Çocukken yaptığın en komik ve en kötü şey

Konusu 'Hiçbir başlığa uymayan yazılar !' forumundadır ve katrem tarafından 20 Kasım 2008 başlatılmıştır.

20 Kasım 2008
    Konu Sahibi : katrem
  1. katrem

katrem Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    53
    Ödül Puanları:
    148
    kaydirigubbakcemile5

Merhabalar
    Hepimiz çocuk olduk şimdi o günleri çok geride bırakmış olsak da biraz geri dönüp hatırlamaya ne dersiniz?

kızlar benim sorum şu :

Acaba çocukken yaptığınız 1. si en kötü ve 2. si en komik şey nedir?kaydirigubbakcemile

2. 20 Kasım 2008
  3. tinkimi

tinkimi meleğim ünüversiteli:):) Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    ilkokoldayken bitlenmiştim saçlarım çok uzundu :eek:
    arkadaşlarım saçımda gezen bitleri görmüşler tabiki bende çok safım
    bitin ne olduğunu bilmiyorum benimle dalga geçip güldüler ne kadar utanmıştım kaydirigubbakcemile
    ağlaya ağlaya eve dönmüştüm senağlama

4. 20 Kasım 2008
  5. HanimKelesimiGetir

HanimKelesimiGetir TEK DİL TEK VATAN Pro Üye

Beğenildi:
    33.941
    Ödül Puanları:
    563
    En kötü şey dişimi çeken doktorun elini ısırmıştım canım yandığı için.
    En güzelide anneler gününde annemin kullandığı saç tarağını gazete kağıdına sararak ona hediye etmiştim.

6. 20 Kasım 2008
  7. aime21

aime21 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ne kadar komik bilmem ama

5 yasimda iken kaslarim cok uzun diye kaslarimii kesmistim ikisinide
    sonra utancimdan sanc bandlarimi kaslarimin üstüne cekerek kapatmaya calismisim hep :-))):sm_confused:

8. 21 Kasım 2008
  9. gxuxz_gxuxzeli

gxuxz_gxuxzeli Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    5 yaşımdayken arkadaşlarımla evin bahçesinde oynuyordumgamyoncuiremsu.oturduğumuz yer site içindeydi..daha sonra arkadaşlarımın binasının önüne gitmiştik..tabi annemlere haber vermeden:eek:
    onlarda seslenmişler seslenmişler bulamayınca korkup site içinde aramaya başlamışlar.
    en son babamla göz göze geldim.. NEREDESİN SEN! diye yüksek bi ses duyunca paçalarımdan aşağı bi sıcaklık hissetmiştim:eek::roflol: sonrası da gözümden süzülen gözyaşlarısenağlama

10. 21 Kasım 2008
  11. coyness

coyness depresif kişilik Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    yaptığım en komik şey evdeki bütün baharatları birbirine karıştırmak olmuştukaydirigubbakcemile3
    karabiber, toz biber, nane, kekik, kimyon vb
    2 yaşındaydım ama çok net hatırlıyorum

en kötü şey de eski evimizin balkonundaki karıncaları tırnağımla ikiye ayırmam:eek:
    çok mu sadisttim bilmiyorum ama çok zevk alıyordum -tatlicadiarzu-

12. 21 Kasım 2008
  13. cemre_SU

cemre_SU halasının kuzusu:) Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    bende dedim kedisinin bıyıklarını kesmiştim sonra bana kızmışlardı nasıl fare tutacak diye çocuk aklı işte

14. 21 Kasım 2008
  15. EU1

EU1 Guest

ya ben çok kötü bişey yapmışım küçükken hani çocuklar böyle acayip sorular sorarlar ya o an banada denk geldi o acayiplik 5, 6 yaşlarındayım sanırsam evdede misafirler var erkek kız yani büyük kişiler bekarlarda vardı yani kalabalıktı televizyon izliyoduk haberlerdede tecavüzle ilgili haber vardı sonra ben döndüm babama, babama hemde tecavüz ne oluyo baba dedim nasıl yapılıyo dedim tabi bunu herkez duydu ve bana bakıyolar ben hiç bişe anlamıyorum tabi bazı kişiler gizlice gülüyolardı sonra babam bana bi kızdı sorumun cevabını da yaşım ilerledikce öğrendimm:)))

16. 21 Kasım 2008
  17. EU1

EU1 Guest

sonra ben kedileri yavru kediler vardı toplardım onları hiç korkmazdım tutardım kuyruklarından döndürür döndürürün birbirlerine carpardım zavallı kediler çok çekmişlerdi benden küçükken

18. 21 Kasım 2008
  19. evrem716

evrem716 İşte benn! Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    146
    Küçükken bizim orada bir hemşire teyze oturuyordu. Çok sık hastalandığım için iğne yapmaya geliyordu. O sırada dişim sallanıyordu ama çektirmiyordum. Korkuyordum. :)Kadın iğne yaparken canımı çok yakmıştı, ben de ağzımı sonuna kadar açıp bağırmıştım. O da sallanan dişimi görüp çekmişti.:) O zaman için kötü bir anı ama şimdi gülerek anıyorum.