çocuk terbiyesi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Konusu 'Aile, Evlilik ve Çocuklar' forumundadır ve fatmanur38 tarafından 23 Şubat 2010 başlatılmıştır.

23 Şubat 2010
    Konu Sahibi : fatmanur38
  1. fatmanur38

fatmanur38 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ''Hayvan ceza ile insan vicdanı ile terbiye olur.''
    evet arkadaşlar foruma şöyle bir göz attım da hep eşler ,kayınvalidelerle ilgili sıkıntılar var çocuklarımaza ,canlarımıza sadece bir topik var.bu topigi açtım çunku iki tane evladım var ve farkettimki eştir kaaynanadır bunları çozmeye çalışmaktan ,duşunmekten anneligimi unutmuşum çocuklarımız hızla buyuyor ve yaşadıkları olaylardan biz farkında olmadan ciddi yaralar alıyorlar ve ilerki yaşamlarında sorunlu,uyumsuz ,sorumsuz birer eş oluyorlar.
    madem oyle madem bizim şuan yaşadıgımız sorunlarımız hep çocukluktan kaynaklanan yaşadıklarımızın ruhumuzda bıraktıgı izlerden kaynaklanan sorunlar ozaman oyle birer anne baba olalımkı çocuklarımız ilerde sorunlu eş olmasınlar ..
    bu topigi bir bilgi alışverişi şeklinde kullanalanalım herkes duşuncelerini ve bildiklerini paylaşsın
    hadi bakalım tek derdimiz çocuklarımızı sorunsuz eş yapmak olsun allahın izniyle:))):Saruboceq:

2. 24 Şubat 2010
    Konu Sahibi : fatmanur38
  3. LEYLA3842

LEYLA3842 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    güzel konu cnm..sağol..bu topikte ''faydalı bir program OKUL EVDE BAŞLAR.''başlıklı bir konu var.sanırım 2.sayfada kaldı bilmiyrm gördünmü...burç fm de okul evde başlar diye bir program..internette arşivden dinleyebiliyorsun..bir de yine ÇOCUK DEYıP GEÇMEYıN var..çarşamba ve perşembe günleri saat 11 de sanırım..yine nette var..ben bu iki programdan çok şey öğrendim..ajandama not ediyorum ve hergün dinliyrm..şiddetle herkese tavsiye ederim..program sunucuları uzman pedagoglar ve a-dan z ye çocuklara dair herşey var...çocuk deyip geçmeyin soru cvp şeklinde..ve soruların içinde hep kendi yaşadığımız ve çözüm bulamadığımız olaylar var...a.s.