Çocuk doktoru arıyorum

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve erilk83 tarafından 26 Şubat 2010 başlatılmıştır.

26 Şubat 2010
    Konu Sahibi : erilk83
  1. erilk83

erilk83 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba 4 aylık kızım var yeditepede mustafa berbere gidiyoruz. pendik yada kartalda iyi bi çocuk doktoruna ihtiyacım var

2. 28 Şubat 2010
  3. nickminkenari

nickminkenari sıkı sıkı tutun Pro Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    148
    bende yeditepeye gidiyorum ilk önce filiz bakara gittik sevmedim sonra mustafa bete gittik onada kanım ısınmadı 4 aydır da ahmet oguzhan özen e gidiyoruz memnunum aslında bende pendikde oturuyorum ve randevuyla çalışan ve iyi bi hastane dr arıyorum yeditepeden çok memnunum ama hem biraz paahalı hemde uzak. çok alıştıgım bi hastane dogumuda orda yaptım alışdım oraya. ben gidip sıra beklemeyi sevmiyorum randevu saatim belli olucak ama buralarda da genelde gidip bekleniyo iyi bi dr bulursan paylaşırsan sevinirim bizde deneyelim

4. 28 Şubat 2010
  5. erilk83

erilk83 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    mustafa bey soguk vede rahat bikerede hülya hanıma gittik bilmiyorum ondanda pek memnun kalmaDIM ZATEN ODA EĞıTıMDE ahmet bey nesıl iyimi telefonla arayabiliyomusun acıklayıcı bilgiler veriyomu.iyi biriı bulursam yazarım

6. 28 Şubat 2010
  7. nickminkenari

nickminkenari sıkı sıkı tutun Pro Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    148
    ben memnunum ahmet beyden sıcak bi dr. herzaman arayabilirsiniz dedi ama daha aramalık bi durum olmadığı için aramadım

8. 3 Mayıs 2010
  9. bersu_791

bersu_791 canım oglum:)) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    bende tuzlada oturuyorum benımde acıl cocuk dr ıhtıyacım var suan şifa hast nilgün hm gıdıyoruk hiç memnun degılım yıne şifa hast sevinç hn varmıs onu tavsıye ettıler ama şöyle prof fılan olsun ıstıyorum