çocuk amacıyla yaşanan cinsellik...

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve milkabeyaz tarafından 2 Aralık 2009 başlatılmıştır.

2 Aralık 2009
    Konu Sahibi : milkabeyaz
  1. milkabeyaz

milkabeyaz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar,bir şey dikkatimi çekiyor ilişkimizde..ikimiz de çocuk istemeye yeni başladık sayılır,1-2 aydır..çocuk düşünmeye başladığımızın itibaren cinsel hayatımızda bazı olumsuzluklar olmaya başladı.eskisi gibi istekli değil eşim..nasıl bir psikolojide bilmiyorum.normalde en ufak şeyde tahrik olur,her zaman ister ama şimdilerde böyle değil.doktor bize gün aşırı ilişki önerdi,ama istekli gelmiyor bana.benim zorumla oluyor bazı şeyler.kendimi çok kötü hissediyorum.çocuk amacıyla cinsellik,çocuk beklentisi olmaksızın yaşanan cinsellikten çok farklı..zevk amaçlı değil çünkü,amaç sadece çocuk...benim gibi bu sorunu yaşayan var mı?bu isteksizlik ne kadar sürecek..

2. 2 Aralık 2009
  3. chess

chess Guru Editor

Beğenildi:
    32.452
    Ödül Puanları:
    463
    ya bence kadınlar için çok fark etmiyo hatta çocuk için olunca helede ilk çocuksa ve kadın çok istiyosa kadın çok çok fazla istekli oluyo ama erkekler sexin görev gibi olmasını istemiyo, çocuk için olunca, onlara iş gibi geliyo bence, spontane gelişsin istiyorlar sexin. Bence çocuk konusundan bahsetmeyerek, çocuk için değilde, kendin çok istekliymiş, çocuk meselesiyle alakası yokmuş, gibi davranak bu sorunun üstesinden gelebilirsin, erkek milletine bu tip taktikler gerekiyo malesef bazenkaydirigubbakcemile3

4. 2 Aralık 2009
  5. Saruboceq

Saruboceq İki Kız Annesi :) Pro Üye

Beğenildi:
    102
    Ödül Puanları:
    198
    Benim ilk istediğim zaman yani 1 sene boyunca otomatiğe bağlamış gibiydik..Yani tabi beyinde çocuk olunca stres altında oluyosun haliyle geç oldu.Çatlatma iğneleriyle filan.O bebeğime hamile kaldım;tedavi ile.Sonra kaybettim 4.5 aylıktı.
    Kızıma hamile kaldığım ay stresimiz başka bir şeye yoğunlaşmıştı ve doğru dürüst eşimle birlikte olamadık.Ama nasıl olduysa o ay ben hamile kaldım.
    Demek o ki;kesinlikle cinsellik o dönemde bebek psikoljisi ile yaşanıyor ama olmamalı işte.Hepimiz yapıyoruz o hatayı..
    Hakkınızda en hayırlısı olsun arkadaşım..İnşallah en kısa sürede kalırsınız hamile.

6. 2 Aralık 2009
  7. chess

chess Guru Editor

Beğenildi:
    32.452
    Ödül Puanları:
    463

ya canım bu nedense çok doğru hemde çok
    bende endometriyosiz vardı 1 sene uğraştık bizde, ve ben artık istemiyorum, vazgeçtim ben çocuktan dediğim ay hamile olduğumu öğrendim, doğru düzgün beraber olmamıştık bile
    :sm_confused:

8. 2 Aralık 2009
  9. ernaa

ernaa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    bende yasadım aynı seyleri.daha önce 2 düsük yaptım bir süre istemedim bebek.tekrar karar verdikten sonra esimle birlikte olmak iskence oldu cünkü eskisi gibi degildi tabi olmadı bebek mebek o stresle.neler denedim ovulasyon tesleri falan...amaaaan olmazsa olmaz dedigim ay haberim bile olmadı reglimin geciktiginden.simdi 28 haftalık hamileyim ve sıkı durun esim hamile kaldıgımdan beri bana yaklasmıyor bebege zarar veririm diye.yani bu bebek meselesi öncesinde ve sonrasında bizim ilişkimizi fena bozdu

10. 2 Aralık 2009
  11. utku

utku Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    142
    Ödül Puanları:
    113
    cocuk dusundugumuz zamanlarda bızımkıde otomatıge baglı gıbıydı.gun asırı yapmak lazım falan.sımdı 27 haftalık hamıleyım.rahım agzında dıkıs var benım.bebegı tutturduk sonra maalesef bısey yasamadık yasaaaaaaaaaak.sımdı esımle dogumdan sonra beraber olacagımız gunlerın hayalını kuruyoruz.uzun zahmetlı bır donem ama cocuk ıstıyosan katlanıyosun.esımı cok ozluyorum anlıcanız kızlar

12. 2 Aralık 2009
  13. milkabeyaz

milkabeyaz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    dediklerine aynen katılıyorum arkadaşım...sanırım bayanlar ilk çocuk olduğu için aşırı istekli davranıyorlar.ve sonuç zoraki ilişkiler oluyor..bazen ben de pes ediyorum.ama doktorum dediği için uygulamak zorunda kalıyorum.2cm boyutunda endometriosizim var ve doktorum 3 ay boyunca gebelik deneyelim,olmadı laparoskopiyle alırız dedi.yani hamile kalmam sağlığımı da olumlu etkileyecek,belki de kistten kurtulucam.ama eşimde senin de dediğin gibi görevin verdiği isteksizlik var..sanırım hevesim kaçıyor çocuk konusundan,benim zorlamamla olacaksa olmasın daha iyi....çok teşekkür ediyorum sana da.birilerinin de benimle aynı şeyleri yaşadığını bilmek insanı rahatlatıyor

14. 2 Aralık 2009
  15. milkabeyaz

milkabeyaz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    cevap yazan tüm arkadaşlara teşekkür ediyorum...birilerinin de benzer yaşadığını bilmek rahatlattı beni gerçekten.en iyisi hiç takmamak galiba...

16. 13 Eylül 2010
  17. besni

besni Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ozaman çocuk amaçsız cinsellik yapın

18. 13 Eylül 2010
  19. besni