi dedi.

Bunlara katiliyorum, elbette öyle. Bende sonucta insanim robot degilim, sevdigim adami her anlamda arzuluyorum ama su durumda, henüz sevgiliyken bunlari kendisine söyleyipte fantezi üretemem. Beni "baska biriyle olur ozaman" lafi cok kirdi, inanilmaz üzüldüm bu lafina. 2 senedir hic bu tarz seyler duymadim kendisinden. Ne demek baska biriyle olur? Bunu nasil söyleyebilir? Ben onun eskiden cinsel anlamda beraber oldugu kizlar gibi ona sunu yapariz bunu yapariz diyemem. Ha istesem en kral fanteziyi üretir gözüne sokarim, ama bunu suan yapamam.

Bana sanki cinsel anlamda bir hastaligim varmis gibi bakiyor. Sinirimden su an ne yapacagimi bilemiyorum. Ha olduda var hadi, hic utanmadan, sevdigim dedigi, hayatinin kadini yaptigi beni bir anda gözden cikarip baskasiyla yapacak o isi öyle mi?
    Böyle sevgiyi ben......

Normalde seni seviyorum demeden cikmazdi.O konudan sonra uzun bir sessizlik oldu. Ben yazmayinca burdamisin, ben yatiyorum dedi ve cikti gitti.

Sinir oldum ya!! Aklindan böyle birseyi gecirmis olmasi bile cok kirdi beni.

Erkeklere güvenilmez diyordum, bu sözümün bir kez daha arkasinda dag gibi duruyorum, ne kadar severse sevsin, tatmin olmadiklari zaman her türlü seyi yaparlar!!

Ben mi abartmisim kizlar, lütfen siz söyleyin?

2. 29 Mayıs 2009
  3. limonilezeytin

limonilezeytin cansın sen canım kocam:) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım böyle bir lafın şakası bile olamaz ama iyiye yormak istiyorum ve sadece kötü bi şakadır inşallah diyorum:1no2:bence bu sözüyle ne demek istediğini sakince uzun uzun konuş umarım herşey güzel olur:teselli:

4. 29 Mayıs 2009
  5. EU2

EU2 Guest

Asla abartmamışsın canımm çok acaip bir kelime kullanmış çok ben merkezli düşünmüş..ve birden aklıma şu geldi " hadi evlendiniz diyelim (belliki cinsel anlamda çok düşkün herşeye, ve gayet güzel gidiyor herşey diyelim.. peki ya sen hamile kaldığında bu adam 9 ay boyunca ne yapacak!!! işte birden bu geliverdi aklıma "

6. 29 Mayıs 2009
  7. Sensible

Sensible Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    97
    Ödül Puanları:
    108
    Hic saka yaptigini zannetmiyorum.
    Benimkine arada gelirler, huysuzlanir, ya öyle bir anina geldi birden söyledi, yada bana gözdagi veriyor.
    Saka olsaydi saka oldugunu söylerdi.
    Acik sözlüdür, neyi saka neyi gercek anlamda söyledigi cabuk anlasilir.
    Ne hali varsa görsün.
    Konuyu acacam yine ve madem benim bu konularla ilgili sorunum oldugunu düsünüyor (bunuda nerden cikardi hic anlamiyorum) ozaman benimle evlenipte ne benim hayatimi ne kendi cinsel hayatini karartmasin. Aynen bunlari aktaracam beyfendiye!!!!!!!!!!!!!!!

8. 29 Mayıs 2009
  9. Sensible

Sensible Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    97
    Ödül Puanları:
    108
    Valla eger öyle birsey olacaksa, simdiden söylüyorum, Allah ne onu bana nede beni ona nasip etmesin.

10. 29 Mayıs 2009
  11. siyahsut

siyahsut Nietzsche Ağladığında Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Bence az bile sinirlenmişsiniz.O kadar haklısınız ki,bu cümle kaldırılacak bir cümle değil,siz ona buna benzer birşey deseydiniz kim bilir ne olurdu.Ayrıca yazdıklarınızdan ne kadar akıllı ve kararlı bir arkadaş olduğunuzu anladım,bence siz en doğrusunu yaparsınız

12. 29 Mayıs 2009
  13. EU2

EU2 Guest

Tatlım bunu ciddi manada açık açık konuşucaksın, nekadar kırıldığını ve o kelimesini nereye çeksen gidebileciğini söyliceksin sende çook soru işaretleri bıraktığını altıcaksınki bu kanı deli akan küçük beyimizin aklı başına gelsin.. Anlıyorum seni özlüyo arzuluyo çok seviyo fakat azıcık sabretsin tutsun birazcık daha yahuuu :)))

14. 29 Mayıs 2009
  15. BER

BER Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşım abartmamışsın ama neden bu konuları konuşmamakta bu kadar ısrar ediyosun sonuçta sadece fantezi üreteceksin şimdilik uygulamıcaksın ya bu tutumunu anlamadım
    ben evliyim 3,5 yıllık bana güven erkekler bu konuları konuşmayı fantezi dinlemeyi uygulamak kadar severler bu erkeklik içgüdüsü anlamaya çalş sen bu kadar bu konuda katı davrandığın için sinirlenip bi anlık söylemiştir takma kafana
    ama bu kurallarınıda boz derim

16. 29 Mayıs 2009
  17. EU2

EU2 Guest

Bu arada açtığın konu yazıların düşüncelerin okadar mantıklı biri olduğunu gösteriyorki Aslında senin hiiiç yoruma bile ihtiyacın yok arkadaşım HELAL OLSUN SENİ YETİŞTİREN AİLEYEalkisalkisalkis

18. 29 Mayıs 2009
  19. kleshtina

kleshtina Bir kedim bile yook... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Fazla muhabbet tez ayrılık getirir derler.E sonuçta erkek cinselliği bırak açmayan sevgili, erkek gözlemedim üstelik bunu sade dil ile yapmasıda gerekmez .Ben mi yanlışım bilmiyorum sevgilinin seni istemesi gayet tabii bir durum kızdığım tek nokta başkalarıyla olur demesi sırf bu yüzden ilişkini gözden geçir derim.Ve lütfen seni nasıl aseksüel olarak tanımladı çok merak ettim.