cocuğum bayılıyor ne yapmalıyım?

Konusu 'Bebek Sağlığı ve Hastalıkları' forumundadır ve EU1 tarafından 14 Mart 2008 başlatılmıştır.

14 Mart 2008
    Konu Sahibi : EU1
  1. EU1

EU1 Guest

merhaba arkadaslar ben henüz yeni aranıza katıldım benim önemli olan sorunum oğlumla ilgili oğlum bi şey istediğinde veya canı çok yandığı zaman düştügünde vs.. yani çok ağlayama başlıyor ve agzından başlayan bi morarma başlıyor akabinde de yüzü morarıyor kızarıyor katılıyor ve hemende nefesi kesilip bayılıyor bu durumu engellemek için ne yapmam gerekir bu durum 2 kez oldu birinde düşmüştü hemen ağlamaya başladı ve bayıldı ikinciside geçen akşam oldu bi şey istedi bende vermedim diye ağlamaya ve ardından bayıldı böyle olunca çok korkuyorum elim ayağım bir birine giriyor tansiyonum düşüyor lütfen bana akıl verin yada bilgilerinizi benle paylaşın . Cvp larınızı bekliyorum.
    :KK46:

2. 14 Mart 2008
  3. Ali's Mother

Ali's Mother seni seviyorum meleğim Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    hoşgeldin geçmiş olsun canım bence ihmal etme bir doktora götürün ayrıca şu siteye üye olup pediatristlere sorabilirsin sorunu cevap vereceklerdir acil şifalar diliyorum.

http://www.pediatriportali.com/Yeni_Uye.asp

4. 14 Mart 2008
  5. esrarda

esrarda Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    benimde yegenim aynı şekilde oluyodu ablam doktora götürdügünde korkulacak bi durum olmadıgını böyle durumlarda burnunu sık kendine gelir demişti alışmıştık bizde artık korkmuyoduk kimi çocuklarda olan bi durummuş sıkma sende canını ilerde gecer demişti geçtide çok şükür

6. 14 Mart 2008
  7. çocuklarxixmveben

çocuklarxixmveben Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ne olur ne olmaz diye kontrol amaçlı bir doktora götür istersen aklında hiç değilse soru işareti kalmaz geçmiş olsun

8. 14 Mart 2008
  9. CORUMUNCADISI

CORUMUNCADISI 3 yavrum kuzumlarim Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    146
    evet aynen arkadaslarin dedigi gibi ne olur ne olmaz siz doktora goturun oglunuzu en iyisi onlar bizden iyi bilir

10. 14 Mart 2008
  11. dhilek

dhilek shizen & senritsu Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    içinizi ferah tutun ama
    bence normal kabul edilebilecek bir şey değil. düştüğünde falan demişsin ya, allah korusun sert şekilde düşüp kafasını çarpsa ve sen farketmeyip sonrasındada bayılsa yine aynısı oldu deyip normal kabul etmek yanlış olur...bence fiziken bir kontrol yaptırmak için dr. götür. eğer bir şey çıkmazsa pedagog yardımı al . ileride bunu her seferinde sana karşı kullanmasın. mutlaka bir sebebi vardır hem. ihmal etme derim ben...

evladınıda allah bağışlasın bu arada...

12. 14 Mart 2008
  13. tutuile

tutuile Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    birkere sana oglunu dr götürmediğin için kızıyorum morarma ve bayılmanın birçok nedeni olabilir bunlar arasında en nemlileri kalpde üfürüm kansızlık ve epilepsi benimde oglumda morarma vardı ve hemen dr götürdüm allahıma binlerce şükür sadec kansızlık çıktı bunun için uzman bir doktora götür ve bence vakit kaybetme inşallah hiçbirşeyi yoktur bebişinin allah onu ve herkezinkini korusun

14. 17 Mart 2008
  15. EU1

EU1 Guest

merhaba arkadaslar yazmış olduğunuz cvp larınız için teşekkür ederim evet doktora götürmem gerekirdi ama eşim malesef beni engelledi bişey olmaz geçer falan dedi ama bu ikinci kez beni çok üzdü zaten en yakın zamanda aşı için gidicem bi doktoruna danışıyım tekrar bakalım ne dicek teşekkür ederim bana destek olduğunuz için tüm kötülüklerden ALLAH herkesin çocuğunu yavrusunu korusun.

16. 17 Mart 2008
  17. çocuklarxixmveben

çocuklarxixmveben Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    sonucun ne olduğunu yazmayı unutma bizi merakta bırakma tamam mı

18. 18 Mart 2008
  19. rxuxyanaz

rxuxyanaz KOCALARI AZDIRMA BAKANI:) Pro Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    148
    canım hiç kokma benim kızımda bizde aynı sorunu yaşadık ve götürmedigimiz doktor kalmadı sonuç demir eksikligi hepsi aynı şeyi söyledi demir eksikligi için ilaç verio geçio merak etme biz kızımız morarıo die hiç aglatmadık kasılıp kalıo çünkü nefesi gidio panikliosun,o morardıgında ben bayılmıştım hatta 1 defasında ama korkama bebegi öenesinde iki elinle tutarak havaya kaldır nefes almaya başlar hemen öptüm