Clinique Markanın Ürünlerini Kullanan Varmı ?

Konusu 'Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri' forumundadır ve latichya tarafından 22 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

22 Mayıs 2008
    Konu Sahibi : latichya
  1. latichya

latichya Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Clinique markanın cilt göz krem ürünlerini kullanan varmı kızlar

2. 22 Mayıs 2008
  3. pink_panther

pink_panther Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    ben kullanıyorum hem all about eyes'ı kullanıyorum. hemde güneşten koruyucu göz stickini aldım..memnunum ama mucize yaratmıyo...

4. 23 Mayıs 2008
  5. gizzem

gizzem Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    354
    Ödül Puanları:
    83
    all about eyes göz çevresi için güzel bir nemlendirici
    göz dudak için güneşten koruycu stik gerçekten gzl tatilde hiç yanmadı gözlerim
    superdefence spf25 nemlendirici çok iyi bir nemlendirici
    antiblemish temizleme köpüğü ve 3 numaralı toniği beraber kullanıyordum bu ikisi cildimde çıkmayan sivilceleri çıkardı
    ddmg nemlendirici de gzl hafif bir nemlendirici
    termal maskesi var gözenek küçülttüğü (pore minimizer diye geçiyor) iddia ediliyor ama küçülttüğü fln yok
    spot treatment jel ilk başta sivilcelerimi gerçekten söndürüyordu ama artık işe yaramıyor nedense

6. 23 Mayıs 2008
  7. latichya

latichya Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Gizzem bilgi için çok teşekkür edeirm süpersin ya güzel açıklamışsın ben göz kremi almayı düşünüyorum morluklar için önerin varmı acaba

8. 23 Mayıs 2008
  9. gizzem

gizzem Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    354
    Ödül Puanları:
    83
    cnm mrlukların neden olduguna baglı biraz genetikse malesef hiç bir krem geçirmiyor
    kuruluktansa all about eyes iyi gelebilir ama genel olarak morlugu olup da all about eyesdan memnun kalan pek görmedim cnm.işte ancak kuruluktansa iyi gelebilir..
    ben olay in göz jelini kullanmıştım.buzdolabına koyup akşamları sürüyordum.yorgunluga çok iyi geliyordu.ona da bakabilisin istersen.ama hiçbir krem jel geçirmiyor yüzde yüz malesefyerimseniben

10. 24 Mayıs 2008
  11. yayen

yayen Guest

ya arkadaşlar ben bi dermatoloğa danışdım cildime bakım vede göz altı morlukları için bana sadece şunu dedi krem felan adı söylemedi göz altı morlukları sadece geçici bol bol su iç dedi bana.
    bide cildime bakım konusundada çok kaliteli ürünler kullanmalısın dedi yoksa olur olmaz cildine sürdüğün bazı ürünler cildini mahveder kışıklık olmayan cildin kırışmayada başlar sivilce çıkartır demişti şimdi korkuyom cildim kuru bi nemlendirici süremiyorum en kaliteli ürünü nasıl anlayabilirizki içerisinde okadar çok madde var ve biz bu maddelerin cilde nasıl bi sonuç vericeğini bilmiyoruz bazı kremleri kullandıça cilde tahribat yapıyo valla birşey uygulamıyorum ne yapıcam bilmiyorum cilde iyi bi nemlendirici nasıl bulucam artı bazı yerlerden araştırmaya kalksak millet ürün satılsın die onca palavralar satıyo şu kaliteli ürünler konusunda kafam baya bi takıldı

Son düzenleyen: Moderatör: 24 Mayıs 2008
  12. 27 Mayıs 2008
  13. latichya

latichya Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ben Loreal in su bazlı nemlendiricisini kullanıyorum şuan çok memnun kaldım cildim sorunlu olmasına rağmen çok iyi geldi. normalde nemlendirici kaldırmayan cildim lorealin su bazlı nemlendiricisine iyi tepki verdi.

14. 8 Haziran 2008
  15. Slogan

Slogan dolaşayım damarlarında... Üye

Beğenileri:
    208
    Ödül Puanları:
    63
    yaglı ciltler için serisini kullandım ama hiç memnun kalmadım birsürü para vermistim çöpe gitti ne yazıkki:KK43:(( ama güneş kreminden memnunum (40 spf ultra protection )

16. 9 Haziran 2008
  17. prensesa

prensesa eaeaea Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Clinique 3 lu setı var harıka bır ürün ben kullandım resmen yuzun pırıl pırıl oluyor ilk :1rolleyes:
    şuanda vichy normaderm kullanıyorum set olarak hiç bir faydası yok pişman oldum clinigue almadığıma :çok üzgünüm:

18. 9 Haziran 2008
  19. ggxuxvercin

ggxuxvercin MANGA Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben de clinique den çok memnun kaldım.. yoğun nemlendiricisini kullandım ve ince kırışıklıklar, pigmentler, sivilce lekeleri falan geçti.. hem de ilk kullanımdan itibaren etkisi farkediliyor.. her cilt tipine göre faklı ürünleri var ama benim kullandığım süperdi. zaten çok küçük boyunu almıştım 15ml.lik. fazla para vermemiştim ve çok ta beğendim. devam etmeyi düşünüyorum..