çocuğu olmayan anneler,anneler gününüz kutlu olsun

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve melekekim tarafından 9 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

9 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : melekekim
  1. melekekim

melekekim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    yarın anneler günü.herkes annesine güzel hediyeler almak için yarışta.yada en azından bir buket çiçek ve hediyelerin en güzeli olan o sözcükler;anne seni çok seviyorum...birde işin başka boyutu var.yani burda çocuk özlemiyle yanıp tutuşan anne olmak isteyen o mükemmel insanlar.evet bugün aslında herkesten çok sizin gününüz.çocuk özlemiyle yanan bu uğurda hayattan tat alamayan doktor doktor gezen herkesten türlü laflar duyan ama asla pes etmeyen her ay acaba bu ay oldumu diye düşünen eli öpülesi insanlar.inanın bana anne olmaktan daha kutsal bu mücadeleniz.bana göre herkesten daha çok annesiniz.hani derlerye cennet anaların ayakları altındadır diye,asıl cennet sizin ayaklarınızın altında.anneler gününüz kutlu olsun

2. 9 Mayıs 2009
  3. asgd

asgd Guest

evet bende bebegı olmayan annelerın anneler gununu kutluyorum .ve annesı olmayan bırı tarafından kutlanıyosunuz belkı buda bı nebze guldurur yuzunuzu .ALLAH ım inşallah tez zamanda hayırlısıyla sızlerede tüm isteyenlere bebişler verir

4. 10 Mayıs 2009
  5. blue_girl

blue_girl Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    gözlerim doldu bianda bende bu guzel gunu bebegımle kutlamak ısterdim ama hayırlısı neyapalım ..bende anne olamayan anne adaylarının anneler gününu en içten dıleklerımle kutluyorum inşallah seneye bebeklerımızle kutlarız diyorum :)

6. 10 Mayıs 2009
  7. incitanemtuana

incitanemtuana EVLI MUTLU IKI COCUKLU :) Pro Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    198

bütün kadinlar ANNEDIR
    annelerin anne adaylarinin ve anne olmak isteyen herkezin anneler günü kutlu olsun

rabbim insallah isteyen herkeze nasip eder bu güzel duyguyu

iyiki kadiniz
    iyiki esiz
    iyiki anneyiz

8. 10 Mayıs 2009
  9. xxxxxangel

xxxxxangel GÖBÜŞÜ BEBİŞLİ:) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    anneler,anne olmayı yıllardır bbekleyenlerın anneler gunu kutlu olsuna.s.a.s.

10. 10 Mayıs 2009
  11. umut_sevgim

umut_sevgim Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    146
    bende evlat haretıyle yanan bırı olarak burdaki bütün arkadsların aneneler gununu kutluyorum rabbım bızede tatdırsın ıns o guzel duyguyuuuuuuu

12. 10 Mayıs 2009
  13. GokceRana23

GokceRana23 rabbime emanet miniklerim Üye

Beğenildi:
    24
    Ödül Puanları:
    198
    anne olmayı sabırla ve umutla bekleyen biri olarak anneler gününüzü en içten duygularla kutluyorum umarım bi gün bebişimizle kutlarız inşa.s.

14. 10 Mayıs 2009
  15. nina

nina Guest

çok güzel bir başlık olmuş alkisalkisalkisalkisalkisalkis bende anne olmak için meşakatli yollar kat etmesi gereken bir anne adayı olarak tüm annelerin ve benim gibi zor yollardan geçen tüm anne adayların anneler gününü kutlarıma.s.

16. 10 Mayıs 2009
  17. D-GABBANA

D-GABBANA Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    106
    2,5 yıl çocuk sahibi olmak için çabalayan biri olarak o anne adaylarını çok iyi anlıyorum.şimdi 34 haftalık hamıleyim ve inanın hep Allahıma isteyen herkese nasip etsin diye dua ediyorum.hiçbir kadının kucağının boş kalmaması dileğiyle.Anneler günümüz kutlu olsun...

18. 10 Mayıs 2009
  19. Pretty

Pretty Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    ben de anne olmayı çoook isteyip de henüz nasip olmayanlardanım, hepimizin anneler günü kutlu olsun a.s.