Çocukken hiç zorla saçlarınızı kestirdiler mi?

Konusu 'Saç Şekilleri (kesim, örgü, topuz) & Kataloglar' forumundadır ve sinmar tarafından 6 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

6 Temmuz 2010
    Konu Sahibi : sinmar
  1. sinmar

sinmar Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    Ehhh, hadi biraz nostalji yapalım, var mı sizin de böyle kötü anılarınız, yoksa çocuk da olsanız her zaman istediğiniz modeli mi kestirdiniz kuaförde?

Benim var kötü anılarım. İlkokula gidiyordum ve saçlarım belimdeydi, sürekli hastalanıyordum, doktora gittik, sinüzitmişim. Doktor, saçlarımı kısacık kestirmemizin iyi olacağını söyledi. Götürdüler beni kuaföre, saçlarımı amerikan tıraşı kestirdiler. Kuaför, erkek çocuğu gibi makineyle tıraş etti saçlarımı. Hiç unutmuyorum o anı, elimi saçlarıma bi götürdüm, aman Allahım çok fenaydı ama nasıl ağlamıştım. Upuzun saçlarım gitti, ensemdeki ve yanlardaki saçlar en fazla yarım santimdi, çok ağladım çok... Sonra alıştım, birkaç yıl hep öyle kesildi saçlarım mafoldumben

2. 6 Temmuz 2010
  3. oyuncu1234

oyuncu1234 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    86
    ben bitlendiğimde kestirmiştim:KK70:hehehhehehe:KK70: annemin zoruyla:KK70:

4. 6 Temmuz 2010
  5. Uqurboceqi

Uqurboceqi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    oFf sorma tatLm ya küçükken hep kuafördeydm biraz uzatamıyordm saçımı neymiş eFeNdm anNem kısa saç seviormş sanki oNun saçLarıı :gitme: Neyseki Şuan saçLarım beLime qeLior MükemmeL :kedi: sengözlerimebaksanab

6. 6 Temmuz 2010
  7. Phi1618

Phi1618 askim~ben~bebegimiz Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    benim başıma daha fecisi geldi .. ay çok komik ya.. annem güzelim saçlarımı zor oluyo diye bendeniz modeli kestirmişti buraya kadar baya bi ağladım ama daha fecisi de oldu.. annem beni babama bırakıp bi yere gidecekti kuaförden sonra.. babam saçlarımı gördü (bendeniz modeli, küt uçları sivri geliyodu) bu nasıl kuaför eğri kesmiş bunu diyip beni kendi berberine götürdü... o gün bugündür ruhsal problemler yaşıyorum işte..sempatiksalakcinni

8. 7 Temmuz 2010
  9. defesen

defesen Herseyi cok dert ediyor.. Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Ilkokulda hep ensemde kut modeldi. Bir de kafamiza beyaz dantelli kelebek kistirma tokalardan takardik:))))
    Ortaokul ve lisede omuz hizasindaydi, sonra daha da uzattim ama hic cok uzun olmadilar.
    Pek hevesim de yoktu ki..

10. 10 Temmuz 2010
  11. BenArabesk

BenArabesk Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    33
    Ödül Puanları:
    0
    kucukken ağzımda sakız varken uyuyakalmısım :))) o sakızda her yanıma bulasmıss :KK43:(( belıme kadardı erkek cocugu gibi oldummm :mad:@@

12. 10 Temmuz 2010
  13. lirik guzel

lirik guzel bekle beni 35.5 :) Üye

Beğenildi:
    887
    Ödül Puanları:
    188
    Saçlarım zorla hiç kesilmedi.Belime kadar uzanan,sapsarı saçlarım vardı.Uçlarından aldırırmış annem,saklamış saçlarımı.Çıkarır çıkarır bakarım,ipek gibi,sapsarı.Hey gidi ,hey !..boshayallersmile

14. 10 Temmuz 2010
  15. AyShE GuL

AyShE GuL Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    148
    ben de ilkokulda bit yüzünden belimde olan saçlarımı erkek modeli kestirmek zorunda kalmıştım.daha doğrusu zorunda bırakılmıştım bizimkiler tarafından..çok ağlamıştım ama fayda etmemişti.senağlama :)

16. 10 Temmuz 2010
  17. cimcime eses

cimcime eses Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    196
    Benimde saç anım vardır, küçükken köye gittik saçlarım çok güzeldi belimdeydi, hemde lüle lüle, yola çıktığımız andan itibaren saç diplerim kabardı ıstanbul'a gelene kadar resmen yara oldu hemde iltihaplı yara :KK43:( Ağlayarak kesmişlerdi saçlarımı, bazıları nazardan olduğunu söylerdi, annem göz göz olduklarını söylemişti...

18. 12 Temmuz 2010
  19. seljan

seljan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    hiç isteyerek kestiren olmuş mudur ben onu merak ediyorum kaydirigubbakcemile3