Cinsiyet tahminleriiii

Konusu 'Bebeklerimizin Cinsiyetleri ve İsimler' forumundadır ve Fatos_55 tarafından 4 Mart 2009 başlatılmıştır.

4 Mart 2009
    Konu Sahibi : Fatos_55
  1. Fatos_55

Fatos_55 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    39
    Ödül Puanları:
    153
    Herkese merhabaa konu acildimi hic bilmiyorum acildiysa oraya yönlendirirmisiniz beni? bulamadim aradim ama.. ben hamilelerden cinsiyetini ögrenmis olan güzel annelerimizden birsey ögrenmek istiyorum. gercekten internetde okudugumuz gibi eger kizsa... eger erkekse.. yazilari dogrumu cikiyor? mesela erken haftalarda migde bulantisi olursa kiz olmazsa erkek? hic bunlari yasiyan ve dogru cikan varmi aranizda? ben 7 haftalik hamileyim :) allahima sonsuz sükür. RABBIM insallah bana hayirli saglikli bir evlat nasip eder... haydi güzel anneler cevaplarinizi bekliyoruuum. eger böyle bir konu varsa simdiden özür dilerim ve oraya yönlenirim tabiiki.

selamlarrrr hihoyyyt:KK46:kaydirigubbakcemile5

2. 4 Mart 2009
  3. eftelyaaa

eftelyaaa Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    106
    canım ben bunları yeni öğrendim paylaşayım dedim eğer vücudundaki tüyler ve saçların hamilelik öncesine göre geç uzuyorsa kız daha hızlı uzuyorsa erkek diyorlar.birde kız yatırır oğlan kaldırır dediler geçenlerde çok uyumakdanda anlaşılıyormuş yani.ben çok uyuyordum saçlarımda çok yavaş uzuyor bu aralar kız diyordu herkes gerçektende kızmış ama bu belirtiler ne kadar doğru bilemem

4. 4 Mart 2009
  5. Fatos_55

Fatos_55 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    39
    Ödül Puanları:
    153

tesekkür ederim canim paylasimin icin. ben hic dikkat etmedim :)). sadece bende migde bulantisi cok az yani nasil diyim günde bir iki kere bögürme geliyor sadece ama istifra etmek yok. bazen oluyordu ama oda cok yemek yiyince :))))). uykumda pek gelmiyor ilk baslarda cok uyurdum kalbi olusurken büyürken öyle oluyormus doktorum dedi. ama suan hicbisey yok 7 haftalik hamileyim. ALLAHIM herseyin herkese hayirlisini versin. cok ama cok merak ediyorum niye yalan söylim :)
    sen kacinci ayindasin? cinsiyeti ne zaman belli oldu canim?

6. 4 Mart 2009
  7. gurcan06

gurcan06 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım ben tam tersi belirtiler yasadım midem bulanmadı cok uyurdum saçlarım ve vücumdaki tüyler uzamaz oldu ama bebeğim erkek oğlum olacak yani bende tutmmadı

8. 4 Mart 2009
  9. Fatos_55

Fatos_55 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    39
    Ödül Puanları:
    153

hayirli olsun caniiiim. kacinci haftanda ögrendin cinsiyetini?
    ben dün gece cok acayip bir rüya gördüm.. hani linea negra dedikleri cizgi varya hamileligin 3 -4. ayindami ne cikiyor diye? dün gece rüyamda onu gördüm. ama böyle göbek deligimden asagima kadar kapkalin kahverengi bir cizgi. ve esime dedimki rüyamda hayatim bak sanirim erkek olacak. ne alakaysa cizgiyle.. rüya iste :)). RABBIM hayirlisini versin kiz erkek hic farketmez ama kiz cok istiyordum hep :)

10. 4 Mart 2009
  11. D-GABBANA

D-GABBANA Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    106
    benım de ılk 3 ay çok bulantım olmuştu ki miğde bulantısı olunca kız dıyolar.arıca sağda durursa kız solda durursa erkek denıyor.ben 25.haftamdayım ve hala heğ sağımdan vuruyor.kısacası ıkısı de tuttu benım bebeğim kız:) haa bu arada acayıp tatlı seven ve yıyen bı ınsan olmama rağmen ilk aylar canım hiç tatlı istemedi.

12. 5 Mart 2009
  13. gurcan06

gurcan06 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86

canım ben cinsiyetini 16.haftamda öğrendim sağol tesekkür ederim cümlemizin evladı.

sende hamilesin galiba seninki kaç haftalık
    :1hug:

14. 5 Mart 2009
  15. Fatos_55

Fatos_55 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    39
    Ödül Puanları:
    153

herkese günaydiiiinn.! evet hamileyim simdi 7+1 :). ama heycandan meraktanda ölüyorum. p.tesi günü ilk kalp atisini duymustum sevincten resmen agladim. bebisime bisey olmamis diye insan panikliyor. saglikla gelsin bebislerimizzz. simdiden böyle bebek esyalarina kiyafetlerine odalara bakiyorum ama zevkine alacagimdan degil cok erken:). cok heycanlaniyorum oralari gezerken. gecen hafta hamilelik psikolojisimi derler cok kötüydüm resmen kimseyi görmek istemiyordum. esimi bile görmek istemiyordum. kovuyordum onu sonrada niye gittin diye agliyordum :))))). sadece annemi istiyordum. migde bulantim hic yok. hic bisey hissetmiyorum. doktorum bebegimin sol taraftan atilidigini söyledi.

ya kizlar doktorum diyorki agustosun ortasina kadar seyehat edebilirsin.ama ben korkuyorum acikcasi. temmuzda memlekete gitmeyi düsünüyorduk, bebegim 6 aylik olacak RABBIM nasip ederse tabii. ucakta havasiz kaliyor felan diyolar dogrumu?

16. 5 Mart 2009
  17. eftelyaaa

eftelyaaa Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    106
    canım benimde bebeğim solda duruyo benim bebişim kız.ben 18+1 de öğrendim benim kızım birazcık tembelde kımıldayıp kendini göstermedi doktorumuz aha öncede birkaç kez kız demişti başlarda biraz sorunluydum nerdeyse her hafta diyordukda ama kesin olarak 18+1 de söyledi.:nazar: inşallah seninde birkaç haftaya kadar belli olur canım.bu arada sen bilirsin ama seyahat yasağı getirilene kadar istediğin gibi gez benim doğumum temmuzda korkmasam temmuzda gemiyle turlara katılmak sitiyorum ama denizin ortasında doğurmakta varyerimsenibenŞeniz:asigim::nazar:

18. 9 Mart 2009
  19. glcnsyt

glcnsyt Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    76
    ben şu sağ sol olayını bi çözemedim bi sagda bi solda beklicez demek 16 haftayıkı görünsün cinsiyeti ne kadar sabırsız biri oldum saglıklı evlat olsun ama yinede meraktan günlerimi geciremiyorum