Çocuklardan Teröristlere Mektuplar-Murat Tazegül

Konusu 'Kitap Tavsiyeleri' forumundadır ve Yeliz tarafından 21 Mayıs 2007 başlatılmıştır.

21 Mayıs 2007
    Konu Sahibi : Yeliz
  1. Yeliz

Yeliz Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    sayın terörist arkadaşım;
    sen ne yaptığının farkında mısın? Dünyanın dört bir yanında bütün canları yakıyosun.dağdaydın şimdi bağdakini kovuyosun.sen bir terörist,öldürdüklerin ise şehit...
    SELİM/7. SINIF

sevgili terörist,
    yaptığının yanlış olduğunu biliyor musun?birisi senin kardeşini,abini öldürse ne yaparsın.yoldan geçerken mayınla ölsen zevk mi alırsın?aileni teker teker öldürseler ne yaparsın?
    eğer hala teröristliğe devam edersen askere gelince seni kendim öldürürüm.terörist bey sana sesleniyorum,duyuyor musun?yoluna mayın döşerim ona göre.
    HAKAN/5.SINIF

sevgili kardeşim,
    inan bana şu işleri bırakırsan tam süper olacaksın.evinde oturmak varken...
    anladın sen onu...
    TOLGA/4.SINIF

HAYATIN KAYDI

terörist mermisi yarım
    çık dışarıya seni vuralım
    bak çıkmasan ben gelicem
    hayatına son vericem.

5 yıl sonra gelicem
    seni vurup geri dönecem
    bombaları iyade etcem
    hayatına son vericem

ben gelmeden tövbe et
    yoksa mezarını seç
    sen ölmeden dönmicem
    tenhada sıkıştırmaya gelicem

gel tövbe et barışalım
    eğer etmessen kapışalım
    korkarsan babanı çağırma
    ama önce mezarını hazırla
    BAHADDİN/4.SINIF

sevgisiz terörist adam,
    sana sevgili bile diyemiyorum sevgili dersem yalan söylerim!siz gidin suçsuz masum insanları dövün öldürün bende size sevgili deyim.babababababa!
    oldumu şimdi.niye öldürüyorsunuz o insanları?yazımı kötü yazıyorum çünkü güzel yazmayı size layık görmüyorum.size protesto olarak dizi bile yaptılar yayından kaldırıldı.o başka konuda oraya girmeyeyim dizinin reklemında gösteriyor terörden kaç bin kişinin öldüğünü ve kaç bin ytl zarar olduğunu.
    niye terörist oldun?kötü bir çocuklukmu geçirdin?tek bir sebep söyle tek bir sebep!!!
    RUMEYSA/6.SINIF

çocuklar sandığımızdanda akıllıdır bizimde onlardan öğreneceklerimiz var.
    kitabın adı çocuklardan teröristlere mektuplar yukarıda yazdıklarım bu mektupların sadece bir kaçı okumanızı tavsiye ederim sevgiler...

2. 3 Haziran 2007
  3. Yeliz

Yeliz Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    canavarlara

canavarlar,sizler o kadar insan öldürüyorsunuz.siz vatanı bölmeye çalışıyorsunuz.sizin yüzünüzden o kadar mehmetçik ölüyor.siz ne kadar kan canlısısınız.artık su yerine kan akıyor.benim iki abim askere gitti ve vatani görevlerini yerine getirdiler.üçüncü abimde ağustosta gidecek.bende gideceğim
    size bu vatanı vermeyeceğiz.sizler canavarlarsınız.ben büyüyünceye kadar yok olmazsanız ben ve diğer erkek arkadaşlarım büyüyünce yok edeceğiz.
    bu vatan bölünmez.bizim gücümüzü 1.Dünya Savaşında ve Kurtuluş Savaşında herkez gördü.Biz çılgın türkleriz.

yunus emre/5.sınıf

sevgili terörist,sen kendini ne zannediyorsun lan.biraz insani ol insanları öldürme kafasız.bir tutam beynin var onunlada teröristlik yapma.bırak bu işleri ve kendine gel.

uğur/7.sınıf

4. 3 Haziran 2007
  5. xxAyxsxeGxuxlxx

xxAyxsxeGxuxlxx Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    harika şeyler yazmışlar valla tebrik ediyorum onları işte bizim akıllı türk çocuklarımız.teröristler yansın hallerine şuncacık çocuk kadar çalışmıyo kafaları.

6. 9 Haziran 2007
  7. Yeliz

Yeliz Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    insanlar neredeyse hergün birer birer ölüyor.peki sebebi ne?siz peki ya siz terörist değil ölen insanlardan olsaydınız hiç düşündünüzmü? siz insanları öldürüyor her yere bomba koyuyorsunuz.ya farketmediyseniz ailenizde oradaysa! ben ölen insanlara üzülüyor ve korkuyorum,çünkü o insanlardan biri ben olabilirim...ah şu sizlere söylecek söz kalmadı.yapmayın yapmayın yapmayın...ne yapalım böyle geldiniz böyle gitmeyin bizi üzmeyin.

kübra/5.sınıf

8. 9 Haziran 2007
  9. Yeliz

Yeliz Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    dikkat terörist!

terörist abi,biz birer canlıyız bunu biliyormusunuz siz canlıları yok ediyorsunuz.neden böyle şeyler yaptığınızı anlamıyorum.sizi,kaba davranarak kızdırmak istemiyorum.siz kendinizede zarar veriyorsunuz..siz sizde çok fazla olmayan şeyleri istiyorsunuz.mesela:ırak,ırak'ta çok fazla petrol var.sizde ise az ama sizde çok olan şeyler onlardada az olabilir.siz başkalarının mallarını almaya çalışırsanız onlarda sizinkileri neden almasın?onlarda alabilir ama siz onlara savaş açtığınız için onlar size birşey yapamıyor.ama belki birgün sizin bu yaptıklarınızdan dolayı onlarda size savaş açabilirler.sizde bunları düşünüp,onlarla savaşı bırakın.barış içinde yaşamanın mutluluğunu anlayacaksınız.

beyza/5. sınıf

10. 9 Haziran 2007
  11. XIXpeknur

XIXpeknur Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    76
    Aferin Onlara.

12. 9 Haziran 2007
  13. tuluat

tuluat Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Onlarda ilk okul çocuğu kadar zeka yok ki anlasınlar... Tebrikler valla yurdumun akıllı, vicdanlı çocuklarına ama anlayacak kapasite, bir dirhem beyin ve vicdan olmadıktan sonra ne yaparsan yap , boşşş

14. 9 Haziran 2007
  15. melonşapka

melonşapka Guest

insan böyle şeyleri görünce
    ayrı bi umut doğuyo gelecek için yarınlar için