Cinsiyetini Öğrenen Var mı?

Konusu 'Bebeklerimizin Cinsiyetleri ve İsimler' forumundadır ve cadi52 tarafından 25 Mart 2008 başlatılmıştır.

25 Mart 2008
    Konu Sahibi : cadi52
  1. cadi52

cadi52 Guest

merhaba hamişler

uzun süredir yazışamıyodum işler yoğundu bir türlü fırsat bulamadım nasıl gidiyor hepimiz sağsalim atlattık zor zamanlarımızı ALLAH a şükürler olsun.ben dün öğrendim cinsiyetini ama tabi daha tam belli değil sadece tahmin %95 kız dedi dr um .siz neler yapıyorsunuz nasıl gidiyo hamişlik ben 10 gün sonra 3 lü test yaptıracağım içimizde yaptıran varmı 2 li test gibi değilmiş galiba 2 li teste renkli ultrasyona girmiştim fakat şimdi normal ultrasyona giriliyormuş böyle birşey varmı.

2. 25 Mart 2008
  3. öznur83

öznur83 Guest

BANA drum %80 kız dedi ama ben ikili testte renkli ultrasona girmedim canım 3 lü test hakkındada bilgim yok 3 hafta sonra gideceğim ozaman göreceğim sen bize bilgi verirsin artık :))

4. 25 Mart 2008
  5. cadi52

cadi52 Guest

tamam ben size haber veririm ama hastaneye sorduğumda 3 lü teste girmeden ilk başta dr bakıyo o günki bilgileri yazıyor daha sonra gidip kan veriyormuşuz.neyse 1 veya 2 nisan gibi gittiğimde tam öğrenirim.cinsiyet içinde herelde 10 gün sonra tam belirginleşir önemli olan eli ayağı düzgün olsun sağlıklı olsunlarda.ama insan artık bebişlere bişeyler almak istiyor cinsiyetini öğrenelimde ona göre bişeyler alalım dimi :dance::teytey:

6. 2 Nisan 2008
  7. sarikanarya

sarikanarya Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben ikili test için gittiğimde 11+5 günlüktüm ve doktor kıza benziyor demişti:)))
    cumartesi yeniden gideceğiz bakalım iyişallah kesinleşecek artık değilmi

8. 3 Nisan 2008
  9. çikolataprenses

çikolataprenses Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bebişim kendini sakladığı için biz ancak 18. haftada öğrendik kız olduğunu :)))

10. 4 Nisan 2008
  11. "NAZ"

"NAZ" Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar merhabalar, bende 11 gün sonra 3lü test yaptırmaya gideceğim inşallah cinsiyetini de o zaman öğreneceğim gerçi ben süpriz olsun diyordum ama herkes çok merak ediyor benim içinse sağlıklı olsun da nasılsa ilk bebeğim fark etmez diyorum ama içimden geçende ne yalan söyliyim kız...

12. 4 Nisan 2008
  13. ayxsxe&serkan

ayxsxe&serkan BİRİCİKLERİMMMMM.. :)) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
  14. 4 Nisan 2008
  15. tahaecrinRY

tahaecrinRY EVLİ MUTLU 2 ÇOCUKLU :) :) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    banada doktorum yüde90 erkek dedi ama tabi önümüzdeki ay tam net belli olucak,ozamanda zaten 3 testi yaptıracam inşallah Allah bebişlerimizi sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsinnnn

16. 6 Nisan 2008
  17. emelguzel

emelguzel Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Merhaba,ben siteye henüz üye oldum.18.haftalık hamileyim.Oğlum olacak Allah izin verirse.Bu hafta içinde 3 lü tarama yapılacak.ama ultrason falan yok.sadece kan tahliliyleymiş.görüşmek üzere.hoşçakalın.BEBİŞLERE VE KENDİNİZE İYİ BAKIN...

18. 7 Nisan 2008
  19. Charm

Charm Whats up ? Pro Üye

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    198
    benimde 28 nisan da belli olucak cunku ancak o zaman doktora gıdıcem detaylı ultrason ıcın randevum o zaman a oldugu ıcın.. gun sayıyorum ve cok merak edıyorum kuzum mu olucak oğluşum mu...