civanperçemi içen var mı?

Konusu 'Bitkisel Kürler - Şifa Reçeteleri' forumundadır ve asutay tarafından 9 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

9 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : asutay
  1. asutay

asutay Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba arkadaşlar
    daha önce sizkere civanperçemi ile ilgili bilgiler vermiştim.her derde deva ve çikolata kistini küçülttüğü söyleniyor. ben iki haftadır içiyorum.Allerjik bir yapım olduğu için günde 1 fincan içiyorum. akıntım çok bollaştı yalnız 1 haftadır zaman zaman sol yumurtalığımdaki kistler epeyce ağrıyor,kalçama vuruyor ağrısı. birde bağırsak düzenime iyi geldi.merak ediyorum sizlerden kullanan var mı varsa fayda sağladı mı?ağrısı olan var mı?

2. 10 Ağustos 2008
  3. walla kardeşim ne diyim belkide içmişimdir kocakarı ilçları diye tabir edilir annem bize bekarken içmemizi tavsiye ederdi çünki öyle otlar felan adet ağrılarının oluşmasını engelliyor....

4. 11 Ağustos 2008
  5. fusfulu

fusfulu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    ben de içeceğim ama,tedavi amaçlı dogum kontrol hapı verdi dr um.onunla beraber yan etki yapar mı diye merak ediyorum.bir de kırk kilit otundan bahsediyorlar.onunla ilgili bilgisi olan var mı acaba?

6. 11 Ağustos 2008
  7. kırk kilitmi?ilk defa duyuyorum hangi yörede yetişiyo bilgin varmı?

8. 11 Ağustos 2008
  9. yasemink

yasemink Cadı Kızım!! Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bende adet söktürmak için içtim söktürmedi malesef.. yada ben düzenli içemediğim için söktürmedi bilemiyorum Ama akıntımı arttırdı. Artı bağırsaklarım daha fazla çalışmaya başladı.. Yalnız tadı çok berbat...

10. 11 Ağustos 2008
  11. fusfulu

fusfulu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    hangi yörede yetiştiğini bilmiyorum ancak kulananlardan bildiğim kadarıyla bu kırk kilit otu da akıntıyı arttırıyormuş daha sonra kesiliyor ve kisti küçültüyormuş.tadı berbat ben sürekli içmedim.çok ağrım olunca bıraktım.baharatçılarda bulunabiliyor.

12. 11 Ağustos 2008
  13. asutay

asutay Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    aynı etkileri bende yaşadım inşallah kistimi de küçültür.adet düzeni için ilk günden itibaren adaçayı içen arkadaşlar var bir de onu dene istersen canım

14. 11 Ağustos 2008
  15. asutay

asutay Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    canım bu ot ile ilgili detaylı bilgin var mı?

16. 11 Ağustos 2008
  17. kızlar ben acı meyan kökünüde duymuştum kist küçültme özelliği varmış denemek isterseniz oda baharatcılarda satılıyo.tadı acıdır içemezseniz tarçınla karıştırıp için.Allah şifanızı versin...

18. 12 Ağustos 2008
  19. yasemink

yasemink Cadı Kızım!! Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    valla canım içmediğim ot kalmadı açıkçası... :KK43: gene farlutala kaldım. yarın sabah bitecek inşallah olurum artık..