Clomhexal

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve ozlem24 tarafından 1 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

1 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : ozlem24
  1. ozlem24

ozlem24 henuz rutbeye daha var:) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Arkadaslar aranizda clomhexal kullanan oldumu?neye yaradigini bilen varmi lutfen bana yardimci olabilirmisiniz?bunu bana doktorum verdi ne icin oldugunu sordum doktorum biraz asik surat hic aciklama yapmadi adetin ikinci gunu basla 5 gun kullan diye soyledi ingilizceyi tam anlayamadigim icin neye yaradigini tam olarak anlayamadim bu haptan kullanan varsa yardimlarinizi bekliyorum arkadaslar simdiden tesekkurler hepinize.

2. 10 Eylül 2009
  3. ruyabu

ruyabu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bende merak ediyorum bi baslik actim bende konuyla ilgili ama kimseler bisi yazmadi :bbo: ögrenebildinmi tam ne ise yaradigini cünkü bende kullaniyorum suan ??

4. 23 Haziran 2013
  5. EslemZehram

EslemZehram Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    bende clomhexal kullandim 5 gün boyunca ictim ve hamile kaldim

bu clomhexal yumurtaliklari calistiriyor hamile kalamayanlar icin ben ictim ve hamile kaldim

simdi 1 yasinda bi kizim var:)

6. 26 Haziran 2013
  7. dilos

dilos Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    arkadaslar ben clomhexal kullandim 3-4 zyklus. clomhexal yumurtaliklari calisdiriyor hamile kalmak icin. adetin 2-3 gün baslanir ve 5 gün boyunca icilir sonra 12. zyklusda ultrasona girilir yumurtlama var mi diye bakilir eger varsa doktorun sana o gün ne zaman iliskiye girecegini söler ona göre hamile kalinir. ben 4. kez de hamile kaldim ve suan 16. haftalik gebeyim.