Çocuk Meselesini Rafa Kaldırmak İsteyenler

Konusu 'İnfertilite / Kısırlık' forumundadır ve ezine77 tarafından 1 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

1 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : ezine77
  1. ezine77

ezine77 Rabbime çok şükür.. Üye

Beğenildi:
    22
    Ödül Puanları:
    148
    3 aşılama ve 2 tüp bebek denemesi negatif sonuçlanınca bu konuyu unutmak isteyen ve en azından 1-2 sene tedavi,bitkisel ilaç vs görmek istemiyen biri olarak aklımın bir tarafı da hala bi de akupunkturu,alternatif tıbbı filan araştır bakalım diyor....çocuk meselesini unutanlar ve unutmak isteyenler buluşalım da bunun için neler yapılır,soranlara neler denilir ,nasıl toplum baskısından uzaklaşılır biz de burada paylaşalım mı ne dersiniz?belki yeni ilgi alanları ve çevremize karşı savunma mekanizmaları oluşturabiliriz..
    bazen unutmayı bile" unuttuğun anda çocuğu oluyor inanki insanın" fenomeni yüzünden istediğimi düşünüyorum...
    çıldırmak üzereyim.beynim s.o.s veriyor resmen..düşünmemeliyim bu konuyu ama nasıl?:nazar:

2. 1 Ağustos 2009
  3. irem naz

irem naz Canım OĞLUM Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    altı ay oldu tedavime ara vereli..şuanda kafam rahat...bayramdan sonra doktora yine gitmeyi düşünüyorum...

4. 1 Ağustos 2009
  5. ezine77

Beğenildi:
    22
    Ödül Puanları:
    148
    dr a gitme düşüncesi olduğu zaman kafası rahat oluyo elbette ki insanın. ama,ya drlardan ümidi kesince..açıklanamayan infertiliteyiz..sebep bulunamıyo...tüp bebekten daha ileri bi teknikte olmadığına göre...bu işin peşini bırakıp, sadece ,eğer yazmışsa; yüce rabbimizin bizim için belirlediği zamana kadar beklemekten başka ne geliyo ki elimizden...

6. 2 Ağustos 2009
  7. buluttut

buluttut Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba bence umidini yitirme Allah a sigin insallah bigun o guzel haberi alirsin bende 3 senelik evliyim 4 aydir dr gidiyorum birkere dusuk yasadim insallah vakti saati gelince Allah bizede nasip eder sen moralini bozma Allaha emanet ol...

8. 2 Ağustos 2009
  9. ezine77

Beğenildi:
    22
    Ödül Puanları:
    148
    inşallah arkadaşım.aklımı başka bi yere kanalize edersem olur belki de ama..beynimi bir kontrol altında tutabilseemm...

10. 3 Ağustos 2009
  11. burp

burp Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    148
    Arkadaşlar size tek bir şey söylemek istiyorum bu ALLAH YARDIMCIMIZ OLSUN EN KISA ZAMANDA BEKLEDıĞı BEKLEMEDıĞı HER HANGı BıR ANDA SAĞLIKLA BEBEKLERı ALIRIZ ıNŞALLAH KUCAKLARIMIZA

12. 15 Ağustos 2009
  13. ezine77

Beğenildi:
    22
    Ödül Puanları:
    148
    galiba bu konudan kendimi silmem gerekecek.çünkü sanırım bu konuyu hiç bi zaman kafamdan atmayı başaramıycam.çünkü bugün bu meseleyle ilgili akupunktura başlama kararı aldım.ne yapayım ümit kalacağına emek kalsın...

14. 15 Ağustos 2009
  15. angel_34

angel_34 Guest

hayatım kafamızdan tam anlamıyla atmak mümkün değil ama elimizden geldiğince en az seviyede düşünmeye çalışmak bile etkili olacak sanırım yaşadıklarını birebir biliyorum hissediyorum çünkü yaşadım akupunktur her alanda kendini göstermeye başladı denemende fayda var aslında burdan paylaşırsan sevinirim canım benim bu konuda çok bilgim yok açıkcası kendine iyi bak görüşmek üzereopuyorumnanaktan

16. 15 Ağustos 2009
  17. ezine77

Beğenildi:
    22
    Ödül Puanları:
    148
    bugün akupunktur için dr a gittim angel_34cüm.sana detaylı olarak anlatayım ben canım .
    önce bir alet yardımı ile bütün parmaklarıma tutmak sureti ile tek tek enerji ölçümleri yaptı.sonra bu sayıları bilgisayarda bi programa filan yükledi herhalde ve bi grafik çıkardı bilgisayarda bana da gösterdi.vücudun sağ ve sol tarafının 5 bölgesinin enerji oranlarının birbirine yakın ve belli bir değerin üstünde olması gerektiğini söyledi.çıkarttığı grafiğe göre benim böbrek ve üreme organı ile ilgili merkezinin enerjilerinin çok düşük olduğunu buna bağlı olarak kalp merkezinin de bozulmaya başladığını söyledi.kulaklarımın herbirine 4 er tane sanırım küçük iğneler batırarak üzerlerini küçük bantlarla kapattı.hemen hemen bu hafta 4 güne daha randevu verdi.sonraki haftalarda seanslar giderek azalacakmış.her seanstan bugün ki hariç 30 ytl alacak,bugün 80 aldı.yani biraz masraflı ama herşeyin iyi olacağını merak etmemi söyledi.bi dahaki seansların ayrı bir odada yaklaşık 1 saatlik sürelerde olacağını söyledi dr hanımın sekreteri. bakalım o zaman neler yaşıyacağım.bugün çok irrite oldum kulaklarıma iğneler falan batırılma düşüncesi nedeni ile ama büyütmüşüm gözümde hiç acımadı.inşallah doğru söylüyodur kadın da işe yarar.onun yaptıklarına inanmaya ihtiyacım var.bu nası bi psikoloji ise artık birileri bana sende şöyle bi sorun var, ben bu problemi çözücem Allahın izniyle desin istiyorum..deliriyomuyum neyim.kusura bakma senin de kafanı şişirdim.hep ben anlattım.sen de anlatsana sen neler yapıyosun?kafadan atamıyoruz madem paylaşalım o zaman di mi ama?

18. 16 Ağustos 2009
  19. angel_34

angel_34 Guest

canım benim bence bu defa inancınla başaracaksın akupunktur kesinlikle faydalı bi yöntem baksana çıkmış zaten vücudun enerjilerinin düşük olduğu yerler tam tahmin ettiğimiz gibi aslında üreme organları da demiş hani bazen birşeyleri başarabilmek için birilerinin desteğine mootive etmesine ihtiyaç duyarız ya bence sen şu anda tam anlamıyla bu durumdasın ve dr.un da olumlu etkisiyle başaracaksın inşallah bu tedaviye gönülden inan hayatım ben inanıyorum çünkü bu arada kafamı falan şişirmiyosun istediğin kadar istediğin şekilde anlatabilirsin seni nasıl rahatlatacaksa içinden geldiği gibi yaz ve rahatla tutma içinde hiçbirşeyi ben dinlerim her zaman arkadaşım akupunkturla sigarayı bıraktı günde 2 paket içerken hem de aonda gördüğüm şey inanötı sende inanırsan bebişin seni daha fazla bekletmicek bak görürsün opuyorumnanaktan:Saruboceq:

ben monütörü kullanmaya devam ediyorum hayatım bugün 3. seviyeyi gördüm testte bu yumurtaların büyüdüğünü ve 2 gün içinde çatlayacağını gösteriyo yani bugün ve yarın antremandayım:roflol:moralimi yüksek tutmaya çalışıyorum bol bol hayal kuruyorum insan bir şeyi çok istiyorsa hayal kurarak hayatına çağırıp gerçekleştirebiliyomuş ondanyerimsenibeneşimle isimlerini bile bulduk yani daha öncede hep konuşurduk isimlerini falan hayal ederdik ama vazgeçerdik bi süre sonra o isimlerden bu defa isimlerini tam anlamıyla oturttuk kafamızda opuyorumnanaktan

hayırlısı tatlım yaa inşallah emeklerimizin karşılığını alıcaz merak etme allhımın izniyle iyi bak kendine görüşürüz canım haberdar et gelişmelerden merakta bırakma tamam mııopuyorumnanaktan