çocuk da yaparım kariyer de... peki ama bebeğimi nasıl emzircem?

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve aynur53 tarafından 5 Haziran 2010 başlatılmıştır.

5 Haziran 2010
    Konu Sahibi : aynur53
  1. aynur53

aynur53 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    63
    bir turizm firmasında satış temsilcisi olarak çalışıorum.doğumuma yakın izin almayı düşünüorum. doğumdan önce 2 ay doğumdan sora iki ay izin hakkım war. herşey ii güzel de ben bebeğimi en az 6ay sırf kendi sütümle beslemek istiorum allah sütümü bol verirse tabi. ama doğum iznim bittikten sora bunu nasıl başarcam onu bilmiorum. evimde iş yerime yakın deilki 5dk atlayıp gelim.. çalışan ve şuan hamile olan bayanlar siz bu konuda ne yapmayı düşünüosunuz? fikirlernizi paylaşın da ben de bi çözüm bulim. işi bıraksam olmaz.bu devirde tek maaşla kim geçinebilio. offf offf bebişimi de sağlıklı beslmek istiorum.napcamı şaşırmış durumdayım...:uhm:

2. 5 Haziran 2010
  3. teacherofelt

teacherofelt HAYAT SENİNLE GÜZEL :) Üye

Beğenildi:
    160
    Ödül Puanları:
    123
    arkadaşım bende çalışan bir anne adayı olarak sütümüzü sağıp,süt poşetlerine koyacağız işteyken.bebişlerimiz onları içecek biz yokken.başka çare yok

4. 5 Haziran 2010
  5. aynur53

aynur53 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    63
    yaaa öle mi? peki sağlıklımıymış o bi fikrin varmı canım?

6. 7 Haziran 2010
  7. teacherofelt

teacherofelt HAYAT SENİNLE GÜZEL :) Üye

Beğenildi:
    160
    Ödül Puanları:
    123
    mamadan daha sağlıklıdır bence süt sakla poşetine konulmuş anne sütü.geçen sene bir öğretmen arkadaşım başka bir ilden geliş gidiş yapıyordu,sütünü sağıp poşetlere koyuyordu ertesi günün sütü hazır oluyordu.oğlu da tosun gibiydi maşallah :roflol:

8. 2 Temmuz 2010
  9. AyseDuru

AyseDuru 28.10.10 Durum kollarımda Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Süt sağmak için makineler var canım göğüs pompası fln onlardan alıcam evdeki birine bırakıcam onlar içirecekler..
    Ben de emzirmek istiyorum ama malesef ya işe gitmeden veya geldikten sonra olacak