Cirt Cirtli Yapistirmali Bigudiler Nasil Kullanilir ???

Konusu 'Saç Şekillendiriciler (Maşa, fön ...)' forumundadır ve hamarat-bayan tarafından 29 Mart 2008 başlatılmıştır.

29 Mart 2008
    Konu Sahibi : hamarat-bayan
  1. hamarat-bayan

hamarat-bayan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar şu cırt cırtlı yada yapıştırmalı bigudiler nasıl kullanılıyor ben beceremedim nekadar tutmak gerekiyor bilen varsa yazarsa sevinirim teşekkürler
    :1shok:

2. 30 Mart 2008
  3. NohutluPilav

NohutluPilav :)))))))))))))))))))))))) Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    senin bahsettılerının kulanımını bılmıyorum kendı kulandıgımdan bahsedebilirim.sosıs kullanıyorum ince ve uzun tel ustu singerle kaplı bişey saçıma sarıyorum sabaha kadar duruyo:) öyle uyuyorum yanı sabahta kıvır kıvır oluyo tavsıye ederım

4. 30 Mart 2008
  5. SARI KELEBEK

SARI KELEBEK Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    çırt çırtlı nasıl bilmiyorum ama eski bugidelerden buldum geçenlerde hadi sarim de yatim dedim sarmaz olaydım sabaha kadar kafamı koyacak yer aradım durdum yüz üstü yatamadım sırt üztü mümkün değil yan yatsam olmadı sabahı sabah ettim uykusuz kaldığıma değmedi en iyisi maşa yapmak bence ama uyanık olduğum zamanlarda sarsam fena olmaz yok yok ben akıllanmam bi daha bugidimi tövbe demiştim o uykusuzluğun ertesinde

6. 31 Mart 2008
  7. hamarat-bayan

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım hani hobi marketlerde büyük alış veriş marketlerinde olanlardan saça yapışıyo küçük ve büyük boyları var onlarla yatamam hem yumuşak değil hemde uçları batar ama yazın için tşk olmassa sosisleri deneyeceğimkafamçokkarıştı

8. 31 Mart 2008
  9. OznurBERKUT

OznurBERKUT Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ben babyliss ısıtıcılı bigudilerden almak istiyorum kullananlar var mı acaba varsa fikirlerinizi yazın lütfen işe yarıyomu benim saçlarım zaten dalgalı ama bigudi ile daha iyi olur diye düşündüm fikirlerinizi merakla bekliyorum

10. 31 Mart 2008
  11. hamarat-bayan

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ısılmalı bigudiler arkadaşımda var memnun kalmamış amaonun saçları çok düz hemen iniyormuş sen genede bir araştırb

12. 5 Nisan 2008
  13. OznurBERKUT

OznurBERKUT Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    cevap verdiğin için çok teşekkür ederim arkadaşıma.s.. başka bigudi hakkında fikir verecek olan kimse yokmu arkadaşlar bu kadar bayanız hiç ısıtmalı bigudi kullanıpta fikrini söyleyecek kimse yokmu:1no2:Çok üzgünüm çoook

14. 5 Nisan 2008
  15. EU1

EU1 Guest

ben yapıştırmalı da kullandım,çıtçıtlı da...yapıştırmalılar pek güzel olmuyor çıkıveriyor hemen..çıtçıtlıları da akşam banyo yaptıktan sonra ıslakken sarıp,sabaha kadar uyuyorum sabah açtığımda kıvır kıvır oluyorlar yalnız sarmadan önce ıslakken krem 7/24 ün kırmızı olan şekil vericisini sürersen,daha iyi sonuç alırsın..buklelerin daha kalıcı olur yanii..

16. 31 Mayıs 2008
  17. founda

founda Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    108
    Bende Babyliss bigudi almayı düşünüyorum, ve saçlarım çok düz gerçi az bi hava versin yeter...
    Kullanan varmı, nası etkilimi??

18. 17 Temmuz 2009
  19. suskunseker

suskunseker Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ya bende de yapıstırmalı var ıkı dk durmuyo bosa gıttı para:KK43: