Çıtır kızlar neden yaşlı erkeklerle?

Konusu 'İlişkiler, Duygular ve Hayatın İçinden' forumundadır ve Asortie tarafından 27 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

27 Mayıs 2008
    Konu Sahibi : Asortie
  1. Asortie

Asortie bun@luzumvar.. Pro Üye

Beğenildi:
    607
    Ödül Puanları:
    238
    Yaşlı erkek ve genç kız... Uyumsuz bir birliktelik gibi gözükse de onlar aslında çok mutlu... Peki ama neden? Genç kız acaba o yaşlı erkekte neler buluyor olabilir?
    1. Askerlik, iş bulma gibi nedenlerle uğraşmazsınız. O artık hayatını kurmuş bir erkektir.

2. Para durumları işleri güçleri oturduğundan daha iyidir.

3. Onu ailenizle tanıştırırken göğsünüzü gere gere tanıştırırsınız. Ne de olsa adam gibi adamdır artık

4. Arkadaşlarıyla güç gösterisine girmezler.

5. Onunla bir bara ya da restorana gittiğinizde etrafını kesmezler.

6. "Beni aldatıyor mu?" düşüncesine daha az kapılırsınız. Eh 20'lik ateş değil ne de olsa.

7. "Şimdi nerede ve ne yapıyor?" diye düşünmezsiniz. Çünkü o artık bar, disko ve gece hayatını bırakmıştır. Sakin sakin evinde oturuyordur.

8. Çoğu şeye doymuştur artık o, siz onun gerçek "bir tanesi"sinizdir.

9. Eski defterleri fazla karıştırmazlar. Geçmiş geçmişte kalmıştır.

10. Onlar yalnız geleceğe bakarlar.

11. Giydiğiniz dekoltelere, minilere daha az takılırlar.

12. Onlar "olayları" artık "aşmış"lardır. Ufak tefek detaylarla uğraşmazlar.

13. Eski hatalarını tekrarlamazlar. Ne de olsa bunlardan yeterince ders almışlardır.

14. Eski kız arkadaşlarının fotoğraflarını odalarının bir köşesinde ya da cüzdanlarında taşımazlar.

15. "Eski kız arkadaşım da şöyleydi" cümleleriyle söze başlamazlar.

16. Geleceğe yönelik planları daha kolay kurarlar.

17. Daha çok özen gösterirler. Arada babacanlığa da geçerler.

18. Göğsüne başınızı dayadığınızda kendinizi kelimenin tam anlamıyla "güçlü" ve "güvenli" kollarda hissedersiniz.

19. Her an hissetlikleri şeyleri daha rahat söylerler ve duygularını daha sık dile getirirler.

20. "Seni seviyorum" cümlesini kurmakta o kadar zorlanmazlar.

21. "Kadın" dilini daha iyi anlarlar.

22. Kıyafet, eşya vb. seçimlerde sizi yanlarından ayırmazlar. Onlar artık kadınların daha zevkli ve daha iyi alışverişçiler olduğunu kabul etmişlerdir.

23. Ne istediklerini daha iyi bilirler ve hedefe yönelmek için anında harekete geçerler.

24. Size kendilerini beğendirmek için daha çok çaba sarf ederler. Aslında daha oturmuş olduklarından kendilerine neyin, ne kadar yakıştığını daha iyi bilirler.

25. Sizi kaybetmekten gerçekten korkarlar. Sizin gibi çıtırı bulmuştur bir kere... Size keyfini çıkarmak kalır.

26. Sizinle konuşurken kelimeleri daha özenli seçerler.

27. Sohbetleri daha keyifli ve doludur. Kadınlarla da sohbet edilebildiğini anlamışlardır.

28. Zaman kavramı onlar için önemlidir. Her anı artık dolu dolu yaşamak isterler.

29. Onlar size kendinizi gerçek bir "kadın" gibi hissettirirler. Ne de olsa tecrübe!

30. Ve en önemlisi "ön sevişmenin" kadınlar için ne kadar önemli olduğunu artık bilirler ve ön sevişmeyi mümkün olduğu kadar uzatırlar. Böylece sizi daha mutlu ederler.

mesela ben eşim benden 10 yaş yaşlıjeyyar

2. 27 Mayıs 2008
  3. mavrulam

mavrulam Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    801
    Ödül Puanları:
    153
    sözüm meclisten dışarı.......

en önemli nedeni para bence ..... tabi bu aradaki yaş farkı da önemli......

4. 27 Mayıs 2008
  5. Asortie

Beğenildi:
    607
    Ödül Puanları:
    238
    ama eşim o kadar zengin değil kiiii

6. 27 Mayıs 2008
  7. mavrulam

mavrulam Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    801
    Ödül Puanları:
    153
    sözüm meclisten dışarı derken seni kastettim canım...

ve 10 yaş değilde 20-25 yaş fark olanlar..... görüyoruz günümüzde neler var onları demek istedim.....

8. 27 Mayıs 2008
  9. Asortie

Beğenildi:
    607
    Ödül Puanları:
    238
    biliyorum canım şaka yaptım sadecesırnaşık şey

10. 27 Mayıs 2008
  11. tahin

tahin Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    yaş farkı olan ilişkiler sözkonusu olunca hemen menfaat geliyor herkesin aklına.ama menfaat aynı yaşta biriyle birlikte olduğunuzda da sözkonusu olabilir.genelleme yapmamak lazım.aradaa çok yaşkı farkı olan iki insanı biraraya getiren AŞK ta olabilir:asigim:gönüller bir olsun gerisi boşşş

12. 27 Mayıs 2008
  13. kays

kays Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    kızlar ya belki saçma gelebilir ama ben de benden daha yaşlı erkeklere bayılıyorum ama tabi en fazla 10 yaş gibi nebilim evlensem aynı yaşta birini istmem , kesinlkile menfaat değil sanki daha olgunlar çekiciler nebiliyim en azından beni çkiyorlar=) ama hiç yaşlı biriyle de ilişkim olmadı =)

14. 27 Mayıs 2008
  15. nix

nix birgül<3beliz Üye

Beğenildi:
    1.755
    Ödül Puanları:
    238
    eşimle aramızda 12 yaş var evet + yönlerii var fakat - yönleride var......
    mesela artı olarak : aldatılmaktan korkmuyorum cünkü biz evlendiğimizde 30 yaşındaydı ve herşeye doymuştu...
    eksi olarak: ben gencim gezmek eglenmek istiyorum daha aktif yaşamak istiyorum o ise 30 yaşına kadar gezdiği için artık kabuğuna çekilmek çoluk cocuga karışmak istiyor....
    bu ve buna benzer bisürü şey .........
    ayrıca kaygılarım var .....
    örn: ben 33 yaşıma gelince o 45 olucak daha ben yeni olgunlaşmışken o yaşlanıcak...
    ona aşığım ama sorunlarımız oluyo şimdiki aklım olsa yaşıtım olan biriyle evlenirdim.....
    konu evlilik olunca tüm hayatını kapsıyo.

16. 27 Mayıs 2008
  17. kays

kays Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım bence böyle düşünme erkekler daha geç yaşlanır zaten bunu biliyoruz sağlık olarak da senin sayende hastalanmıcak inşallah, bence her zaman erkeğin büyük olması iyidir, hem diyorsunya bazen eğlenemiyorum falan onu da arkadaşlarınlar yap=) kızkıza ne güzel karışan yok, ben çok özendim sana yayerimseniben

18. 27 Mayıs 2008
  19. BEYAZ MELEK

BEYAZ MELEK Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    196
    ÇITIR KIZLARIN YAŞLI ERKEKLERLE BİRLİKTE OLMA NEDENLER :::::
    1-TAMAMEN DUYGUSAL:1no2:
    2-EEE GÖNÜL BU AKADA KONAR BELKİ Bİ GÜNnaniknanik