cocuklariniza ne kadar sabredebiliyorsunuz

Konusu 'Çocuğum Büyürken' forumundadır ve sevda cicegi tarafından 1 Temmuz 2008 başlatılmıştır.

1 Temmuz 2008
    Konu Sahibi : sevda cicegi
  1. sevda cicegi

sevda cicegi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaslar benim pespese iki cocugum var ve zaman zaman ozelliklede ozel zamanlarimin yaklastigi vakitlerde sabredemiyorum :1no2:ve malesef dovdugumde oluyor.ama ev isi de bana ait . ben yetisemiyorum :bbo:benim durumumda olan annelerden yardim bekliyorum

2. 1 Temmuz 2008
  3. sevda cicegi

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    yardimlarinizi bekliyorum

4. 10 Temmuz 2008
  5. ece73

ece73 uzman öğretmen Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    108
    sevda çiçeği eminim yaptıklarından pişmanlık duyup yardım istiyosun.çünki çocuklarını 9 ay karnında taşımış olman onları incitme hakkını sana vermiyo bunu bil.öncelikle hiç birşeyin ardına sığınma (regl dönemi gibi)yoksa öfkelenmek için bahane çok çünki...sen öfkelenebilirsin bu çok normal yaşadığımız diğer duygular gibi ama bu duygunun sonucunda başkaları ve sen incinip üzülüyosan öfke kontrolünü öğrenmen gerekiyo bazı teknikler var bunları araştırıp uygulamanı öneririm bide şu verdiğim linki okursan beni daha iyi anlıyacağını düşünüyorum.herşey çocuklarımız içinhttp://www.kadinlarkulubu.com/showthread.php?t=39119sevgilerimle

6. 20 Temmuz 2008
  7. Mihriban

Mihriban Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    196
    bende senin gibiyim 3 çocuğum var çok sabırlı olduğum söylenir ama inan bende bi yerden sonra dayanamıyorumçocuk büyütmek yürek ister bunu bilirim ben

8. 26 Temmuz 2008
  9. sevda cicegi

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Allah yardimcin olsun.Biraz rahat bi insan olmak lazim heralde ama bende malesef olamiyorum:1no2: