çocuklarda alt ıslatma

Konusu 'Tuvalet Alışkanlığı ve Eğitimi' forumundadır ve selena tarafından 23 Aralık 2008 başlatılmıştır.

23 Aralık 2008
    Konu Sahibi : selena
  1. selena

selena araştırmacı Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    herkeze merhaba benim sorunum oğlumun altını ıslatması sekiz yaşında üç yaşında bezden kurtuldum sadece gündüz geceleri hala bez bağlıyorum ona fazla takılmıyorum artık ama gündüzde sürekli altı ıslanıyo neler denedim olmadı doktora götürdüm testler yapıldı herşey normal en son bir test kaldı oda ürodinami diye oda çok can yakıcı ve rahatsızlık verici diye erteledim ve yaptırmak ta pek istemiyorum oğlumla konuştuğumda da bana bir rahatsızlığının olmadığını sadece tuvalete gitmeye üşendiğini söylüyor ama hakikaten çok yoruldum ve yıprandım ne yapayım bilemiyorum lütfen bilgi ve paylaşımlarınızı bekliyorum.:çok üzgünüm:

2. 23 Aralık 2008
  3. Elis

Elis Guest

valla ben biyerde duymustum,bi yakinimda yapti ise yaradigini soyledi 14 yasinda kizi altini islatiyodu............dalak yedirdi cocuguna kesildi,cok sukur.......

4. 23 Aralık 2008
  5. selena

selena araştırmacı Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    elis çim çok teşekkürler dalak yedirdi derken bunu kaç gün yada ne şekilde pişirip yedirdi?

6. 23 Aralık 2008
  7. Elis

Elis Guest

bi kac gun aksam yemeklerinde yedirdi cocuguna 2 yada 3 gun,ister kizart ister hasla ,nasi istersen artik.........
    ama kizinin haberi yoktu dalak oldugundan,artik haberi olmadan mi yemesi gerekiyodu,yada bilirse yemez diyemi ,soylemedi orasini bilemiycem ama,,,,,,,,,,,ise yaradigini soylemisti..bi dene sende,zararli bise degil ,,et sonucta.............umarim ise yarar.....a.s.

8. 26 Aralık 2008
  9. selena

selena araştırmacı Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    benimle aynı sorunu yaşayan hiç kimse yokmu arkadaşlar?

10. 3 Ocak 2009
  11. METECEREN

METECEREN Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    evet aynı sorun benim 8 yaşındaki oğlumdada var ama seninki gündüzde yapıyo sanırım benimki sadece geceleri kaçırıyo inan bende bıktım çarşaf yıkamaktan 6 ay önce doktora götürdüm bir yığın testten sonra bir ilaç verdi ama ilacı hala denemedim bizim oralarda bu tür ilaçların kısırlık yapabilecegini söylerlerdi o yüzden veredim doktorumda kesinlikle öyle bişey yok dedi ama artık vermeyi düşünüyorum çünki yoruldum artık ilacı 6 ay kullanmalıymışım bu arada herakşam 1 tane inşallah seninkide geçer canım

12. 3 Ocak 2009
  13. Feyza79

Feyza79 kar ciceklerim Üye

Beğenildi:
    20
    Ödül Puanları:
    108
    gecmis olsun kizlar tabiki de kolay degil.bak üseniyorum diyormus o zaman oyuna falan dalip sikistiriyor.benim oglum 5 yasinda elini önüne götürdümü oyun oynarken anlarim hemen tuvalete derim gider.kizlar doktorlar zararli birsey vermez kisir olur falan diye düsünmeyin tedaviyi uygulayin.bizim burda hem hap sekilinde hemde srey seklinde veriyorlar.spey baya ise yariyor.yiyeninde de ayni sorun vardi.ama onlarin ailede sorun vardi babasi sürekli dövüyordu.
    benim kizim da 4 yasinda gündüzleri hic farkina varmiyordu.ic camasiri islaniyordu.kizin islanmis dediginde geldigini anlamiyorum diyordu.doktor a götürdüm kabizlikda vardi.doktaor kabizlik oldugu icin idrar torbasini bastiriyor öyle olunca anlamiyor dedi.bir ay ilac kullandik bagirsaklar düzeldi.ALLAHA sükür kurtulduk.6 aydir bir damla bile islatmiyor ne gece ne gündüz.insallah sizde caresini bulursunuz.

14. 16 Ocak 2009
  15. isp

isp Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Kardes cok güzel anlatiyorsun cok cok tesekürler fakat bu tür ilac larin ismini de yazarsa cok güzel olur Insallah bizler de faydasini görürüz cok tesekürler.

16. 16 Ocak 2009
  17. selena

selena araştırmacı Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım bana sormamışsın gerçi ama bende kullandığım ilacın ismini söyleyeyim belki işine yarar bilgin olur biz üropan diye bir hap kullanmıştık.evet geçici olarak bizimde düzene girmişti ancak hap ı kesince tekrar eskiye döndü.

18. 17 Ocak 2009
  19. feride81

feride81 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhabalar arkadaslar benimde bes yasindaki kizim oyun oynarken veya tv izlerken dalip son saniyeye sıkıstırıyordu wc gıtmeyı tatlılıkla anlattım olmadı kızdım olmadı en sonunda cok sevdıgı defter ve kalemlerını 3 gun boyunca sakladım her kacırdıgında 1 gun daha uzayacak cezan dedım sımdı proplemımız ortadan kalktı ınsallah tavsıyem en sevdıgı bıseyle cezalandırın derım