civciv sarısından nasıl kurtulucam ? ? ? öneriler lütfen

Konusu 'Saç Rengi ve Saç Boyama' forumundadır ve gokshe tarafından 20 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

20 Temmuz 2010
    Konu Sahibi : gokshe
  1. gokshe

gokshe kelebek Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    mrb kızlar ben 3 gun once saclarımı karamel rengınden duz sarıya boyattım saclarım oryelle acıldı snra duz sarıya boyandı cıvcıv sarısı gıbı oldu o zmn azıcık kesıldı nyse 1 gun gectı baktım saclarımın ucları cok yanık kestrmek zorunda kaldım su an saclarım omzumda küt ama hala yanık bıraz,elımı atsam sacımda kalıyor ve ben sımdı saclarımı boyamayı dusunuyorum dırek duz kumrala boyasam saclarıma bısey olur yada bu sarıyı hangı renk kapatır saçlarımın daha fazla zarar gormesıne dayanamam aynaya baktıkca içimden bışeyler kopup gıdıo : ,( lutfen yardımcı olun

2. 20 Temmuz 2010
  3. zhr79

zhr79 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    koyu renklere boyarsan birsey yapmaz ama gene sarı tonları yapayım dersen icinde acıcı oldugu icin kırabilir

4. 20 Temmuz 2010
  5. gokshe

gokshe kelebek Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    yok sarı istemıyorum artık bı hevesim vardı yaptım ve çok pişman oldm gıden paramamı yanayım yanıp kesılen saçlarıma mı bılmıyorum : ( tam hangı renge boyarsam kapanır bu sarı canım simsıyahta olmasını ıstemıyorum o da gıtmıyor cunku yuzume

6. 20 Temmuz 2010
  7. zhr79

zhr79 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    koyu kumral cikolata kahve bu tonlarda yaptırabilirsin cunku altaki rengi en iyi bu tonlar kapatır benimde basıma geldi boyle seyler sacımın rengi cok sarı degildi kumral yapmıstım genede kapatmamıstı tam olarak

8. 20 Temmuz 2010
  9. gokshe

gokshe kelebek Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    çıkolata kahve yapmıstım daha önce sıyah gıbı olmstu en başta ama sonra aktı . .arkdaşımda bı hafta gecsın dınlensın sacın ole boyayalım dıyor. .ne yapcagımı şaşırdım aynaya bakasım gelmıyo valla ya

10. 20 Temmuz 2010
  11. zhr79

zhr79 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    ya bana sorarsan ben beklemem ki boyle seylerde beklemedimde bi gunde sacımı 2-3 kez acan biriyim en son actım ve ardından kızıla boyadım saclarımda eskisinden daha kotu bir hale gelmedi..

palette altın kahve
    palette altın parıltılı mocca
    palette altın kahve
    palette cikolata kahve

bu renkler cok hos palettenin sitesinden bir bak istersen

12. 20 Temmuz 2010
  13. gokshe

gokshe kelebek Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    çok teşekkur ederım bunları araştırıcam canım

14. 20 Temmuz 2010
  15. Tarcinli_Kurabiye

Tarcinli_Kurabiye Esta Piti Piti :) Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    canım fındık kabuğu deneyebilirsin..ışıltılı kahve yada büyülü kahve düşünebilirsin hepsi kapatır. ama önce saçlarının biraz dinlenmesini bekle öyle boya..bir de sana tavsiyem saçlarına bakım yap. zeytinyağı yıpranmış ve kırılmış saçlara çok iyi geliyor.ayda 2 kez rahatlıkla yapabilirsin.duştan sonra nemli saçına jojoba yağı sürebilirsin bir miktar.ben çok faydasını gördüm

16. 21 Temmuz 2010
  17. gokshe

gokshe kelebek Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    saçlarımı cuma günü boymayı düşünüyorum canımm yanı 1hafta falan geçicek neredeyse sarı yapmamın ustunden .Bide saçlarım hala yanık kestrdım ama altları çok kotu duruyo onlarıda kestırsem saclarım erkek sacı gıbı olucak bu yanıklar kestırmeden geçermi acaba bakımla falan yoksa mutlaka kestırmem mı gerekır canım.1 hafta da ne halden ne hale geldimm

18. 21 Temmuz 2010
  19. Tarcinli_Kurabiye

Tarcinli_Kurabiye Esta Piti Piti :) Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    önce bakım yapmayı dene canım. dediğim gibi zeytinyağı çok güzel bakım yapıyor. jojoba yağından da çok memnunum..istersen protek'in mavi suyundan al o da iyi geliyor diye duydum. Önce bakım yap canım gerçekten işe yarıyor