Çıt Çıt hakkında yardım!!

Konusu 'Postiş, Çıtçıt ve Peruk' forumundadır ve digital.girl tarafından 27 Ocak 2010 başlatılmıştır.

27 Ocak 2010
    Konu Sahibi : digital.girl
  1. digital.girl

digital.girl Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba arkadaşlar bugün kendime 6 parça tanesi 45 milyondan 250 milyona çıt çıt aldım.fakat gerçekten kullanımı hakkında yardımınızı istediğim birkaç sorum var.ablama sordum gece yatarken çıtçıtları çıkarmadan yatsak birşey olur mu diye o da eğer rahatsız etmiyorsa çıkartmayabilirsin dedi.neyse çıtçıtlarımla birlikte yattım bugün ve daha demin televizyon izlerken elime tam 2 tel saç geldi!! yani resmen çıtçıtdan döküldü o 2 tel saç ve aklım gitti harbiden de 250 milyon verdim çünkü ben bu saçlara daha aldığım ilk günden 2 tel gitti !! acaba bu kötü bir durum mu? aldığım yere danışmalımıyım? ve asıl sorum bu çıtçıtlar gece yatarken çıkarılıyormu çıkarmazsak hep böyle tek tük dökülür,kopar mı acaba lütfen yardım edin???:Saruboceq:

2. 27 Ocak 2010
  3. Nil

Nil KK Kro Pro Üye

Beğenildi:
    91
    Ödül Puanları:
    153
    canım ilk etabta dökülmesi olağan,dikim sonrasında 45 gr saçın 5 gr mı dökülür... ama bana kalırsa gece onlarla uyuman, onların daha kolay dökülmesini ve azalmasını hızlandırır... uzun süreli kullanmak istiyorsan çıtçıtlarla yatma ...
    güle güle kullan kaydirigubbakcemile5

4. 28 Ocak 2010
  5. digital.girl

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    çok teşekkür ederim canım :)))) verdiğin tavsiyenede kesnlkle uyucam bndan sonra hemen çıkardım hehehe:)

6. 31 Ocak 2010
  7. gizemli7

gizemli7 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben gece uyuyamam ya başım agrıyo sen nasıl duruyorsun bravo valla=)

8. 1 Şubat 2010
  9. digital.girl

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    heheheh blmem ilk gün heyecanı herhalde cnm:))

10. 8 Şubat 2010
  11. lugesya61

lugesya61 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    cnm bencede yatarak uyumaa kendi saçlarınaada zarar verirsinn çıtçıtlarınıda fazla takmaa bizman sonra saçlarıdaa dökmeye başlıyorr kaymaması için krep yapıp takıyorumm ben saç doğal olarak yıpranıyor dikkat ett yinede senn resmini çekip koyarmıısnn cnm