çocuklar erken anasınıfına mı başlayacak

Konusu 'Bakıcı ve Kreş' forumundadır ve tugbamurat tarafından 15 Ocak 2008 başlatılmıştır.

15 Ocak 2008
    Konu Sahibi : tugbamurat
  1. tugbamurat

tugbamurat bismillahirrahmanirrahım Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    a.s.merhaba arkadaşlar televizyonda duyanlar olmuş anasınıfı mecburi ve ilk okula 5 yaşında erken başlanacakmış duyan varmı kesin karar oldumu tam olarak ne deniliyo benim oğlum 3 buçuk olacak eylülde tam 4 doluyo 5 giriyo acaba benım oglumdamı eylülde anasınıfına başlayacak ben kreşe vermeyi düşünüyodum bilgisi olanlar bekliyorum :1no2:

2. 15 Ocak 2008
  3. profiterol

profiterol Guest

canım bende duydum bu konuyu 5 yaşında ilkokula başlanıcakmış şimdiki çocuklar çok zeki olduğu için 7 çok geçmiş bi sürü şey duydum bende ama ne kadar doğrudur bilemiyorum ama olursa böyle bişey daha iyi olur diye düşünüyorum hayırlısı...:içelim:

4. 17 Ocak 2008
  5. tugbamurat

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    kimsenin bilgisi yokmuuuu arkadaşlar

6. 17 Ocak 2008
  7. tamar

tamar Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    slm bayanlar.7 çok geç kampanyasını biliyorum hatta ve hatta kampanyaya destek verip oğlumu 3.5 yaşında anasınıfına yazdırdım.5 yaşında ilk okula başlanacağını pek sanmıyorum.belki anasınıfına başla yaşı küçüültülmüş olabilir.mesela 2 yıllık bit süreç haline getirilmiş olabilir.

8. 17 Ocak 2008
  9. ilgin0707

ilgin0707 seviyor seviliyor:) Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    canım öyle bir konu sözkonusu ama ne zaman başlar bilinmez ama 5 yaş çok erken bence çocuklar okuldan çok çabuk sıkılabilirler 7 yaş bile uzun geliyordu çünkü ama hayırlısı

10. 18 Ocak 2008
  11. tugbamurat

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    herkes öyle söylüyo ama ben hiç televizyonda rasgelmedim hayırlısı kesinleşince açıklarlar heralde

12. 18 Ocak 2008
  13. aleyna19

aleyna19 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    slm canım ewet öyle bir söylenti var ama eltimin torunun ögretmeni yok öyle bişey daha kesinleşmedi herkes yine normal yasında gidecek demiş adamcaz ama bilmem nasıl olur artıkın ama 5 yaş çok erken çogu çocuk o yaşta konuşmayı bile sökemsken nasıl okula gidip yazı yazcak ders yapcak saçma bence zaten okulları uzattılar çocuklar zorla gidiyolar 5 yaşına düşünce egitim hepten bıkar yavrucuklar neyse çok konuştum sevgiyle kal

14. 18 Ocak 2008
  15. rxuxyanaz

rxuxyanaz KOCALARI AZDIRMA BAKANI:) Pro Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    148
    ya ben de duydum ama kesin bi bilgim yok benim kzızım 2 yaşında ve ben onu anasınıfına verdim erken hergün gitmio istedigi zaman gidio hoş ona kasa hergün istioda hergün götürmüyorum ama çok ii geldi çocuk evde çok sıkılıo ya orda bişeyler yapmak ögrenmek onun hoşuna gitti bende çocuk gelişimi ögretmeniyim ama şuan çalışmıyorum evde oldugu günlerde de ben ilgileniyorum sanırım okulada erken vercez

16. 18 Ocak 2008
  17. yxixldan74

yxixldan74 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    bildiğim kadarıyla anasınıfını zorunlu hale getirecekler yani 5 yaşında anasınıfına başlayacak ilköğretime ana sınıfını da dahil ediyorlar konu bu.ayrıca bende 5 yaşında ilkokula başladım ve sınıfın çalışkanlarındandım hiçde bıkmadım keşke biraz daha okuma imkanım olsaydı.

18. 20 Ocak 2008
  19. kedicik81

kedicik81 işte yanlızlık ben buyum Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    bu konuyla ılgılı bır baslık acmıstım ardan bılgı alabılırsınn egıtım vekadın bolumune gırersen gorursun