Cnbc-e Dizilerini Izleyenler...

Konusu 'Yabancı Diziler' forumundadır ve duyguby tarafından 30 Mart 2007 başlatılmıştır.

30 Mart 2007
    Konu Sahibi : duyguby
  1. duyguby

duyguby Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Arkadaşlar,
    bu kanalla birlikte inanın hayatıma renk geldi.Tamam tv bağımlılığı iyi birşey değil ama bu dizlerde kaçmazki.Siz en çok hangi dizileri seviyorsunuz bakalım?
    benimkiler
    1-prison break
    2-scrubs
    3-simpsons
    4-heroes
    5-one tree hill(sezon arasında ama)
    6-nip-tuck(sezon arası)

2. 8 Nisan 2007
  3. damlasu

damlasu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Bende senin gibi müptelasıyım cnbc-e'nin.yazdığın dizilerin hepsi var.ek olarak ER, cold case, csy newyork,oc ve kesinlikle favorim gilmore girls...Yani kısaca galiba tüm diziler.

4. 8 Nisan 2007
  5. EU1

EU1 Guest

CNBC-e’nin yeni dizisi “How I Met Your Mother”, Ted’e ve onun eşine nasıl âşık olduğuna ilişkin bir komedi. Ted bu aşkın hikâyesini gelecekte, çocuklarına anlatıyor.

27 yaşındaki Manhattan’lı mimar Ted, arkadaş grubuyla kendine küçük bir dünya yaratmış bir genç. Grupları dört kişiden oluşuyor: En iyi arkadaşı, hukuk öğrencisi Marshall (Jason Segel), dokuz yıldır birlikte olduğu anaokulu öğretmeni sevgilisi Lily (Buffy the Vampire Slayer’ın Willow’u Alyson Hannigan) ve kendine özgü fikirleri olan, takım elbise giymekten şaşmayan, kızlarla tanışmak için sağlam bir yöntem geliştirmiş Barney Stenson (Neil Patrick Harris). Onun kalıcı ilişki kurmak gibi kaygıları yok. Tersine, renkten renge koşuyor. Bizim onunla tanıştığımız sıralarda Lübnanlı kızları beğeniyor, bir önceki favorisi yarı Asyalı kızlarmış. Günler böylece akıp giderken, Marshall, anaokulu öğretmeni Lily ile evlenmeye karar verdiğini açıklayınca Ted (Josh Radnor) paniğe kapılıyor. Romantik Ted’in bekâr kalmaya hiç niyeti yok ve eğer gerçek aşkı bulmaya niyeti varsa, onun da harekete geçmesi gerek. Derken Robin Trubotsky (Cobie Smulders) ile tanışıyor ve ilk bakışta âşık olduğunu düşünüyor. Acaba sahiden öyle mi?

Aslında biz diziye, gelecekte, 2030 yılında başlıyoruz. Olgunlaşmış, durulup oturmuş Ted Mosby, iki çocuğuna, oğlu (David Henrie) ve kızına (Lyndsy Fonseca) “Size bir hikâye anlatacağım,” diyor. Anneleriyle nasıl tanıştığının hikâyesi. Dinlemek mecburi, öyle benim canım sıkıldı diye kalkıp gitmek yok. Baştan da uyarıyor: “Uzun bir hikâye.” O anlatırken biz de 2005’e dönüyoruz. Gelecekten bölümler ise bu uzun hikâyeyi renklendiriyor. Carter Bays ve Craig Thomas’ın yarattıkları dizi, başından sonuna kadar 25 yıllık ara ile, geçmiş ve gelecek arasında gidip geliyor ama bizim için “şimdi” olan, Ted’in geçmişi. Oğlu ile kızına hikâyesini anlatan yaşını başını almış Ted’i görmüyoruz, sadece onu konuşan Bob Saget’in sesini duyuyoruz.

6. 8 Nisan 2007
  7. water

water Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Ben de müptelası olanlardanım, dizileri ve filmleri kaçırmıyorum.

8. 8 Nisan 2007
  9. dcandan

dcandan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    slm.bende cnbce izleyenlerdenim.başka kanal yada dizi izlemem benim favorım
    24..sezon arası ama..ve gold case.vs.ayrıca her ay düzenli olarak dergisinide okurum.sevgiler

10. 8 Nisan 2007
  11. emcan01

emcan01 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    148
    desperate housewives
    six feet under ı unutmayın kızlar

12. 10 Nisan 2007
  13. duyguby

duyguby Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Bu arada my name is earl de beni kırıp geçiriyor.Ha unutmadan,heroes de aldı başını gidiyor.Bu dizi losta büyük rakip olarak gösteriliyormuş.Dizi ilk başlarda sıkıcı gibiydi ama sakın kaçırmayın.oldukça güzel..ve nefes kesiyor..

14. 10 Nisan 2007
  15. canavar

canavar Yılmak yok. Yola devam... Pro Üye

Beğenildi:
    109
    Ödül Puanları:
    353
    bende cnbc-e hastasıyım şimdi bide e2 takılıyom ama uydu bozuldu ondan kabloludada e2 yok .......:çok üzgünüm:

16. 10 Nisan 2007
  17. hobietamin

hobietamin Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    evet evet evet bu dizilerin hepsini çook seviyorum ama heroes a takılamadım pek, fırsatım olmadı başını kaçırdım, görürsem izliyorum... sonra according to jim, eşimle birbirimize iğnelemeler yaparak izlediğimiz bir dizi, king of queens de öyle... ayrıca to and a half mene çok gülüyorum. earl, six feet under ve gilmore benim de favorilerim... 4400 güzeldi... csı new york ve x filesı da izlerim...ve nip tuck...las vegas ve the o.c. de cuma akşamlarının vazgeçilmezi...ama uzun zamandır izleyemiyorum eve geç dönüyorum işten, devam ediyorlar mı bilmiyorum...

18. 10 Nisan 2007
  19. *KurabiYe*

*KurabiYe* Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    1-prison break
    2-The O.C delisiyim..