Clipsolu Düdüklü Tencere Kullanmanın Püf Noktaları

Konusu 'Tavsiyeleriniz' forumundadır ve BenElse tarafından 25 Ocak 2009 başlatılmıştır.

25 Ocak 2009
    Konu Sahibi : BenElse
  1. BenElse

BenElse paşaların annesi :) Üye

Beğenildi:
    997
    Beğendikleri:
    2.249
    Ödül Puanları:
    113
    merhabalar herkese
    benim derdim düdüklü tencereyle.tencere takımımla beraber düdüklü tencere de vardı.9 aylık evliyim ama daha düdüklü tencerenin nasıl kullanılacağını çözemedim daha doğrusu kullanmaya cesaret edemedim.çok korkarım ben düdüklü tencereden patlarsa diye:utangac:kaydirigubbakcemile3
    narinin ya da başka marka da olabilir clipsolu olan düdüklü tencerelerini kullanan marifetli bayanlar bana yardımcı olabilir misiniz?kaydirigubbakcemile5

2. 25 Ocak 2009
  3. filizim

filizim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    38
    Benimde var ondan canım saatli değil yalnız lastiğini güselce ayarlıyorum göstermişlerdir sanada alırken sonra tepesini takıyorum yemek ayarını ayarlayıp pişiriyorum korkma bişi olmaz.Önceleri ben eskilerden kullanıyordum bir keresinde patladı da ondan sonra tefale geçtim....

4. 25 Ocak 2009
  5. frambuaz

frambuaz SIKINTI ve MUZ KABUĞU Üye

Beğenildi:
    8
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    38
    Ben de Tefal kullanıyorum. Çok şükür hiç kaza maza gelmedi şimdiye kadar başıma. Fissler ya da Tefal gibi markaların düdüklü tencerelerini tavsiye ederim.

6. 28 Ocak 2009
  7. bistrogirl

bistrogirl Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben tefal clipsoyu (saatli) kullanıyorum. çok memnunum. bende düdüklüden çok korkardım ama tefal clipsoyu herkese tavsiye ederim.

8. 28 Ocak 2009
  9. Banan

Banan Eşine Sırılsıklam Aşık..! Üye

Beğenildi:
    1
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım eğer tefal marka klipsolu düdüklü tencere kullanıyorsan eğer, ben bunu kullanıyorum sana yardımcı olabilirim.. zaten bunun üç tane ayarı var.. birinci kademede buharı direk dışarı veriyor.. ikinci kademede yarım buhar veriyor bu daha çok sebze haşlamalarda kullanılıyor ve haşladığın sebzenin vitamini ölmüyor.. üçüncü kademede ise, tavuk resmi var bunda da tam haşlamalar oluyor.. düdüklünün buharını açarken üç-iki-bir diye açacaksın.. üçüncü kademeden direk bire gidersen, tehlikeli olur..

10. 28 Ocak 2009
  11. azel_beliz

azel_beliz zümrüt Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende de tefal klipso var...ve çok memnunum hiçbir sorunla karşılaşmadım çok güvenli kesinlikle tavsiye ederim...düdüklü kullanmaya çekinen bayanlar için en ideali diyebilirim...

12. 9 Şubat 2009
  13. btrebru

btrebru Mesleğine aşık anne:)) Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Mutfağımda düdüklüm olmasa ne yapardım bilmiyorum.Özelliklede çalışan bayanların kurtarıcısı kısa sürede ve lezzetli.Korkman çok yersiz inanki güvenli lastiğini küçük tırnaklara iyic eyerleştir ve açarkende buharın boşalmasını bekle bi sorun yaşamadığını ve korkunun yersiz olduğunu göreceksin.Şimdiden afiyet olsun

14. 10 Şubat 2009
  15. filizim

filizim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    38
    Bende saatsiz olanını kullanıyorum birde en tepesine takılan ayar yapılan bölümü var o bana gıcık gelio ya her seferinde çıkar tak sıkıca takmalısın bide çok uğraştırıyo insanı..

16. 11 Şubat 2009
  17. organiksheker

organiksheker >>12.06.2010<< Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    kızlar bende ayyıldız dan tencere takımı almıştım onun yanında verdiler clipso kapak ama söledilermi şöle kullancaksınız die hatırlamıyorum ama daha kullanmama var zaten:)) ozaman takılırsam sorarım size:))

18. 15 Şubat 2009
  19. BenElse

BenElse paşaların annesi :) Üye

Beğenildi:
    997
    Beğendikleri:
    2.249
    Ödül Puanları:
    113
    kızlar tenceremin resmini ekledim

Ekli Dosyalar: