cinsiyet tahmini

Konusu 'Bebeklerimizin Cinsiyetleri ve İsimler' forumundadır ve adanaadana tarafından 29 Ekim 2008 başlatılmıştır.

29 Ekim 2008
    Konu Sahibi : adanaadana
  1. adanaadana

adanaadana Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    106
    :sm_confused:arkadaşlar ben birşey duydum ne kadar dogru???bır arkadasım ıkıncıyı dogurmak ıstedıgını ve erkek cocuk cok ıstedıgını soylemıs doktora ve o da hele sen o zaman gel yardımcı oluruz demıs... bu ne kadar dogru olabılır ????boyle bırsey mumkunmu hesaplamalarla felan hane???cok merak ettım

2. 29 Ekim 2008
  3. bedef

bedef Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    valla bence doktorların daha bildiği çok şey var ama bizim haberimiz yok olabilir bence ama her zaman için hayırlısını istemek lazım

4. 30 Ekim 2008
  5. zeynep215

zeynep215 edep ya Hu!!! Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    şaşırdım doğrusu bi çok kadın doğum uzmanı bunun mümkün olmadığını söylüyorlar
    özel yöntemler var tabi ama bu yine özel durumlarda kromozomlar seçilerek tüp bebek gibi yöntemlerde olabiliyor ama normal bi şekilde olacağını sanmıyorum
    öyle olsaydı herkes istediği cinsiyette bebek sahibi kolayca olabilirdi a.s.

6. 30 Ekim 2008
  7. hxuxrrem 2000

hxuxrrem 2000 SEN BU SEVGİYİ HAKETMEDİN Pro Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    146
    :1shok: :1shok: :1shok: gerçekten mi?
    dr böle bişi mi sölemiş...? :1shok: :1shok: :1shok:

8. 30 Ekim 2008
  9. basak 35

basak 35 iki melek annesi Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    bende dr söyledim erkek bebek istedigimi ama bizm elimizde degil erkek olması dedi anca tüp bebekte olabilir böyle birşey dedi.
    çin takvimine görede ayarlayan oluyor heralde o takvime göre hareker edersem sene sonuna kadar hamile kalırsam hep kız diyor ama hayırlısını istemek lazım kızı erkegi farketmez

10. 30 Ekim 2008
  11. nisansu

nisansu Mahkum bir hayat... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Valla bende bu aralar bunu araştırıyorum arkadaşlar. Bir yakınımda Çin takvimi var kime baksa doğru çıkıyor. Ama bana bu Allah'ın işine karışmak gibi geliyor. O yüzden cesaret edemiyorum. Hayırlısını ve sağlıklısını ve kızım olmasını diliyorum. Eğer Erkek olursada bu kadar dileğim karşısında Allah'ın bir bildiği vardır diye düşünüyorum....

12. 30 Ekim 2008
  13. adanaadana

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    106
    ya arkadaslar itiraf edelim illakı böyle içimizden bırseyler gecıyor cinsiyet konusunda benımde ıkı tane kızım var mesela bı tanede oglum olsun ısterım tabıkı saglıklısı hayırlısı olacaksa...ama ben duydum boyle bırsey.. benımde arastırmalarıma gore tam yumurtlama gunumuzde ilişki olursa erkek bundan üç gun önce olursa kız dıye okudum çok.heralde net olarak yumurtlama gununu bılmek gerekıyor. belkıde doktorlar boyle hesaplıyor olabılır. bırde bız çin takvımınde hıc dogruyu tutturan gormedık... ama tabe tüp bebekte kesın cinsiyet belırlenıyor..aşılamada da olabılır degılmı belki????????

14. 30 Ekim 2008
  15. giznur

giznur GİZem ve ELvin'İN ANnesi Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    ---------------------------------------------------

Son düzenleme: 30 Ekim 2008
  16. 30 Ekim 2008
  17. giznur

giznur GİZem ve ELvin'İN ANnesi Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Canim ,benim 1cİ BEBEĞİM KIZDI ikinci bebeğim yumurtlama sorunum olduğu için klomen ve çatlatmayla oldu.. Ve yumurta çatlamasindan sonra ilişki olursa erkek olur demişti dr'um .. şimdi bu gün dr dan geliyorum ..dr erkek dedi çok mutlu oldum tabi önce sağlikli olsunlar ama ne yalan söyliyim gönlümdende erkek geçmiyor değildi hani.. Allah gönlüne göre versin canim ..

18. 30 Ekim 2008
  19. adanaadana

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    106
    canım allah hayırlı evlatlar versın ne guzel allah gonlune gore vermiş..bende seneye üçüncüyü yapmayı planlıyorum doktorumla konusacam bende.. hamıle kalmamla ılgılı bır sorun yok ama belkı doktorum bana da yardımcı olur.. şu yumurtlama catlamasından sonra hemen erkek oldugunu cok duydum alah gonlumuze gore verır inşallah