çocuk istiyorum ama

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve simal24-izmir tarafından 29 Haziran 2008 başlatılmıştır.

29 Haziran 2008
    Konu Sahibi : simal24-izmir
  1. simal24-izmir

simal24-izmir Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    2.5 yıılık evliyim.çocuğumuz olmadı.çok stresli zamanlar geçiyorum.birçok doktora gittim sonuç alamadım.kaynanam olamadığını denediğimizi bile bile hadi çocuk yapın diyordu.manyak etti beni..sonra izmirde ahmet seçkin önoğluna gittik.ve sonuç eşimin sperm sayısı çok düşük çıktı.kaynanam artık çocuk yapın demiyor nedense..olur olur merak etme diyor..ben eşime her zaman destek olurum ama kaynanama değil.bu arada eşim klomen kullanıyor.faydasını gören varmı.:asigim::asigim:

2. 29 Haziran 2008
  3. Deryacik

Deryacik ...KUAFÖR OLDUM BEN... Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    Bu konuyla ilgili bir bilgim yok canım arkadaşlar yardımcı olurlar ama ben sadece kaynananı takma demek istiyorum anladım ben onun derdini sen eşine destek ol yeter zaten...
    Allah en kısa zamanda hayırlı bi evlat nasip etsin size...
    İsteyen herkese diyorum aslında Allah kucakları boş koymasın...
    :KK46::KK46::KK46::KK46:

4. 29 Haziran 2008
  5. el-muallim

el-muallim kırk yaşımın çiçekleri.. Üye

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    196
    selamm sperm düşük olunca genllikle c ve e vitamini veriliyor ama iyi bi doktora gıt bence zaman önemli varıkosel ameliyetı önerebilirler iyi bi doktor bul canım bi de keçiboynuzu kürü faydalı deniliyor araştır kolayy gelsin üzülme olur inş

6. 29 Haziran 2008
  7. neslican18

neslican18 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    canını sıkma Allah büyük inşallah olur.Bu tür kaynanalara da Allah akıl versin