Çocuk olmadan Aile Olabilmek

Konusu 'Aile, Evlilik ve Çocuklar' forumundadır ve gizel tarafından 12 Mayıs 2007 başlatılmıştır.

12 Mayıs 2007
    Konu Sahibi : gizel
  1. gizel

gizel Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Sevgili Dostlar Merhaba, Aramızdaki herkesin Anneler Gününü ve Kaynanalar Gününü Kutluyorum! :çiçek: :çiçek: :çiçek: :çiçek: :çiçek: Aslında bütün kadınlar içgüdüsel ve yaradılış olarak Annedirler. Dolayısıyla Anne olmak için illaki çocuk doğurmak gerekmiyor diye düşünüyorum.kafamçokkarıştı Mesela ben hiç çocuk doğurmadım ama çok çocuk doğurdum. :KK46: Doğurmadan doğuranların Anneler Gününü ayrıca takdirle yürekten kutluyorum.:hooray:

2. 12 Mayıs 2007
  3. fguney

fguney 2. bebeğim yolda Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    katılıyorum sana ama biliyosun illa doğuran annedir diyenlerin sayısı epey bi fazla.

4. 12 Mayıs 2007
  5. gizel

gizel Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Aynı düşünceleri paylaştığımız için sevindim. Eğer sadece hamilelik süreci ve doğum ile kazanılacak bir mertebe ise bu haklı olabilirler. Acaba; toplumdaki annelere duyulan saygı; onların evlatlarını taşıyıp doğurmalarından mı Yoksa gösterdikleri KELIMELERLE ANLATILAMAYAN FEDAKARLIK VE KARSILIKSIZ SEVGI den dolayımı dır? Sözkonusu çocuklar olunca hangi kadın fedekarlık ve sevgiden uzak durabilir ki....

6. 14 Mayıs 2007
  7. gizel

gizel Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Alevciğim, seni gönülden takdir ediyorum. Tüm çocuklara karşı duyarlı bir kalbe sahip olmak başka; kimsesiz bir çocuğu evlatlık edinmek bambaşka bir büyüklük. Çok az insan bu cesareti gösterebiliyor ne yazıkki.