Çocukluk aşkım ve ben

Konusu 'Yaşanmış Gerçek Aşk Hikayeleri' forumundadır ve Kendiniarayankadin tarafından 28 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

28 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : Kendiniarayankadin
  1. Kendiniarayankadin

Kendiniarayankadin Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Benim ASK masalim cocuklugumda baslamisti. Bir masal gibi yasadik yillarca ASKIMIZI. Kucucuk yuregimizde KOCAMANDI ASKIMIZ. Bir bakis bile yetiyordu ASKIMIZI haykirmaya. 17 yasindaydim evlenme teklifinde bulundugunda. Cevabin bir an olsun bile dusunmeden EVET olmustu. Uzun surmemisti maalesef bu MUTLULUK. Annem karsi cikti evlenmemize. Karsi cikisi yetmiyor gibi beni zorla teyzemin ogluna nisanlamisti. Teyzemin oglu bir kac ay sonra nisani atmisti. Ama sevincim uzun surmemisti, bir sene sonra annem beni bir aile dostumuzun ogluna verdi. Ne kadar direndimsede ASKIMA sahip cikamadim. ASKIM dugunume geldi, bakislari bir hancer gibi saplandi yuregime. Evlendim, ama hic bir zaman unutamadim asla unutamamda. Evliligim hic bir zaman iyi gitmedi. Duya biliyorum su an madem iyi gitmedi peki neden iki cocuk oldu diye. Ama iste hic bir insan ne kadar iyi ne kadar kotu gitsede kader iste oluyor. Evlendikten bir kac ay sonra mail gonderdi ASKIM beni hatirliyormusun diye. Oysaki nasil unutabilirdimki, ama yazamadim evli bir kadin olarak hatalar yapmaktan korktum. Ben yurtdisinda oldugum icin dugunden sonra hic gormedim ASKIMI. Tam dort yil sonra benim teyze oglunun dugunde karsilastik. Hala gozleri ayni ASKLA TUTKUYLA bakiyordu. O anki hissettiklerimi inan anlatamam. O son gorusum oldu ASKIMI. Sonra onunda evlendigini ogrendim. Ve bir daha ondan haber alamadim taaki bu sene onun beni bir arkadaslik sitesinden beni ekleyene kadar. Bunca zaman sustum fakat bu defa suskunluguma son verdim. Bir kac defa gorustuk netten, iki arkadas gibi gecmisti gorusmeler. Ve sonra konu ASKIMIZA yasadiklarimiza geldi. ASKIM bana yasadigi acilarini ben ASKIMA yasadigim acilarimi anlattim. Ikimizde biliyorduk hala birbirimize olan ASKIMIZI. Ve o ozaman gorustugumuzde askerdi. Esi o askerdeyken bosanma davasi acmisti ve ozamanlar yeni bosanmisti. Ve simdi ben esimden ayriyim bosanma davasi actim, bir ay kadar oldu. Dusunmeyin sakin ASKIM ile su an aramda iliski oldugunu ve bu yuzden esimden ayrildigimi. Inanin esimle olanlar butun bunlarla ilgisi yok. Ayrilma sebebim gercek anlamda evliligimizin iyi gitmediginden dolayi. ASKIMLA sadece bir kac defa gorustuk nette fakat hic bir zaman yanlis dusuncelerle degil. Umarim anliyorsunuzdur beni.
    Ve simdi ASKIMLA gorusmuyoruz benim durumumdan haberi yok belkide su an. Ama ASKIMLA AYRILDIGIMIZDAN bu gune kadar her zaman icin bir gun, belki simdi belki yasliligimizda, bir gun KADERIN bizi kavusturacagina inandim. Bilmiyorum bundan sonra hayat bana ne gosterir, ama dilerimki bir gun gelir ve ASKIMIZ yasariz. Ve cocuklarimla birlikte bundan sonra MUTLU VE HUZURLU oluruz.

Simdiden vaktinizi ayirdiginiz icin tsk ederim arkadaslar, biraz uzun yazdim ama umarim bogmamistir. Yorumlarinizi bekliyorum....:gitme:

2. 28 Ağustos 2010
  3. cansu006

cansu006 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    evet seni anlıyorum bıraksalardı mutlu olurdunuz... işde biraz şans birazda kader geç kalınmış sayılmaz.. bundan sona herşey gönlünce olsunopuyorumnanaktan

4. 28 Ağustos 2010
  5. cemre25

cemre25 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    108
    kaç kere daha açmayı düşünüyosunuz bu konuyu ? :nazar:

6. 28 Ağustos 2010
  7. cigdem_k

cigdem_k Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    ali????

bu hikayeyi dinledik ya daha önce...

8. 29 Ağustos 2010
  9. dilarem

dilarem erdim,serdim :) Pro Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    148
    Çocukluk aşkına takılan çocukluğuna takılıp kalandır...Sen büyümüş,iki çocuk sahibi olmuşsun anlattığına göre..Söyle Ali'ye bebelerime babalık yapar mısın diye,bak bakalım ayakları tıçına vura vura kaçıyor mu kaçmıyor mu:hulya:

10. 29 Ağustos 2010
  11. nalansu09

nalansu09 çatlak patlak yusyuvarlak Pro Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    yanlış konuya yazmışım pardon :))

Son düzenleme: 29 Ağustos 2010
  12. 29 Ağustos 2010
  13. burcu_brc

burcu_brc Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    Bu konuyu daha önce okuyup fikirlerimizi belirtmiştik arkadaşım.