Çocuğu astım tedavisi gören varmı hanımlar paylaşalım

Konusu 'Bebek Sağlığı ve Hastalıkları' forumundadır ve nurzer tarafından 11 Kasım 2008 başlatılmıştır.

11 Kasım 2008
    Konu Sahibi : nurzer
  1. nurzer

nurzer Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ................................................................................

Son düzenleme: 6 Temmuz 2009
  2. 11 Kasım 2008
  3. Asortie

Asortie bun@luzumvar.. Pro Üye

Beğenildi:
    607
    Ödül Puanları:
    238
    canım öncelikle geçmiş olsun benim kız kardeşim geçirdi bu hastalığı hemde ağır alerjik astımdı onun ki ama iğnelerle çok şükür geçti önce aylık sonra 6 ayda bir iğnelerle atlattı bunu çok şükür
    ama doktoruda çok iyi profesyoneldi bu konuda canım annem tam 7 sene uğraştı hastanelerle
    ama allaha çok şükür kalmadı şimdi zaten 22 yaşında artık bu hastalığıda 4 yaşlarında falan başladı allah yardımcınız olsun inşallah

4. 11 Kasım 2008
  5. gamzelim89

gamzelim89 iki erkeğine de aşık:) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    slm canım benim kızım 7 aylıkken asyım oldu alerjik astım bizimki ilk zamanlar sürekli makinayla ilaç alıyoduk ama yaşı ilerledikçe atlatıyo artık bır kış boyu ya bir kere yada hiç ilaç kullanmadan atlatıyoz alerjikse eğer nelere karşı hassas olduğunu anlaman lazım mesla biz deterjanlara toza mevsimlere karşı duyarlıydı ama şimdi sadece mevsim keçişlerinde biraz zorlanıyoz ama ilçsız atlatıyoz merak etme canım korkulcak bişi değil allah beterinden korusun herşey gönlünce olsun hayırlı günler

6. 12 Kasım 2008
  7. nurzer

nurzer Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kızlar çok sağolun biraz içimi rahatlattınız.testlerini yaptırdık hiçbirşeye alerjisi yokmuş.ayrıca ailemizdede yok.genetkmiş sanırım. kızımda nasıl oldu şaşıyorum.sizlerede çok geçmiş olsun.bizde atlatıcaz inşallah.

8. 12 Kasım 2008
  9. nurzer

nurzer Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    .................................

Son düzenleme: 12 Kasım 2008
  10. 12 Kasım 2008
  11. destina82

destina82 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    benim yiğenim alerjik astımdı ve birçok şeye karşı alerjisi vardı.ablam çok dikkat ettti.hatta iğneleri de reddetti ama çok şükür iyileşti.alerjikse nelere alerjisi varsa çok dikkat et üzme kendini Allah şifa versin kuzuna