cinsiyet tahmini

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve kestane tarafından 11 Eylül 2010 başlatılmıştır.

11 Eylül 2010
    Konu Sahibi : kestane
  1. kestane

kestane Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    kızlar ilk önce bebeklerimizin sağlıklı olması önemli ama cinsiyetidemerak etmiyo değilizbu gün duyduğum şeye şaşırdım eğer baba tek sayılı yaşlarda yani işte 9 7 11 gibi bu yaşlarda sünnet olduysa çocuklarının cinsiyetleri farklı olurmuş eğer cift sayılı yaşta sünnet olursa çocuklarının cinsiyeti aynı olurmuş böylebişey duyan varmı yada etrafında karşılaştırma yapabilecek çok merak ettim bebeğimin cinsiyeti belliolunca bende paylaşırım benim eşim 11 yaşında sünnet olmuş ilk çocuğumuz erkek bakalım 2.ne olcak

2. 12 Eylül 2010
  3. oylum27

oylum27 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    bence saçma ama tabii fikirler değişebilir...Allahım hepimize sağlıklı,hayırlı çocuklar nasip etsin de cinsiyet hiiiçç önemli diil.

4. 12 Eylül 2010
  5. kestane

kestane Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    banada saçma geldi herşeyi cinsiyete bağlıyolar sadece duyduğumu paylaşmak istedim en önemlisi zaten sağlıklı hayırlı akıllı fikirli olması allah herkese böyle çocukllar nasip etsin

6. 12 Eylül 2010
  7. oylum27

oylum27 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    amin inşallah..en güzei ananelerimizin zamanymış bence..ne çıkarsa bahtlarına:)biz bırakın cinsiyetlerini bütün iç organlarını görme imkanına sahibiz bu devirde..tamam güzel bi olay ama insan derinlerine indikçe çıkamıyor işin içinden.