clinique kullanan var mı?

Konusu 'Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri' forumundadır ve white_angel tarafından 26 Mart 2008 başlatılmıştır.

26 Mart 2008
    Konu Sahibi : white_angel
  1. white_angel

white_angel Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaslar hepinize merhabalar
    forumunuzu uzun sürelerdir takip ediyorum üye olmak bugüneymiş
    bende sivilce ve gözeneklerle ugrasan kader arkadaslarınızdan biriyim denemedigim tıbbi bitkisel,kozmetik ve dermokozmetik ürün kalmadı sayılıra.s
    clinique alalı bir hafta oldu memnun kalıcam gibi bakalım....
    hepinizi optum

2. 26 Mart 2008
  3. bagcicek

bagcicek Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bende 1haftadır clinıque kullanıyorum,aynı senin durumundayım yani:teytey:
    bakıcaz bakalım...

4. 26 Mart 2008
  5. white_angel

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    sen hangilerini aldın
    ben jeli ,2 nolu tonik ,sarı nemlendirici, kil maskesi aldım yanındada bir sürü hediye verdiler
    ay insallah memnun kalırız yaa

6. 29 Mart 2008
  7. bagcicek

bagcicek Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ay canım kil maskesi hariç hepsini aynı almışız:teytey:demek cilt tipimiz de aynıymış:)
    ben boynerin cilt bakımı günüde gitmiştim,orda çok tatlı bi kız wardı clinique ,n cilt uzmanı,bana dediki her hafta gel bakım yapıcam,sürekli kontrol altında olucak cildin dedi..yani bu ürünleri aldığım için..
    o yüzden de maskeyi almama gerek kalmadı her hafta yapıcak,bi kez gittim yaptı...çok da yakın burda iyi oldu::dance:
    hesiye olarak da aldıklarımın hepsinin çantaya atmalık minyatürünü werdi,bide koruyucu ve cilt tonu düzenleyici baya pahalı bi krem wardı onun minyatürlerini werdi:icecream:
    sevindirik oldum walla....

8. 29 Mart 2008
  9. Biccere

Biccere Ne kadar fedakarlık, o kadar vefasızlık... Üye

Beğenildi:
    544
    Ödül Puanları:
    23
    clinique nin biçok ürününü kullandım
    gönül rahatlığıyla kullanın
    çok kaliteli ürünler.
    ama nemlendiricii filan çok pahalı gelmeye başladı bana çünkü bir buçuk ayda bitiriodum.bırakmak zorunda kaldımmm:1no2:

10. 29 Mart 2008
  11. sahra87

sahra87 Bilemiyorum... Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    ben 1.5 senedir kullanıyorum peelingini ve su bazlı yağsız nemlendiricisini..benim de sivilce problemim vardı şuanda hiç sivilce yok..bilmiyorum neden yok..clinique den dolayı da olabilir artık kurcalamyı bıraktım ondan da olabilir..ben çok oynardım sivilcelerimle kendi haline bıraktım kafaya takmadım ve sivilcelerimden tamamen kurtuldum arada sırada 1 tane çıkıyor özel günümde falan..benim nemlendiricim jel şeklinde tüpün içinde 45 ytlydi en son sanırım ama bana 1 sene gitti çünkü çok yoğun birşey çok sürmeme gerek kalmıyor her gün neredeyse sabah akşam sürdüm..sabahları özellikle makyaj yapmadan önce onunla nemlendiriyorum gayet memnunum..peelingini de haftada bir duştayken yapıyorum siyah noktalarım belirginleşmeye başladığında ve gerçekten çok etkili...toniğinide almıştım ama pek kullanamdım yüzümü çok geriyor rahatsız oluyorum onu da aradabir sürüyorum ama koca şişenin yarısından fazlası duruyor hala..ama clinique şimdiye kadar aldığım en güzel nemlendiriciye ve peelinge sahip..tavsiye ederim

12. 30 Mart 2008
  13. gizzem

gizzem Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    959
    Ödül Puanları:
    188
    tonikleri çok alkollü
    temizleyicisinin içinde deçok agır deterjanlar var
    nemlendiricisi ise öyle çok özle değil,inanın nivea kremden pek farklı değil formülü
    kullandım ,hiç yaramadı bıraktım sonra araştırınca bunları buldum
    ve eczane ürünlerine geçtim

14. 31 Mart 2008
  15. white_angel

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ya kızlar ben baya baya bu clinique ten memnun kalıyorum
    aman dilimi ısırıyım geri tepmesin ama 15 gün oldu bu siyah noktalr falan gtti gibi
    bide ben ne kadar peeling yapsamda bana sürekli cildinde olu deri cok diyolardı pütür pütürdü oda kalmadı gelişmeleri yazacam
    bagcicek sen nasılsın gelişme varmı?
    öptüm

16. 31 Mart 2008
  17. Selenais

Selenais Kelepceliyim ben sana Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    clinique`in her turlu urununu cok seviyorum ben, temizleme urunlerini hic kullanmadim ama makyajindan belli nekadar kaliteli oldugu, fondotenini tavsiye ederim, Clinique Super Fit.adli fondoten,gercekten harika bisey cok dogal duruyo ve ayni zamanda dogal bir parlaklik veriyo.

18. 31 Mart 2008
  19. nemida

nemida Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    Bulunduğum şehirde clinique satan bir yer yok ancak Ankara ve İstanbul a gittiğimde mutlaka bir clinique standına uğruyordum. Yaklaşik 4-5 yıldır bu markanın göz altı kremini (all about eyes), toniğini (değişimli olarak 2 ve ya 3 numara), ve pek çok kremini kullandım. Naneli peelinginden çok memnunum, ancak kremleri çok pahalı gelmeye başladı taksitle bile olsa. Nemlendirici konusunda daha ucuz ve kaliteli markalar da var. Ancak bazı ürünlerinden vazgeçmem örneğin gözaltı kremi.