Cleocin t solüsyon kullananlar?

Konusu 'Sivilceli Ciltler ve Çözümleri' forumundadır ve scarlettsebnem tarafından 9 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

9 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : scarlettsebnem
  1. scarlettsebnem

scarlettsebnem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar merhaba ben 2 aydır falan sivilce problemi yaşıyorum şu an suratımda baya var ama öss stresinden oldu hormonal bir rahatsızlığım yok. o yüzden bugün gidip eczaneden istedim bana cleocin t solüsyon verdiler kullanmaya basladım bugün. acaba etkili olucak mı?? lütfen tüm kullananlar 1 cümlede olsa yorumunu belirtsinlerr çok tşk şimdiden=)

2. 13 Temmuz 2009
  3. bella_4

bella_4 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    78
    Ben de kulllanıyorum öyle mucize etkileri olmasa da düzenli kullanımda oldukça fayda sağlıyor.Ama yüzü temizleyip sürmezsen bir işe yaramıyormuş doktor söyledi.Aksine bakteriler üzerindeki süngere bulaşıp yüzün diğer bölgelerine yayılabiliyormış.:eek:lmaz:

4. 13 Temmuz 2009
  5. turnagil

turnagil Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    ergenlik döneminde doktor tavsiyesi üzerine kullanmıştım şişe bitene dek.ama hiç bir yararını görmedim ben.cilt tipine göre değişiklik gösteriyor bu tarz ilaçlar.

6. 14 Temmuz 2009
  7. EU1

EU1 Guest

bende öss stresi zamanlarında kullanmıştım pek faydası olmamıştı umarım sende işe yarar

8. 14 Temmuz 2009
  9. scarlettsebnem

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bende 3 4 gündür kullanıyorum bazılarını geçirdi ama pek bi etkisi olmadı yüzümü çok kuruttu.. ama kullanıcam bakalım devamlı nolucak

10. 14 Temmuz 2009
  11. xesinx

xesinx Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım ben kullandım, cildi yağlı olanlara ve yğdan dolayı sivilce sorunu yaşayanlarda daha etkili olduğunu düşünüyorum, gerçekten faydası oluyor bu durumda..Benim bir zamanlar stresten cildim bozulmuştu biraz, onları geçirmedi, sadece hergün tonikle yüzümü temizlemiştim, bir müddet sonra geçmiştiler..Ama bu sorun cidden çok zor..Cildini clean&clear le hergün yıka ve tonikle temizle, stresin devam ettiği sürece bu gibi sorunlar olur..

12. 15 Temmuz 2009
  13. scarlettsebnem

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    evet sanırım stres yaptıkça oluşuyo onlar geçmiyo diye dahada çok stres yapıyorum=( dediğin gibi clean&clear kullanıcam canım bakalım o belki işe yarar..

14. 15 Temmuz 2009
  15. gizzem

gizzem Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    959
    Ödül Puanları:
    188
    öncelikle bir yüz yıkama jeli al ve cleocini onun üzerine sür
    cleocin bir antibiyotiktir.etkisi 2-3 günde belli olmaz en az 1 ay kullanmalısın.

16. 16 Temmuz 2009
  17. scarlettsebnem

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86

gerçekten mii? sagol canım yaa ben daha 1 haftadır kullanıorm devam ediyim ozaman..bide yüz yıkama jeli ne önerirsin??? ben temizlemek için kükürtlü sabun kullanıyorum ama clecin ile birlikte fazla kurutoyr:S

18. 16 Temmuz 2009
  19. melmell

melmell Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    76
    benim cildim oldukça sorunlu her ilacı kullanmışlıgım doktorlara gitmişliğim vardır,bu ilacıda kullandım ama hiç bir etkisini görmedim önce geçer gibi oluyor sonra hiç bir etki yok malesef, ben iyi bir temizlik ve kil maskesi kullanıyorum şuan oldukça memnunum sivilce cıkmıyor ama izler duruyor:)her ciltte farklıdır tabi