çocuk yapmadan önce bunu bir okuyun =)

Konusu 'Duyuru : Ben de hamileyimmm' forumundadır ve Harpy tarafından 18 Ocak 2010 başlatılmıştır.

18 Ocak 2010
    Konu Sahibi : Harpy
  1. Harpy

Harpy Today is a gift, thats why they call it PRESENT Üye

Beğenildi:
    7.810
    Ödül Puanları:
    188
    arkadaşlar ben de hamileyim boshayallersmile

Iste cocuklu yasama hazirlanmanin en iyi adimlari:

1. Kose basindaki supermarkete gidin. Hicbirsey satin almadan kasaya yonelin ve cebinizdeki butun parayi kasiyere verin. Daha sonrada yandaki eczaneye gidin kredi kartiniz ile ilaclar alin.

2. Aksam saat 17:00 ila 22:00 arasinda elinizde yaklasik 4 kg. agirlik tasiyarak surekli ev icinde yuruyun. Saat 22:00 de agirligi yataga birakin, saati 24:00 e kurun ve yatin uyuyun.
    Saat tam 24:00 de kalkin 4 kg. agirligi tekrar elinize alin ve saat 01:00 e kadar evin icinde dolasin. Agirligi tekrar yataga koyun. Saatin alarminida 03:00 e kurun yatin. Uyuyamiyacaginiz icin tekrar kalkin ve bu kez elinizde agirlik olmadan evin icinde dolanip durun. Saat 02:45 de koltukta kendinizden gecin. 03:00 te calan alarm ile firlayin,
    15 dakikalik uyku sersemligi ile yataga yonelin ve agirligi elinize alin. Saat 04:00 e kadar karanlikta elinizde agirlik varken dolanin ve bu arada yuksek sesle de sarkilar soyleyin. Kendi kendinize konusun.Saati 05:00 e kurun ve kendinizden gecerek bir sure daha uyuyun. Boylece toplam uyku miktariniz 45 dakikaya yukseltin. Kahvaltiyi hazirlayin. Guleryuzlu olun ve bu dediklerimi 5 yil boyunca her gece tekrarlayin.

3. Eve bir ahtapot getirin. Ve 5 yil boyunca onu her sabah duzenli bir sekilde giydirmege calisin. Ayrica ahtapotu bir cuvala, hicbir kolu disarda kalmiyacak sekilde , en kisa zamanda sokmanin provasini yapin. Bu prova sonunda cocugunuzu her sabah minimum hasarla giydirmeyi ogreneceksiniz.

4. Bir kavun satin alin. Kavunun bir bolumune kucuk bir delik acin. Sonra kavunu uzunca bir iple duvardan assagiya sallandirin ve kavunu iki yana sallayin. Kavun sagdan sola durmadan sallanirken, bir kasik sicak suyu alin. Durmadan sagdan sola sallanan kavunun ustunde daha once acmis oldugunuz delige, bir tek damla yere dokmeden sokmaga calisin. Bunu basardiginizda o mini minnacik, sevimlimi sevimli yavrunuza en az hasarla yemek yedirmeyi ogrenmis olacaksiniz.

5. Agzinizdan cikan her cumleyi en az bes kere daha tekrarliyarak konusmaya alisin. Bunu bir yasam bicimi haline getirin.

6. Disariya cikmak icin giyinin. Banyonun kapisi onunde tam tamina yarim saat bekleyin. Asagiya inin. Kapinin onunde bes dakika bekliyin. Sonra tekrar eve donun. Tekrar disariya cikin. Evin onundeki yolda yurumeye baslayin. Cok ama cok yavasyuruyun. Yururken de yerde gordugunuz her sigara izmaritini, cikleti, kirli kagit ve mendili ve olu karincayi dikkatle ve uzun uzun seyredin. Aniden yeter artik senden cektigim diye avaziniz ciktigi kadar bagirin. Eve geri donun. Bu provayi yaptiginiz zamanda kucuk cocugunuzla yuruyuse cikmaya hazir hale geleceksiniz.

7. Supermarkete gidin ve yaniniza da orta buyuklukte bir keci alin. Supermarkete girince keciyi serbest birakin. Daha sonrada kecinin icerde kirdigi, tahrip ettigi herseyin parasini sorgusuz sualsiz odeyin. (Evet, bununla da cocuk ile birlikte alisverise hazir duruma gelmis bulunuyorsunuz.)

8. Evdeki koltuklarin uzerine tereyagi surun. Perdelerede recel bulastirin. Mutfakta pismekte olan bir adet baligi calin ve onu misafir odasinda bir yere saklayin. Baligin odada 5 ay kimse tarafindan bulunmadan kalmasini saglayin. Evdeki yeni sulanmis ciceklere elinizi sokun ve aldiginiz camurlar ile temiz duvarlar uzerine figurler yaratin.

Evet, artik ev de cocuk icin provali hale geldi..
    Tamam mi ? Tamamsa, butun bunlari yaptiysaniz, artik cocuklu yasama hazirsiniz demektir.

2. 18 Ocak 2010
  3. dlkkcr

dlkkcr Yorgunummmm Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    yandık o zaman,çocuklar bu kadar yaramaz mı oluyor eyvahedigeldismile

4. 18 Ocak 2010
  5. NohutluPilav

NohutluPilav :)))))))))))))))))))))))) Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    olsunda ben razıyım ya hazırımda yani:)

6. 18 Ocak 2010
  7. Harpy

Harpy Today is a gift, thats why they call it PRESENT Üye

Beğenildi:
    7.810
    Ödül Puanları:
    188
    kavun ve keçi yerine sevimli bir bebek olacağı için seni bu kadar zorlamaz ne yapsa tatlı gelir :)

8. 30 Ocak 2010
  9. KARAFESLEGEN

KARAFESLEGEN RabbiminLütfuHosgeldin Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    onun kokusu yeter zemuszemus

10. 30 Ocak 2010
  11. elfida33

elfida33 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    amannnnnn arkadaşım olsunda herşeye razıyız biz .bırak ev batsın işler birbirine girsin ne olacak sanki..ben çalışıyorum ve öğretmenin yani ev iş çocuk üçgenine alışkınız.senin çocuk var mı merak ettim bence var o yüzden böyle farklı şeyler düşünüyorsun bide bizim çektiğimizi düşünsen bu yazıyı hemen silerdin..

12. 31 Ocak 2010
  13. ALLAHvarGAMyok

ALLAHvarGAMyok ikizlerin annesi ♡♡♡ Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    198
    hayırıosıylan olsunda ben herseye katlanmaya hazırım allhın ıznıylen :):):):)

14. 31 Ocak 2010
  15. azelya55

azelya55 Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    akannehirakannehir

16. 31 Ocak 2010
  17. hadibakem

hadibakem oğlum bırakma anneni Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    ben bukadar olacagını düşünmüyorum açıkcası
    ahhhh bir bebegim olsa sağlıklı bir şekilde kucagıma alsam
    sabaha kadar uykusuz kalmaya bile razıyımm
    kokusuna ölürüm onunn.

18. 31 Ocak 2010
  19. zeynepb

zeynepb 2 mayıs hedef 68 Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    146
    gözüm korktu ya bu nedir kaydirigubbakcemile3
    desem de ınanmayın... canım feda mınık kızıma bı dogsun kokusunu ıcıme cekıyım saglıkla buyudugunu gorıyım ne perde gozumde ne koltuk ne baska bısey...