CLİNDOXYl JEL..

Konusu 'Sivilceli Ciltler ve Çözümleri' forumundadır ve miray90 tarafından 23 Şubat 2010 başlatılmıştır.

23 Şubat 2010
    Konu Sahibi : miray90
  1. miray90

miray90 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    arkadaşlar benim alnımda küçük küçük sivilceler vardı gerçi yinede halime şükrediyorum ama çok rahatsız ediyordu beni bunun için kullanmadığım şey kalmadı artık özelliklede güneşte ışıkta aşırı belli oluyodu.herşeyi kullandım son kullandığım şeylerdende bi fayda göremeyince istanbul üniversite tıp fakültesine gitmeye karar verdim.bana geceleri sürmem için yeni çıkan clindoxylini verdi sabahta la roche posayın yüz yıkama jeliyle yıkadıktan sonra biodermanın sebium akn bakım kremini verdi sürmem için 1 ay kullandıktan sonra tekrar gel dedi.clindoxly ilk kullandığında cildini biraz yakıyo kızarıklık oluyo ama bi kaç gün kullanmayıp tekrar kullanın yine aynı şey oluyorsa tekrar bırakıp tekrar kullanın ben şu anda kullanıyorum çok memnunum cildim o kadar pürüzsüzki şimdi çok şaşırıyorum.tavsiyem size istanbul üniversitesinin dermatolojisine gitmeniz çok iyi doktorları gitmediğim doktor yüzüme sürmediğim krem kalmamıştı orası sayesinde cildim pürüzsüz oldu
  2. 23 Şubat 2010
  3. minikkedicik

minikkedicik Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    senin adına sevindim canım darısı bizim başımıza.yüz yıkama jelin neydi tam yazarmısın adını
  4. 25 Şubat 2010
  5. miray90

miray90 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    la roche posay yüz yıkama jeli benim t bölgem yağlı olduğu için bide kullandığım kremler sabum salgısını azaltıyo eskisine göre cildim şu anda hiç yağlanmıyo diyebilirim kullandığım kremler gerçekten çok iyi geldi tavsiye ederim.
  6. 12 Mart 2010
  7. P.N.R..

P.N.R.. Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    Arkadaşım bugün bana da dr.clindoxyl verdi bütün yüzüme sürmemi söyledi. Yüzümün heryerinde sivilce yok .Sen tahriş ediyor falan demişsin. Nasıl kullandığını ve etkisini biraz daha anlatabilirmisin. Henüz ilacı kullanmadım doğrusu biraz çekiniyorum.
  8. 22 Mart 2010
  9. gamze4ever

gamze4ever Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    slm kızlar,ben de bugün doktora gittim ve bana da Clindoxyl verdi,ama sadece lezyonlu bölgelere sür dedi,her yere sürme dedi,kızarıklık olursa ara ver 1-2 gün,sonra yine sür dedi.umarım işe yarar,bu gece baslayacagım.sizde durum nedir?
  10. 22 Mart 2010
  11. melekmm

melekmm Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    sadece sivilce olan yerlere sürün yüz kızarıklığı oluyo endişelenmeyin bende de olmuştu 1 2 gün ara verdim sonra geçti sonrada sürdüğümde daha kızarıklık olmadı.yeni çıkmış bi krem doktor dedi banada faydasını gördüm umarım sizde görürsünüz
  12. 28 Mart 2010
  13. P.N.R..

P.N.R.. Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    Arkadaşlar CLindoxyl kulanımınız nasıl gidiyor memnunmusunuz.???? Benim yanağımda bir sivice oluşmaya başladı 1 haftadır sürüyorum hala geçmedi acaba etki etmiyor mu ben sadece geceleri sürüyorum...
  14. 7 Nisan 2010
  15. gamze4ever

gamze4ever Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    hiç begenmedim kızlar ya bi işe yaramıyor,2 hafta oldu,bırakın sivilcelerin gecmesini,yenileri bile cıktı.
    Anlamadım walla bilmiyorumkismile
  16. 24 Nisan 2010
  17. mary_ann

mary_ann Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    ya umarım bu yazdığımı birileri görür bana bi fikir verir:KK43:
    çenemde eskiden kalma sivilce izleri vardı,ara sırada sivilce cıkar .4 gün önce doktora gittim,sivex ve clindoxyl jel verdi,sivexi kullanmıştım bi zararını görmedim,iyi bi ilaç,sürdüğün günün akşamı hemen sivilceyi kurutup geçiriyo,ama clindoxyl i ilk defa kullandım ve yüzüm şuan felaket:KK43:(
    küçük küçük kabarıklar oldu,yüzüm kızardı kaşınıyo,yanıyo.eskiden bi kaç tane sivilcem varken,şimdi ufak ufak onlarca oldu.ne yapmalıyım ben:KK43: eczaneye gittim yan etkileri bunlar,bi kaç gün kullanmayın dedi
  18. 22 Eylül 2010
  19. Jut

Jut Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    bana dün verdi dr daha öncede aknefug bende aynı seyi yapmuştı şimdi bu yaptı ço az sürmeme ragmen kıpkırmızı suratım bugun birde sınav için resim cektireveğim lanet olsun bu dr.lara bir dededim kadına aknefug mu yoksa diye hayır o değil diyor gerizekalı madem onun türevi de de bende diyeyimki alerjim var bende ki kızarıklık hiç geçmiyor. zoretanin kullanyrdm ne güzel tekrar yazmasını istedim yazmadı salak kadın ya bu dr ların kafasına göre iş yapmasına deli oluyorum çok sinirliyim şu an:S