Çocuğuyla Gurur Duyan ve Ona Teşekkür Etmek İsteyen Tüm Anneler Buraya Buyrun

Konusu 'Tebrik, Teşekkür Ediyorum /:)' forumundadır ve deryacaa tarafından 11 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

11 Mayıs 2008
    Konu Sahibi : deryacaa
  1. deryacaa

deryacaa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    76
    Canım Kızlarım sizinle gerçek anlamda gurur duyuyorum.Zeki,akıllı,mantıklı,yerine göre yaramaz:sm_cool: annesinin sözünü dinleyen,anneyi üzmeyen,ortamda ve okulda hep hakkınızda güzel düşünceler duymama sebeb olan canım yavrularım iyiki benim kızlarımsınız iyiki anne sizi doğurmuş,gerçekten şanslı annelerden birisiyim.Sizi çok seviyorum ve böyle işaretle gösterilen çocuklar olduğunuz için size burdan sonsuz teşekkür ediyorum.Allahım sizi bana bağışlasın bebişlerim.Evet güzel anneler hadi çocuğunuzla ilgili yorumları burda paylaşalım.Her annenin çocuğunu Allahım korusun ve Ona bağışlasın.Bütün çocukları çok seviyoruzzzz:asigim::1hug:

2. 11 Mayıs 2008
  3. _BERAY_

_BERAY_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    benimde olsa keşke bende teşekkür edebilsem
    ben de sizler anne olduğunuz için o güzel duyguyu tattığnınız için
    sizinle gurur duyuyorum
    ayrıca cocuklarınızla

4. 11 Mayıs 2008
  5. deryacaa

deryacaa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    76
    ahh canım benim allahım sanada bu güzel duyguyu yaşatsın inşallah.Anne olmak dünyanın en güzel duygusu ve en karşılıksız sevgisi,güzel dileklerin için teşekkür ederim.:1hug:

6. 11 Mayıs 2008
  7. deryacaa

deryacaa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    76
    Üzücü bi durum demekki çocuğuyla gurur duyan ve ona teşekkür etmek isteyen anne yokmuş.Ben zaten kendimi şanslı annelerden hissediyordum:sm_cool:

8. 11 Mayıs 2008
  9. funda72

funda72 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    canım tuğçem tatlı kızım benim.seninle çooooooooook gurur duyuyorum.ilerde çok iyi yerlere geleceğinden eminim.sen çok özel bi çocuksun.iyiki doğurmuşum.hayatıma çok güzel bi renk katıyosun.sen olmasan ne yapardım ben.teşekkür ederim canımın içi

10. 11 Mayıs 2008
  11. Barcman

Barcman PR UZMANI Pro Üye

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    198
    üç çocuğumlada inanılmaz gurur duyuyorum yanlız onlarla değil atatürk ilkelerine bağlı ileride güzel bir meslek sahibi olmak için okuyan bütün gençlerimiz ve çocuklarımızla gurur duyuyorum onlar bizim geleceğimizi korkmadan teslim edeceğimiz varlıklar

12. 11 Mayıs 2008
  13. MOZXIXLLA

MOZXIXLLA Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım tebrik ediyorum seni benimde 3 tane pırlanta gibi kızlarım var onların annesi olmaktan gurur duyuyorum şimdiye kadar beni ne üzecek ne utandıracak bişey yapmadıkları icin teşekkür ediyorum onlara iyiki dogurmuşum prenseslerimi :asigim:eek:kuldakı başarıları cevredeki herkesin onları kendi cocuklarına örnek gostermesi beni nasıl mutlu ediyor anlatamam allahım herkesin evladına guzel yazılar yazsın benimkilerede inşallah :nazar:

14. 11 Mayıs 2008
  15. deryacaa

deryacaa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    76
    Amin canım benim Allahım bütün yavrularımıza güzel hayırlı yazılar yazsın.Hayat boyunca yolları ve önleri hep açık olsun.:nazar:

16. 11 Mayıs 2008
  17. Barcman

Barcman PR UZMANI Pro Üye

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    198
    teşekkür ederiz allah sanada sağlıklı hayırlı evlatlar nasip ederde bu güzel duyguyu sende tadarsın inşallah harika bir anne olacağına ve gurur duyulacak evlatlar yetiştireceğine eminim

18. 11 Mayıs 2008
  19. dhilek

dhilek shizen & senritsu Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    ben kızımla gerçekten gurur duyuyorum.allahıma binlerce şükürler olsun böyle bir evlat verdiği için. annesinin akıllı, güzel kuzusu o. Rabbim bahtını da gül yüzün gibi güzel yazsın kızım benim. hayırlı, sağlıklı ömürler versin ve bizi hiç ayırmasın. her zaman arkandayım bebişim, bi tanem:asigim: