Çıt Çıt kullananların yorumları

Konusu 'Postiş, Çıtçıt ve Peruk' forumundadır ve pelinnn tarafından 8 Şubat 2007 başlatılmıştır.

8 Şubat 2007
    Konu Sahibi : pelinnn
  1. pelinnn

pelinnn Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar gerçek saç çıt çıt kullanan yada saçına kaynak yaptıran var mı?

2. 8 Şubat 2007
  3. pelinnn

pelinnn Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım ya bende yaptırmayı düşünüyorum ama hiç bir bilgim yok bu konuda.saçlarım uzundu aslında ama kuaför gazabına uğradım kaynak yada çıtçıt çözüm olabilir diye düşünüyorum.

4. 8 Şubat 2007
  5. pelinnn

pelinnn Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    mesela yaptırırken nelere dikkat etmem gerekiyor yada ortalama fiyatı ne kadar oluyor?

6. 8 Şubat 2007
  7. pelinnn

pelinnn Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım ya bende uçlarından alsın diye gittim sağolsun yarısını kesti aynen benimde psikolojim bozuldu ağlıyorum durmadan :KK43:( burdada bu konuda bişey yapamıyorum keşke ist.da olsaydım :KK43: yaptırırsam eğer ankarada yaptırmayı düşünüyorum.keratin kaynak diye bişey varmış seninkide ondan mı acaba.yoksa ele gelirse dediğin gibi pek hoş olmaz :) bir de fiyatları da biraz yüksek biraz düşünmem lazım

8. 8 Şubat 2007
  9. pelinnn

pelinnn Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ama antalya değil ankara :KK43:(

10. 1 Mayıs 2007
  11. vadisu

vadisu Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar benimde saçlarım kuaförün gazabına uğradı ve şuan çıtçıt almak istiyorum fiyatları ne bilen varmı.şuan saçlarım açık sarı.omuzlarımda ve uzun olsun istiyom.yardım bana.lütfennnnnnnnn

12. 2 Mayıs 2007
  13. EU2

EU2 Guest

Bende gecen sene kaynak yaptirmistim, üc ay tutabildim kuaför sagolsun düzgün yapmadi. Simdi eyerki yaptirirsan öyle her yaparim diyen kuaföre atlama iyice bi arastir ustasini. Cünki cogu iyi yapamiyo, sacrengini uyduramiyo, gercek sac diye sana naylonlusunu kakaliyo. Ne bilim yani secici ol kuaför konusunda
    Iyi sanslar

14. 2 Mayıs 2007
  15. edamisra

edamisra Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    istanbulda sadece kaynak isiyle adini duyurmus bir markada kaynagimi yaptirdim yani okadar guvenerek gittim.keratinli kaynak da karar kildik.sacimi tararken ne bir tel dokuldu ne de kopma oldu nede elime gelme nede kafamda agirlik nede gece yatarken rahatsizlik oldu.o kadar cok memnundum yani.gel gelelim gozume bir kac tel beyaz saclar takilmaya basladi hadi dedim arada 2 3 tel beyaz olur onemsemedim kopardim beyazlari.sonradan farkettimki saclar yikandikca beyazlamalar cogaliyor 2 ayin sonunda yaptirdigim yerle irtibata gectim.salona gittim gorduklerine sasirdilar ilk kez boyle bir sey baslarina geliyormus komple sacinizi degistiricegiz dediler.dedikleri gunde saclari degistimek icin onlara gittim keratinli kaynagi cikartirlarken o kadar cok canimi yaktilar ki size anlatamam aglayacak kadar oldum dusunun.ve saclari cikartirken bir surude benim sacim koptu.mahvoldum anliyacaginiz.o an keratinli kaynaklari istemedimi bir daha bu aciya katlanamiyacagimi soyledim halkalı kaynak olarak degistirmelerini istedim yeni saclarimin.dedikleri gibide halkali kaynak getirtiler.ama ben okadar cok canimi yakan yerde bir daha yaptirirmiyim.asil merkezlerine gittim.orda halkali kaynaklarimi takdirdim.ama simdi de halkali kaynakda taradikca dokulme problemi yasiyorum. simdi tekrar gidecegim.kaynak yaptirirken araci kuafore veya subeye kesinlikle gitmemenizi tavsiye ediyorum cunki ne kadar egitim verselerde asli bu isin uzmanlari merkezlerde oluyor.fiyatına gelince kaynak sacin bir tutami 6.5 ytl saciniz ortalama 125 ila 200 arasi tutam kaldirir.eger halkali kaynak istiyorsaniz saciniz uzadikca cikarilip bakima gidecek 2 gun sonra tekrar takilacak bunun ucreti sac tutami basina 2.5 ytl.
    kaynakli saclara yaglarla falan bakim yapamiyorsunuz.krem kullanamiyorsunuz maske falan yapamiyorsunuz sadece kremsiz sampuan.geceleri yatarken topluyorsunuz.dikkat edilmesi gereken sadece bu.

16. 2 Mayıs 2007
  17. pelinnn

pelinnn Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    çok teşekkür ederim arkadaşlar verdiğiniz bilgiler için ben de biraz askıya aldım bu kaynak işini.çoğu kişi çıt çıt tavsiye etti ama hala karar veremedim.edemisra canım dediğin gibiyse kaynak uğraşmak gerekiyor sanırım istanbulda olsam neyse ama bakalım düşünücem çok tşk ederim canım..

18. 4 Mayıs 2007
  19. passi_flora

passi_flora Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben gercek citcit kullaniyorum. (boyanabiliyor 1 kereye mahsus fakat sadece, masa fon her sey yapilabiliyor)

merak edenler cokmus yazayim 2 ay oluyor alali. 7 parca (ki normal sayidir hatta cok bile) 300 ytl tuttu. ankaradan almayi dusunen varsa izmir caddesinde 3 perukcu var oralari gezin en iyisine siz karar verin arkadaslar. fiyatlari hemen hemen ayni ama. kaliteli olmasina dikkat edin, naylon almayin.

naylon da aldim onu da yazayim:
    tanesi 5 ytl, gur ve kalin, 7 tanesine 30 ytl verdim toplam. ama kaliteli degil ucuZ diye gorup de almistim. kirikkale de imalathanesinden aldim tanidik orasi. dileyen olursa mesajla ulassin telefonunu veriym gorusun ama boyanamiyor o. ayrica cok dolasiyor ama yine de super duruyor. ben ordum onlari, orulu takiyorum postis gibi.