çocuklarımızın ilginç takıntıları ve huyları...

Konusu 'Çocuğum Büyürken' forumundadır ve ermehel tarafından 2 Kasım 2007 başlatılmıştır.

2 Kasım 2007
    Konu Sahibi : ermehel
  1. ermehel

ermehel mavi gibi Üye

Beğenildi:
    385
    Ödül Puanları:
    148
    Slm arkadaşlar takıntılar bebekken kazanılıyor galiba !!
    İlk örnegi ben verim dedim :teytey:
    Erva giysilerinin ,oyuncaklarının marka etiketler varya üstlerinde dikili olan bedenlerin markanın yazdıgı onlara tahamülü yok .Oyuncaklarında ve kıyafetlerinde atlet,kilot pantolan hepsi hepsi gördügü anda hemen makası getirip anne kes diyor 2 yaşından bu zamana hala aynı
    Sizinde bebişlerinde varmı böle takıntılar ?

2. 2 Kasım 2007
  3. éLÇ!n

éLÇ!n Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba, benim oğlumun takıntısı kulaklar... herkesi kulağını tutmak istiyor. kucağımıza aılr almaz eli kulağımızda , bazen can yakıcıda olabiliyor. kediyi severken bile kulağından seviyor...:1hug:

4. 2 Kasım 2007
  5. belmakyuz

belmakyuz Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    benim 3.5 yaşında yeğenim var oda etiket canavarı hemen kestirir annesine
    daha mağazada başlıyo kesin demeye daha küçükkende kulağına dokunup uyurdu ama şimdide uykuya dalarken ve uyanmaya yakın yapıyo yanına yatan biri varsa onunda kulağına dokunuyo yani bu afacanlar aşağı yukarı aynı şeylara takılıyo bakalım benim oğluşum nelere takacak dah 5. ayına yeni girdi anlarız yakında ama şu anda feci bir baş parmak emme sprunumuz var emzik atılıyo parmak takılıyo cebelleşip duruyoruz

6. 3 Kasım 2007
  7. sukriye

sukriye Guest

benim kizimda koku takintisi var hersey oyuncaklari bile guzel kokacak odasi nevresimleri haftalik yikaniyo kuruduktan sonra yumusatici kokusu azaliyo o zaman kirlendi saniyo bu yuzden o gormeden carsafina hatta dolabindaki temiz camasirlarina bile giydirmeden once parfum dokuyorum yada hafif oda parfumlerini kullaniyorum en kotusude eve gelen misafirlerin ayaklarini kokluyo olmasi buyudukce gecer mi aceba henuz iki yasinda ve guzel kokmayan hic biseyi giymiyo ayrica yiyecekleride once kokluyo anliycaniz basim dertte

8. 3 Kasım 2007
  9. ermehel

ermehel mavi gibi Üye

Beğenildi:
    385
    Ödül Puanları:
    148
    şükrüye ayak koklaması çok kötü ya ama gülmekten alamadım kendimi :Roflol::Roflol::Roflol: kusura bakma umarım geçer bu takıntısı.

10. 3 Kasım 2007
  11. sukriye

sukriye Guest

herkes guluyo ya ama ben utaniyom akli yetmiyo iste cocuk falan diyo millet ama nazlinin diline dusmek fena bir durum rezil oluyo zavallilar

12. 13 Eylül 2013
  13. na_rin

na_rin Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    26
    galiba en kötü takıntı benimki yada hastalık bilemiyorum kıızım 26 aylık saç bulduğunda yerlerde hemen yiyor :KK43:

14. 15 Eylül 2013
  15. jujum07

jujum07 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    slm benim oğlanda sanırım simetri takıntısı var leğoları sadece tek renk ve sadece diklemesine diziyor karıştırdığında hemen anlıyor ve bağırmaya başlıyor. temizlik takıntısı da var sanırım 27 aylık kreşe gönderiyorum hiç üstüne yemek dökmez kuma basamaz ellerini de toprağa sürmez çöp bulur bi tane onunla karıştırır toprağı :KK70: ağlasam mı gülsem mi bilemedim

16. 27 Eylül 2013
  17. hadeka

hadeka Ya hayır söyle ya sus. Üye

Beğenildi:
    2.140
    Ödül Puanları:
    178
    benim oğlumun 2 takıntısı ya da alışkanlığı var. 1 yastık yüzü var ona dokunmadan uyumuyor. 5 senedir böyle. yıkamak işkence oluyor yastık yüzünü. bir de parmak emiyor ne yapsam vazgeçiremedim.