Çocuklarımıza Teşekkür Edelimmi???

Konusu 'Tebrik, Teşekkür Ediyorum /:)' forumundadır ve gxuxlse tarafından 28 Ağustos 2007 başlatılmıştır.

28 Ağustos 2007
    Konu Sahibi : gxuxlse
  1. gxuxlse

gxuxlse Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]a.s.Hayatımın anlamı, yaşama sevincimiz ,canlarımız siz yokken ne yapıyormuşum ben bu soruyu okadar çok soruyorumki kendime?Annelik duygusunun bu kadar güzel yoğun olduğunu bilseydim hiç vakit kaybetmezdim!!Önce bana bu duyguyu yaşattığı için Allah'ıma sonra Canım oğullarıma yaşammıza katıldıkları mutluluğumuza mutluluk kattıkları için çok Teşekkür ediyorum,Annelik zor ,sabır işi zorlandığım:eek:klava:,yorulduğum çok zaman oluyor hergün yoruluyoruz ama önemsemiyorum artık,çocuk büyütmede Sabır çok önemli( iki tane ve ikiside küçükse ) resmen bana sabretmeyi öğrettiler Sert bir insan olarak her olayda daha ılımlı,yumuşak,anlayışlı olmayı becerebiliyorum ani çıkışlarım olmuyor sinirlenmemeye çalışıyorum;biliyorumki ben nekadar sakinsem mutluysam çocuklarda okadar sakin huzurlu mutlu oluyor! Onlardan hergün birşeyler öğreniyorum Oğullarıma bu küçük yaşlarında bana Sabretmeyi öğrettikleri,en önemlisi beni eğittikleri için çok teşekkür ediyorum!! Arkadaşlar istedimki burda 'da duygularımızı paylaşalım Herşeyimiz olan çocuklarımıza hepberaber teşekkür edelim onlar bunu çoktan hakediyorlar öyle değilmi?:nazar:

2. 28 Ağustos 2007
  3. gul seha

gul seha Guest

canım ne kadar icten yazmissin ve haklisinda..allah yavrularinla birlikte hayiri ve mutlu bir omur versin sana da esine de...

4. 28 Ağustos 2007
  5. CORUMUNCADISI

CORUMUNCADISI 3 yavrum kuzumlarim Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    146
    ben tsk ediyorum vallaha allahima da sukurler olsun diyorum ki bana oglumui verdigi icin

6. 28 Ağustos 2007
  7. gxuxlse

gxuxlse Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Sende ne güzel temenni de bulunmuşsun,sağol canım hepimiz çocuklarımızla mutlu bir ömür geçirelim inşallah:teytey:KK43:sen teşekkür etmemişsin çocuklarına yazıcak birşeylerin vardır mutlaka)

8. 28 Ağustos 2007
  9. gxuxlse

gxuxlse Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Allah bağışlasın yavrunu çokta tatlıymış maşallah!:nazar:

10. 28 Ağustos 2007
  11. gxuxlse

gxuxlse Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Canım bende çok isterdim bir kızım olmasını :çok üzgünüm:ama çok şükür ikitane sağlıklı evladım var böyle düşünüyorum Senide yavrunuzuda birbirinize bağışlasın sağlıklı çok mutlu günleriniz olsun dilerim!yasakkelimeBence cinsiyet farklılığı kız veya erkek bir annenin duygularını değiştirmemeli diye düşünüyorum.Allahım herkezin yavrusunu korusun:nazar:saklasın

12. 28 Ağustos 2007
  13. gxuxlse

gxuxlse Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Redemon06 katılıyorum çok haklısın evet hiçbir güzellik Anneliğin yerini tutamaz.Kızınızla bir ömür boyu mutluluklar dilerim.

14. 29 Ağustos 2007
  15. BenNazKsK

BenNazKsK Çiçek&Böcük:) Pro Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    Duygularınız için teşekkür ederim..Konuyu açan arkadaşımın yüreğine sağlık

16. 29 Ağustos 2007
  17. BenNazKsK

BenNazKsK Çiçek&Böcük:) Pro Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    Doğduğu gün kokusunu içime ilk çektiğimde,kucağıma alıp onu ilk öptüğümde dünyanın en kutsal duygularından biriyle karşılaştığımı anladım..Öyle güzeldirki bu yaşanası duygu, şuan 9 yaşını sürüyor hiç değişmedi kokusu.
    İlk anne dediğinde gözlerimin içine baka baka söylemişti.İnanın bundan güzel bir hediye olamazdı ama verdi gün geçtikçe, sağlıklı bir çocuk olarak büyümeye devam ettikçe bana dünyanın en güzel hediyelerini verdi..
    Beni doğduğundan günden itibaren hiç üzmediğin,gülümsemenle evimize kattığın neşenin sınırsızlığı için....Hayatımdaki dünyaya verebileceğim enanlamlı duygu ve gelecek olduğun için...Benimle konuştuğun,arkadaşım,dostum olduğun için..Anlayışın, evimize kattığın huzurun için...Şuan bunları dahi yazarken içindeki muhteşem duyguyu yarattığın için SANA TEŞEKKÜR EDERİM ANNECİM..SENİ ÇOK SEVİYORUM DOĞAM..Şükürler olsunki yanımdasın ,sağlıklısın annem

:1hug:a.s.​

18. 29 Ağustos 2007
  19. melike ve masalxix

melike ve masalxix Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben önce aşkların en büyüğü rabbime...
    kızımı bana layık gördüğü için teşekkür ediyorummmm...