çocuklarımız ve biz

Konusu 'Aile, Evlilik ve Çocuklar' forumundadır ve beren2008 tarafından 20 Kasım 2008 başlatılmıştır.

20 Kasım 2008
    Konu Sahibi : beren2008
  1. beren2008

beren2008 2013 benim yılım olacak:) Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    :KK46: merhaba arkadaşlar benim 6.5 yaşında bir oğlum var ben oğlumu büyütürken kayınvalidemle çok yakın oturuyordum tabii oğlumu büyütürkende ister istemez beraberdik vede ben hiç bir şekilde çocuğumu yönlendiremiyordum benim kızdığım şeye kayınvalidem bana tepki veriyordu vede oğlumu nazlıyordu sonra biz kayınvalideme uzak biryere taşındık vede ben oğlumu artık istediğim gibi yetiştirmeye başladım fakat burdaki sorun şu oğlum ne zaman babaannesini görse tekrardan eski günlerine dönüyor vede birkaç gün onlarla kalırsa aşırı derecede değişiyor vede beni sevmediğini babaannesine gitmek istediğini düşünüyor vallahi artık acaba ben kötü bir annemiyim diye düşünüyorum ama ben onun için sabahın köründe kalkıp işe gidiyorum vede şuda var ben hem çalışıyorum hemde çocuğuma bakmaya çalışıyorum servisine işyerimden bindiriyorum akşam derslerine çalıştırıyorum vs ama yinede o beni istemiyor ya ben napacağım arkadaşlar bana akıl verin lütfen vede eşimde çocuğumuzun tavırlarını normal buluyor acaba yalnış bendemi:eek:klava:

2. 20 Kasım 2008
  3. JJuLiEtt

JJuLiEtt Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    52
    Ödül Puanları:
    198
    uzaklastığı için özlüyor olabilir
    bende cocukken babanne ve dememe cok düşkünmüşüm
    ve sık sık onlarda kalırmısım
    kendini kötü anne olarak düşünmeyin
    ama babanneden soğutmayada calısmayın
    yoksa ters tepebilir.

4. 20 Kasım 2008
  5. beren2008

beren2008 2013 benim yılım olacak:) Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    yok be canım neden soğutayım babaannesinden babaannesini tabiiki sevecek ama ona olan sevgisinden bir parçada bana verse ne güzel olacak ama :eek: