Civan Perçemi

Konusu 'Gebelik Öncesi ve Sonrası Alternatif Tıp' forumundadır ve beyz@ tarafından 12 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

12 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : beyz@
  1. beyz@

beyz@ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba arkadaslar gecenlerde duydugum bişeyi paylaşmak istiyorum civan percemini kaynatılıp içildiginde hamile kalmayı saglıyormus annemin komsusu bır bayan sureklı dr gıdıyomus bunu gören bi amca tavsiye etmiş içmesini ve suan bayan hamilee denemenizi tavsıye ederim tatı kötü deyilhihoyyyt

2. 12 Mayıs 2009
  3. SadeceMeyra

SadeceMeyra heyecanlı ve acemi :) Üye

Beğenildi:
    38
    Ödül Puanları:
    153
    ben denedim canim, adet agrisi icin de iyi gelir dediler ama ne agrima fayda etti nede hamile kaldim:KK43:

4. 12 Mayıs 2009
  5. beyz@

beyz@ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    nekadar zaman kullandın canım

6. 13 Mayıs 2009
  7. SadeceMeyra

Beğenildi:
    38
    Ödül Puanları:
    153
    adetten önce basladim 10 gün önce adetle beraber bitirdim. yani 15 gün filan. ama fayda etmedi. herkesin bünyesi farkli tabiiki. belki sende ise yarar. dene derim

8. 16 Mayıs 2009
  9. neslihanmermer

neslihanmermer Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar hamile kalmak istiyorsanız cinav perçemini aslan pençesi ve hayıt otu ile içmeniz gerekiyor. tek başına değil. bu 3 lü aklınıza gelebilecek bütün kadın hastalıklarında etkili. ben kistlerim ve iltihap için kullandım ve çok etkisini gördüm. ayrıca kullanıp hamile kalan 1 arkadaşım oldu kist problemi olmasına karşılık etkisini göeterdi. yalnız 3 ay kesintisiz kullanmanız gerek.

10. 16 Mayıs 2009
  11. mors

mors cantanem Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    ben ilk gunu 3 bardak iciyorum ertesi gunude iciyorum cok yararini gordum civanperceminin

12. 17 Mayıs 2009
  13. SadeceMeyra

Beğenildi:
    38
    Ödül Puanları:
    153
    mors adet agrisi icin mi iciyorsun da iyi geliyor. bana fayda etmedi hic:KK43:

14. 17 Mayıs 2009
  15. mors

mors cantanem Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106

ewet canim..kadinlarin bircok hastaligi icin iyi bir bitki..icmeyi kesme bencea.s.ben agri kesiciyle aldim,bana iyi geldi baya rahattatti beni..:1hug:cok az agrim vardi o da cektiklerimin yaninda hicti..

16. 17 Mayıs 2009
  17. london06

london06 Guest

Canim paylasim icin tesekkurler.Bende sik sik civanpercemi ve aslan pencesini beraber icerim kesinlikle kadin hastaliklarina cok iyi geliyor ama hamilelik icin iyi geldigini duymamistim

18. 17 Mayıs 2009
  19. london06

london06 Guest

Meyracim civan percemini adetinle beraber ic hatta adetin ikinci ucuncu gunu falan icmeye basla.Adetine yakin icme cunku civanpercemi adetin gelmesini sagliyor.Benim adetlerim duzensizdi bu duzene girdiriyor.Yani ovaluasyon tarihinden sonra icme.Ayrica gercekten tum kadin hastaliklarina iyi geliyor.