club yasmin family suit acıll

Konusu 'Tatil Sorularınız' forumundadır ve candyx tarafından 12 Mart 2010 başlatılmıştır.

12 Mart 2010
    Konu Sahibi : candyx
  1. candyx

candyx Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhabalar sıtenızden bu otele baktm temmuz ayında balayı ıcın gtmeyı dusunuyoruz uygunmudur, bızım ıcın havuzdan zıyade denız daha onemlı, bıde otelın temız olması yardımcı olursanız sevınrım

2. 15 Mart 2010
  3. MasterTur

MasterTur Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Merhaba candyx,

Tur on9 Ailesi olarak şimdiden mutluluklar dileriz.
    Club Yasmin Family Suit oteli balayı için tercih edebilirsiniz. Akbük mevkiinde, denize sıfır, 5 yıldızlı (Tur on9 Değerlendirmesidir.) yatırım belgeli bir tesisimizdir.
    Akbük mevkiinin denizi temiz, plajı kumdur yalnız biraz çabuk derinleşir.
    Otelde temizlik ve personel açısından sıkıntı yaşamazsınız.
    Gitmek istediğiniz tam tarih aralığını belirtirseniz size fiyat bilgisi de verebiliriz.
    Detaylı bilgi almak isterseniz iletişim numaramızdan Rukiye Hanım ile görüşebilirsiniz.

Detaylı Bilgi ve Rezervasyon Tatil Hattı: 0216 550 19 19
    Turon9.com

Saygılarımızla
    Tur on9 Ailesi

4. 24 Mart 2010
  5. EgeEce

EgeEce Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    tur an 9 merhaba
    haziran ayının ilk haftaları 6 geceliğine gelmek istiyoruz. fiyat bilgisi rica ediyorum. 2 yetişkin bir arkadasım ben arkadasımın 15 yasında ve 5 yasında ıkı cocugu var benımde 1 yasında bır cocugum var foyatları gonderırsenız memnun olurum ıyı calısmalar

6. 25 Mart 2010
  7. MasterTur

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Merhaba EgeEce,

20.06 kadar konaklamalarınızda 2 kişilik odada kişi başı fiyatınız 49,90 TL,
    15 yaşındaki çocuk 39,90 diğer 2 çocuk ücretsiz konaklama yapıyor.

Total fiyatınız nakit olarak 6 gece konaklama 838,2 TL'dir.
    Detaylı bilgi için iletişim numaramızdan Rukiye Hanım ile görüşebilirsiniz.

Turon9.com

Saygılarımızla
    Tur on9 Ailesi

8. 26 Mart 2010
  9. ale

ale Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    slm ben bu tesisten bir başka tur dan haziran 28- temmuz04 tarihkeri arasında 4 kişilik rezervasyon yaptırdım onaylandı fakat 1 hafta sonra firma beni arayıp tesisin tam randımanlı devreye geçemiyeceğini ve başka bir yer düşünüp düşünmeyeciğimizi sordu rezervasyon onayında sorun yaşamışlar ben bu işten bişey anlamadım başka bir yerdende ayırtmadım ve tatil paketini iptal ettirdim size de bi sorayım dedim yasmin familly bu sene tam kapasiteye geçecekmi ben akbüke gitmek istiyordum burasıda bana uygundu bi fikir verebilirmisiniz

NOT: bir bebeğim var 1,5 yaşında eğer tesis tam devreye geçmesse bebkle bir sorun yaşamayalım

10. 1 Nisan 2010
  11. MasterTur

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Merhaba ale,

Club Yasmin Family Suit Turon9'un tek yetkili olarak çalıştığı tesis olduğu için sadece satışları Turon9 acentası tarafından yapılıyor.
    Sizin yaptırmış olduğunuz A acentasının satışları otel tarafından onaylanmadığı için böyle bir bilgi verilmiştir size.
    Turon9 olarak bu otel için gün boyunca rezervasyonlar alınıyor ve otel bu sene hizmet vermemesi bir durum mevcut değil.

İletişim numaramızdan Rukiye Hanım'ı arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Turon9.com

Saygılarımızla
    Tur on9 Ailesi

12. 1 Nisan 2010
  13. candyx

candyx Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    acaba hangı sırkettı burda söylenebılıyor mu bılmıyorum ama eger yasaksa bana özel mesaajla yazabılr mısın.bizde baska bı tur sırketıyle rezervasyon yaptırdık içim rahat etmedı sımdı sonra bı problem cıkarmı acaba diye

14. 6 Nisan 2010
  15. berkutum

berkutum Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    mrb.
    benim eşim bu otelden turon9 aracılığıyla 25-31 temmuz arası rezervasyon yaptırmış.Ancak otel hakkında internette fazla bilgi, yorum, şikayet yok.resimlerinde de sadece bloklar ve havuzlar gösterilmiş.ne restaurantları ne çocuk parkı hiçbişey hakkında bilgimiz yok.bazı sitelerde beş yıldız bazı sitelerde dört yıldız.inanın kafam karıştı.eşimede üzülmesin diye neden orası diyemiyorum.iki aydır otel arıyor zavallı.
    ayrıca biri beş biri iki yaşında iki oğlum var.bu iki zıpır için iyi bir yer mi?Deniz mesafesi çok uzak mı?
    Birde rezervasyon sözleşmesinde blok oda adı falan yazmıyor.ya havuza denize uzak arkalarda kötü bir oda gelirse. başka şirketlerdeki rezervelerde bunu belirtiyorduk.onlarda not düşüp iki çocuğu da göz önüne alıp her yere yakın bir oda veriyorlardı.umarım yine öyle olur.
    Sizden ricam (tur-on9) biraz daha bilgi.varsa internettekilerden farklı resim.
    Teşekkürler......

16. 6 Nisan 2010
  17. rate18

rate18 Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    108
    Evet bende bu otel hakkında daha fazla bilgi istiyorum.Otel yeni mi?Su kaydırağı var mı?Fotoğraflarda göremedim.Özellikle çocuklarla ilgili özellikleri neler.Gün boyunca snack ikramları mevcutmu?daha farklı fotoğraflar lütfen.teşekkürler.

18. 6 Nisan 2010
  19. rate18

rate18 Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    108
    Birde A tipi ve B tipi odaların farkı nedir?