Çocuklar herşeyimiz

Konusu 'Aile, Evlilik ve Çocuklar' forumundadır ve matibore tarafından 20 Ocak 2008 başlatılmıştır.

20 Ocak 2008
    Konu Sahibi : matibore
  1. matibore

matibore Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    :1hug:Merhaba arkadaşlar Pazar günlerinden nefret ediyorum.Ne iş bitiyor ,ne zaman geçiyor.Sizlerde böylemi düşünüyorsunuz yoksa birtek benmi sıkılıyorum.Aslında bugün hava çok güzel herkes kordona çıkıyor bendemi gitsem acaba.Ben Balıkesir akçayda oturuyorum.Burası için herkes cennet diyor fakat ben sıkılıyorum.Belki aileme uzak olduğum için,belkide dün akşam küçük oğlumun doğum gününü kutladık ,yaşlandığımı düşündüğüm için offffffffff aman ne olduğunu bende bilmiyorum.Ama şundan eminim ki iyikide bu çocuklarım varmış,onları çok seviyorum.İnsanın çocuklarının olması çok güzel .Bazen insan bir çok sıkıntısını çocuklarıyla paylaşıyor,onlarla gidermeye çalışıyor onlarla ağlayıp onlarla gülüyor.Belki ebeveyinler farkında olmadan hayatın iyi ve kötü taraflarını çocuklarıyla yaşıyorlar. Ben çocuklarım olmadan asla diyorum.

2. 26 Ocak 2008
  3. baxsxak63

baxsxak63 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    :1hug::dance:benimde bir kızım var geçte olsa.Bende hiçbirşeye değişmem allah çocuklarımıza sağlıklı uzun ömürler versin:nazar:

4. 27 Ocak 2008
  5. aysima81

aysima81 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    merhabalar canim ben almanyada yasiyorum.aslinda gelin olarak gittim neyse gittigim ilk gun hamuile kaldim .hamileligim cok zor gecti falan alisamadim almanyaya dil bilmem iz bilmem ailemi ozlerim.neyse oglusum dogru sanki dunyama gunes dogdu sanki.beni o karanliklardan umutsuzluklardan alidi cikardi.sonra hayati onun gozuyle gorur oldum.o gulunce dunyalar benim olurda.kisacasi dunyanin ebn guzel sevgisi evlat sevgisiymis iyiki var iyide dogurmusum .onsuz bunca yil nasil yasamisim bilmiyorum uc yasinda oglusum.37 hafta bes gunluk hamileyim insallah kizim olucak bide.rabbim kimseyi evladindan ayirmasin.onlarin bi gozyasini bile akitmasin.

6. 27 Ocak 2008
  7. EU1

EU1 Guest

bazen çocuklarla uğraşmak çokzor oluyor ama onlarsız nefes alamam çocuklarımı çok seviyorum

8. 27 Ocak 2008
  9. Çxoxpçxux

Çxoxpçxux Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    148
    Çoğu zaman beni deli etselerde onlarsız duramıyorum. Onlar benim herşeyim.
    Onları verene kurban olurum ben.