çocuğuna işitme testi yaptıran varmı?

Konusu 'Pediyatri - Çocuk Hastalıkları' forumundadır ve yxixldan74 tarafından 12 Kasım 2007 başlatılmıştır.

12 Kasım 2007
    Konu Sahibi : yxixldan74
  1. yxixldan74

yxixldan74 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    selam kızlar! 20 gündür doktor doktor geziyoruz.bizim oğlumuzla ilgili otizm
    şüphemiz vardı, bu konuda iyi bir prof.a gittik ve otistik olmadığını düşündüğünü ama mutlaka odiometrik inceleme istediğini çocukta hafif sesleri duymama vb sorun olabilecegini söyledi.araştırdığıma göre bu incelemeler esnasında anestezi uygulanıyormuş oğlumda kısa sürede büyük gelişme kaydettik boşuboşuna anestezi almasına gönlüm elvermiyor bu konuda bilgisi olan varmı?

2. 12 Kasım 2007
  3. kronick

kronick bize her yer TRABZON:) Pro Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    106
    canım geçmiş olsun önce.
    bende yaptırdım işitme testi.özel hastaneye gittim ben.çocuğun uyuyor olması gerekiyor.anestezi teklif edildi banada.ama ben kabul etmedim.çocuğu uyuttum onun yerine.uyur vaziyete olunca anesteziye gerek kalmadı.zaten kısa süren bi işlem. hemen halledildi.eğer özele gideceksen sende böyle yap.devlet hastaneleri çocuğunu uyutmanı bekler mi bilmem:uhm:

4. 12 Kasım 2007
  5. ZARACI

ZARACI Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    uyutulması şartmı acaba benim kızımada işitme testi yapıldı ne uyuması bağıra çağıra...

6. 12 Kasım 2007
  7. @sy@

@sy@ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76

benim kizada isitme testi yapildi ama uyutulmadan ve bagirmasi cagirmasida olmamisti.Ondan sonra duyma orani düsük oldugundan yarim narkosla kisa bir ameliyat gecirdi 15 dakika sürmemisti.Iki saat orda dinlenmisti benim kiza kalsa hemen kalkip kosacakda :dance:
    Cok sükür ondan sonrada bir problem yok benden iyi duyuyor