çocuk bezine dikkat!!!

Konusu 'Doğum Yapanlar' forumundadır ve kedi dili tarafından 5 Haziran 2008 başlatılmıştır.

5 Haziran 2008
    Konu Sahibi : kedi dili
  1. kedi dili

kedi dili EN BÜYÜK TÜRK ATATÜRK! Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    arkadaşlar ben evlenmeden önce(memlekette) çocuk bezler üreten firmalarla çalıştım(prokter and gemble- pampers(türkiyede prima adlı)ve haggies,en iyisi onlar:hooray:)Bana o firmalardan verilen bilgi size aktarıyorumyasakkelime:Erkek çocukların cinsel organlar dışarda olduğu için, fazla sıcakta temas olduğunda, ilerde kısırlığa yol açiyor yüzde 80senağlama,özelikle yaz aylarında,hem hava sıcak,hem çişin sıcak,resmen testisler pişiyor:1shok:,Benimde 4 yaşinda oğulum var,10 aylikken ben bezden vazgeçtim,lazımlığıa alıştırdım:teytey:,şimdi de 5hafta doğuma kaldı,ikinci de erkek olacak:KK46:,onuda pişirmeye hiç niyetim yok,küçük pamuk kilot aldım,kakasını yaptırdıktan hemen sonra poponu yıkıp,kilot giyecem,sizede tavsiye ederim:teytey:

2. 5 Haziran 2008
  3. Suko

Suko Guru Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    348
    Tebrikler canım 10 aylıkken bunu yapmışsın süper doğrusu ben de çok üzülüyorum bebişlerimiz bu bezlerle mahvoluyor acaba ben de kızımı alıştırabilir miyim bu kadar erken?Tavsiyelerini bekliyorum canım

4. 6 Haziran 2008
  5. Samyeli

Samyeli Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bende alıştırma külotlarından giydirmeyi düşünüyorum hiç değilse çişi dışarı çıkmaz

6. 6 Haziran 2008
  7. adabasar

adabasar Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ya benim oglumda kirki cikmadan sürekli cis tutmaya alistirmistim kakasini asla kendine yapmazdi kakasi geldiginde hep bir isaret veridi sonra ikinci oglum dogunca inat yapti simdi ne yapsamda bezden baska biryere yapmiyor 18 aylik oldu ve benim birseyler yapmam lazim bu konuda tavsiyelerinizi bekliyorum.

8. 6 Haziran 2008
  9. PassioneLore

PassioneLore herkes haddini bilecek ! Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    annem benı de 10 aylık alıstırmıs maasallah
    bebısıme de ınsa allah annem bakacagı ıcın O'na guvenıyorum
    ınsa allah en erken donemde alısır

10. 6 Haziran 2008
  11. kedi dili

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Tabiki aliştırırsın,şimdi yaza girdik,lazımlığı onun görebeleceği yerekoy,bir iki kere göster ne olduğunu,kendi tuvalete otur onuda yanında lazımlığa(bizimki kendi beğendi mavi bir ayicik şekli,bi de mavişli ördek var),elbisesi giy,altına normal pamuk kilot,kendi çikarabilsin,zorlamadan,sıkılmadan(çocuklar çok çabuk sıkılır herşeydan,ama o kadar da kendi başina, sizin yardım olmadan işini yapmasını ister,bu fırsat ona tanın)çişi gelince lazımlığı kendi görüp otursun(sizden beklenen şu:A-aa benim kızım çok akıllı!ben seninle gurur duyorum,benim kızım kendi başina küçük tuvalete oturdu,bu çok güzel aferin!(bi de küçük ödül olarak bi şeker,vea öpücük)belki de ilk seferde tam başaramaz,olsun istediğinden emin olun(benimki ilk seferde bezle oturmuş,bakmış lazımlığı boş hani çiş sormuş,bende ikinci seferde onun kakası gelince oturalım sordum,ama bezi çikaralım,tamam bana İZİN vermiş,öyle deneince,orda kakası gördü,öf pis kokuyor,lazımlık pis olsun,ama popo tertemiz,onunda hoşuna gitmiş,bazen ondan sonra lazımlığı arabaya taşimak zorunda kalıyorduk:roflol:tam bir komedi.sizede bu konuda yaratıcılık tavsiyem,başarılar dilerim,çocuklar hepsi çok zekiler,sadece biz yetişkiniz nasıl onlara anlatıcağını bilmeliğiz(basit kısa kelimeliri kulanarak)ben oğulmu ve eşimi alıştırdım:sm_cool:ben seni seviyorum demeden yatmazlar,işe gitmezler,çocuk bunu duymalı,hissetmeli,Şenizbu onun piskoloji için çok önemli,bi de stres ortamında çocuk kesinlikle bulunmamalı(onun önünde tartışmayın!)bu da tuvalet sorunu yaratabilir:1hug:

12. 6 Haziran 2008
  13. sevhan

sevhan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Şuan Avrupa da moda doğar doğmaz alıştırmaya çalışıyorlar çocukları bezlemeye karşılar.Bizde dün bunu konuşmuştuk eşimle sende bizi ayrıca bilgilendirdiğin için çok sağol...

14. 6 Haziran 2008
  15. kedi dili

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    :KK46:
    bir şey değil,bebişlerin sağılığı en önemli şey...:KK46:

16. 6 Haziran 2008