Clear blue gebe kısmında tek silik çizgi t kısmında çizgi yok? yardım kızlaar !!

Konusu 'Hamilelik Belirtileri' forumundadır ve Pufidik tarafından 15 Nisan 2010 başlatılmıştır.

15 Nisan 2010
    Konu Sahibi : Pufidik
  1. Pufidik

Pufidik Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Az önce clear blue digital olmayan normal testten yaptım fakat gebe olduğum kısımda silik bir çzgi var diğer kısımda bişey yok. Gerçi testte bi ayrım yapmamışlar test kontrol gebelik diye, çok tuhaf ama testin doğruluğunu gösteren çizgiyse bu çok silik. Nasıl olur bu kızlaaarr bilmiyorumkismile

2. 15 Nisan 2010
  3. Pufidik

Pufidik Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ne iğrenç bi testmiş bu yaa bu kadar silik çıkarmı kontrol kısmı olsa bile ? hiçbişi anlamadım..

4. 15 Nisan 2010
  5. ebruli22

ebruli22 ♥ẰگЌĮм گé Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    106
    cnm c kısımında bişey çikmayınca geçersiz oluyor diye bilıyorum,hiç kullanmadım bu testi

6. 15 Nisan 2010
  7. Pufidik

Pufidik Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bende erken tespit ediyor diye ilk kez bundan kullandım cnm adetime 1 hafta var. ılginç olan T veya C diye bir kısım belirtmemişler. Ama resimde baktığım kadarıyla tutuş şekline göre gebe olduğunu gösteren kısımda silik çizgi var sadece. Başka bişi yok :KK70: çok kafam karıştıı

8. 15 Nisan 2010
  9. WELCQME

WELCQME Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    Canım eğer kağıdındaki tarife göreyse baktığın gebe olduğun bölümde çizgiyse ozaman silikte olsa hamişsin...Sen en iyisi ya kan testi yaptır veyada günün gelince idrar testi yap...Ama T ve C olanlardan alırsın...

10. 15 Nisan 2010
  11. Pufidik

Pufidik Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Evet canım birdaha asla bundan almam. 2 gün önce normal test yaptım onda çok çok silik kırmızı olmayan bir çizgi çıktı çok mutlu oldum. şimdi tste tekrar baktım diğer taraftaki çizgi yarım çizgi olarak görünüyor çok silik biçimde. acaba değerin düşük olmasından olabilir mi??

12. 18 Nisan 2010
  13. DerindirSiyahlar

DerindirSiyahlar Almina ve Çınar ilkokula başladı! :) Pro Üye

Beğenildi:
    539
    Ödül Puanları:
    153
    Kontrol çizgisinin mutlaka çıkması gerekiyor,bu o testin doğru çalıştığını gösterir.Eğer kontrol çizgisi net bir şekilde çıkmıyorsa o test bozuk olabilir..

14. 18 Nisan 2010
  15. feeyong

feeyong İnşallah... Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    106
    Bence sen başka marka bir testle tekrar et canım, hayırlısı olsun... :ecrin_bebek: