çocuğum olmuyor

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve lilara tarafından 5 Nisan 2007 başlatılmıştır.

5 Nisan 2007
    Konu Sahibi : lilara
  1. lilara

lilara Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ARKADAŞLAR ÇOK YALNIZIM,BİTKİNİM,DAHA 8 AY OLDU EVLENELİ AMA HİÇ KORUNMADIĞIMIZ HALDE BEBEK GELMİYOR:KK46: EŞİM DR A GİTTİ TESTLERİ MÜKEMMEL ÇIKTI.NORMALDENDE İYİ.ONUN ADINA DÜNYALAR BENİM OLDU.ŞİMDİ SIRA BENDE.CTESİ DR A GİDİCEM.ÇOK KORKUYORUM.ZATEN DR HASTANE FOBİM VAR ÜSTÜNE ÜSTLÜK.DAHA DR HASTANE KAPISINDA TANSİYONUM BİRDEN DÜŞÜVERİYOR.BEN SANIRDIM Kİ KORUNMADAN 1 KEZ İLİŞKİ OLDUMU BEN ŞIPP DİYE HAMİLE KALACAĞIM:çok üzgünüm: AMA İŞLER ÖYLE DEĞİLMİŞ MALESEF:1no2: 8 AYDIR DENE DENE SONUÇ HÜSRAN.DUA EDİN NE OLUR KOCA EVRENDE SIKIŞIP KALDIM.İÇİMDE Bİ HİS KÖTÜ ŞEYLER DUYMAKTAN KORKUYORUM.YA HİÇ ÇOCUĞUM OLMAZSA:çok üzgünüm: NAPARIM BEN OZAMAN:a015: :mymeka:

2. 5 Nisan 2007
  3. Zxuxmmin

Zxuxmmin RABBIMIN EMANETISINIZ Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Dualarim seninle ablacim. Insallah senin bebisin olur. Ümidini kesme. Korkmana da gerek yok. Allah yardimcin olsun.

4. 5 Nisan 2007
  5. BenEzgi

BenEzgi Fikrimin İnce Gülü Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    daha 8 ay olmuş evleneli bu kadar canını sıkmana gerek yok inşallah en kısa zamanda iyi haberi alırsın canım bizleride haberdar edersin dimi?

6. 5 Nisan 2007
  7. onetimes

onetimes Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    108
    hiç bir sorunu olmadan 3 yıl çocucuğu olmayan arkadaşım var. 3. yılın sonunda oldu. hayırlısı olsun olmuyor demek için erken bence

8. 5 Nisan 2007
  9. melek35

melek35 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    lilara olmuyor demek için çok erken benim bir arkadaşımın hiç bir engel olmamasına rağmen 5 yıl olmadı bebeği.. artık ümidi kesmişti hiç beklemiyorken hamile olduğunu öğrendik...
    o ne zaman geleceğini bilir sen sakin ol...
    dualarımız seninle...

10. 5 Nisan 2007
  11. gulara

gulara En büyük fener ulenn:) Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    kendini üzme Canim Hem Daha 8 Aylik Evliymişsin Senelerce çocuğu Olmayan Daha Soradan Bebek Sahibi Olan Bi Ton Insan Var Canim Bu Kadar Yipratma Kendini Inş Herşey Normaldir Takma Kafana Fazla.

12. 5 Nisan 2007
  13. EU1

EU1 Guest

henüz 8 aylık evlisin lilara...içini rahat tut..şimdiden strese girme stres tedaviye ihtiyacin olsada olmasada işleri zorlaştırır...kafanı dağıtmaya bak sevdiğin seylerle meşgul ol..Allah yardımsın olsun..dilerim hayırlı zamanda hayırlısıyla bi bebeğin olur...Rabbim bana yıllar sonra bir çocuk nasib etti...senin endişe etmen içinn çok erken...kendine dikkat ett..strese dikkat....

14. 5 Nisan 2007
  15. kemancxix

kemancxix Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    sakın böle şeler düşünüpte takma kafana.allah büyüktür.eminimki sonuç her ne olursa olsun senin için hayırlısı olacaktır.dularım seninle ve dileğim senin bi çocuk sahibi olman allahın ziniyle.bendede poliksitik over sendromu var ama bekarım henüz.dr biri bana zor hamile kalacağımı sölüyo diğeri istersen şimdi kalırsın diyo.o yüzden hiç canını sıkma.bende zor günler geçirdim.sonuç her ne olursa olsun herşeye karşı hazırlıklı ve güçlü ol arkadaşım

16. 5 Nisan 2007
  17. seval79

seval79 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    selamben de 3 yıllık evliyim şu anda 8 aylık hamileyim biz de doktora gitmiştik bende de eşimde de problem yoktu.ama bir türlü olmuyordu.psikolojikmiş oysa ki bayan kendisini rahat hissederse oluyormuş.biz de hayatın akışına bıraktık ve 1 ay sonra hamile olduğumu öğrendim.

18. 5 Nisan 2007
  19. 1BukeT

1BukeT Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    106

bende 4 senedir bekliyorum çok yenisin umudunu yitirme ..