Çoçuğumuzun Ceptelefonu

Konusu 'Çocuğum Büyürken' forumundadır ve yaramas tarafından 26 Ocak 2008 başlatılmıştır.

26 Ocak 2008
    Konu Sahibi : yaramas
  1. yaramas

yaramas Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106

Amerika’da iki sene içerisinde yarım milyon adetten fazla satılan Firefly, Turkcell’in önde gelen dağıtıcılarından MEP İletişim ile anlaşarak Türkiye pazarına giriyor. Firefly, Ekim ayı itibariyle Türk tüketicisiyle buluşuyor.

Firefly, çocuklar için özel olarak üretilmiş bir cep telefonudur. Anne - babaların çocuklarının cep telefonu kullanma konusundaki haklı çekinceleri göz önünde bulundurularak, çocuk odaklı bir yaklaşımla özel olarak üretilmiştir. MEP İletişim, Firefly “Çocuk Cep Telefonu”nun günümüz modern ailelerinin sıkıntısını yaşadığı çocuk ve aile arasındaki zayıf iletişimin güçlenmesinde etkin bir rol oynayacağına inanıyor.

Firefly, 12 eğlenceli melodisi, 7 ayrı renkte ekran ışığı, 5 farklı animasyonu, yanıp sönen ışıkları, saydam ve değiştirilebilir kapağı, özel tasarlanan aksesuarları ve kullanım kolaylığıyla çocukların aileleriyle iletişimini eğlenceye dönüştürüyor.

Firefly, Anne - Baba figürlü arama tuşları ve acil durum tuşuyla çocukların aileleriyle iletişim kurmalarını kolaylaştırarak, kendilerini güvende hissetmelerini sağlıyor. Yalnızca anne - babaların kullanabildiği özel şifreli menüsüyle 20 numara tanımlanabiliyor. İsteğe bağlı olarak devreye sokulabilen arama kısıtlaması özelliğiyle çocukların telefon kullanımında aileye yaşatabileceği sorunları ortadan kaldırırken, ailelerin çocuklarını her anlamda kontrol altında tutmalarına da yardımcı oluyor.

2. 26 Ocak 2008
  3. Begxuxm

Begxuxm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben çok beğendim waal ama benim oğluş çok ufak tabi onun zamanına dha neler çıkar kimbilir

4. 26 Ocak 2008
  5. yaramas

yaramas Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    şu an 6 yaşındaki çoçuklar şanslı tabiki senin çoçuğun daha şanslı olacakjeyyar

6. 27 Ocak 2008
  7. dhilek

dhilek shizen & senritsu Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    küçük çocukların elinde cep telefonunu uygun görmüyorum ki artık ilkokul çocuklarının eline düştü maalesef .çünkü amacı dışında kullanan çocuklarda var . Ama bir taraftanda ailenin çocuğundan haber alması için gerekli olabileceğinide düşünüyorum. bu anlamda böyle bir telefonun varolduğunu bilmek hoş. telefonun amacı dışında kullanılmasını engelleyecektir umarım...

8. 5 Şubat 2008
  9. gxuxlse

gxuxlse Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    a.s. ben çok beğendim tabi daha çok erken ama zamanı geldiğinde neden olmasın o zamana daha neler çıkar acaba:uhm: